Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Fafołki

kotekmamrotek - Pon 13 Cze, 2016 23:08
Temat postu: Fafołki
To była akcja jak z filmu - z policją na sygnale, tłumem gapiów i zagubionym kocim maleństwem płaczącym rozpaczliwie pod maską auta na jednym z poznańskich osiedli...
Kocię owo to Farfocel - mały spryciarz, dzięki któremu wolontariuszka poznała połowę właścicieli samochodów bloku, gdyż maluch kiedy tylko podnosiliśmy maskę - umykał spodem pod następny wehikuł - i zabawa zaczynała się od początku... Za siódmym razem udało się cwaniaka złapać - chudziutkiego, brudnego jak nieboskie stworzenie, przerażonego, jeszcze trochę fukającego i obawiającego się człowieka. Już jednak następnego dnia Farfi rozmruczał się na całego:)

Aczkolwiek niedługo Farfocel miał szanse się nudzić - dokładnie tydzień później, w tym samym miejscu, karmicielkę zaalarmowało... miauczenie dobywające się spod maski samochodu - deja vu? Nie, to braciszek Farfocla jak się okazało - Paproch! Rodzeństwo ma jakieś wyjątkowe inklinacje motoryzacyjne:) Tym razem jednak obyło się bez pomocy służb - właściciele aut byli nam już dobrze znani:)
Paproch ze względu na konieczność odrobaczenia musiał kilka dni spędzić w izolacji - zniósł to bardzo źle - prawie cały czas rozdzierająco płakał, zdecydowanie też bardziej bał się człowieka... Od soboty jednak kociaki już razem - to niesamowite, jak bardzo okazują sobie uczucie, są po prostu nierozłączne:) I wzajemnie się uzupełniają. W sobotę też po raz pierwszy Paproch mruczał!
To nie są już "zbędne paproszki", to żywiołowe, zakochane w człowieku i w sobie kociaki, które bardzo chcą być razem - nie wiem, czy bardziej ze sobą, czy z człowiekiem...

Farfocel


Paproch


Kocięta na zdjęciach: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/6295575942074554017#

i filmach: https://www.youtube.com/p...5FPVemd1_hOnfa-

Morri - Pon 13 Cze, 2016 23:34

:love:
misiosoft - Wto 14 Cze, 2016 08:30

cudne!!
saszka - Wto 14 Cze, 2016 10:16

Boskie okruszki ::
jaggal - Wto 14 Cze, 2016 10:22

Farfocel wygląda jak brakujące ogniwo między Tristanem a Pasiukiem :shock:
kikin - Wto 14 Cze, 2016 10:37

jaggal napisał/a:
Farfocel wygląda jak brakujące ogniwo między Tristanem a Pasiukiem :shock:


:jebanewalentynki:

kotekmamrotek - Wto 21 Cze, 2016 00:14

Chłopaki są boskie - do tego stopnia że aż jakieś takie podejrzane;) Nie miauczą, nie drapią w drzwi, jedzą, co mają w misce, nie grymaszą, po prostu ganiają się, uprawiają zapasy i śpią wtulone w siebie - i rosną:)

Usiłowanie zrobienia im filmiku wygląda mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/w...5FPVemd1_hOnfa-

Dziwna też sprawa z ich wagą - jak myślicie, któren jest cięższy???

Dla zmyłki włożę zdjęcie wypłoszka mokrego:



i braciaka w pełnej futrzastej krasie:


i jeszcze wspólne:

monka - Wto 21 Cze, 2016 00:19

ale szybkie są :) to już sobie wyobrażam, jak ich łapanie musiało wyglądać :P
Morri - Wto 21 Cze, 2016 10:31

Stawiam, że mimo wszystko - Farcocel jest cięższy ;) W końcu farfocel to tak jakby posklejane paprochy ;)
kikin - Wto 21 Cze, 2016 10:39

Morri napisał/a:
W końcu farfocel to tak jakby posklejane paprochy ;)


:jebanewalentynki:

kotekmamrotek - Wto 21 Cze, 2016 12:47

no i właśnie nie! prawie 330 g różnicy na korzyść Paproszka...
Nadira - Wto 21 Cze, 2016 13:48

Sama nie wiem, którego kocham bardziej, takie słodkie noski :love:
Chitos - Wto 21 Cze, 2016 15:19

Ojjj aż ciocia chce wysciskac !!!! :D
KociTata - Pon 27 Cze, 2016 19:31

Fafołki na początku były wycofane i syczały. Po chyba dwóch dniach Farfocel sam już podchodzi do drapania, a Paproch z daleko obserwuje i dołączy się czasami mrucząc od tak. Paproch z pozoru jest wycofany, zawsze się chował, był mniej aktywny ale bardziej ufa człowiekowi. Natomiast Paproch uwielbia chodzić do Owcy, mimo że ta na niego syczy. Paproch jest zdecydowanie bardziej odważny, zazwyczaj on inicjuje zabawę, ale mnie się jeszcze boi. W nocy robią mi przemeblowanie wszystkiego, mimo że starałem się pokój przygotować tak, aby nic nie spadło. Dzięki nim, wstaje wcześniej do pracy bo i tak trudno spać jak co chwile biegają po czymś, to wpadają w drzwi, a tam coś spadnie. Są mega pocieszne i rodzinne. Większość razu spędzają razem więc preferowany dwupak. Wszystkie zabawki już przetestowały. Dużo piją jak na koty, ale kuweta się zgadza. A Farfocel mi kicha, ale wydaje się okej. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
KociTata - Wto 05 Lip, 2016 17:54

Fafołki mają się dobrze, Farfocel leży przed laptopem i pilnuje czy dobrze o nim piszę. Cały czas w sumie się bawią, nie robi im to różnicy noc czy dzień, według nich zawsze jest pora na dobrą zabawę. Farfocel jest bardziej przekonany do ludzi, ale Paproch pomału też się przekonuje. Czasami śpią ze mną, a Farfocel to nawet na mojej klatce lub szyi. Dziwi mnie jak się uspokajają na rękach, zazwyczaj zastygają na jakiś czas i zaczynają mruczeć. Paproch jest bardzo uczuciowy w stosunku do Czarnej Owcy, często siedzą razem, myją się a nawet Owca "karmi" Paprocha. Farfocel za to nie pali się aż tak do Owcy, ale też połozy się obok i zostanie wylizany. Misek to nawet nie pilnuje bo tutaj po chwili każdy patrzy do miski każdego. Nawet się rozgadały, jak wchodzę do pokoju to wita mnie miau































misiosoft - Wto 05 Lip, 2016 18:14

jaki cukier.....
KociTata - Sob 16 Lip, 2016 10:28

To będzie krótki wpis ponieważ pół nocy sprzątałem wymiociny farfocla, a drugie pół spędziliśmy z Olą u wete z nocną wizytą, a do tego egzamin na rano więc nie wymagajcie dobrej polszczyzny.


Jak już wspomniałem Farfocel wymiotował tylko w nocy około 10-15 razy, w dzień było pewnie podobnie bo zastałem pokój z rolką papieru do sprzątania. Jesteśmy po pierwszych badaniach, morfologia trzyma się w normie, ale za chwile jadę na dalsze badania. Farfocel już trochę ożył, chodzi po parapecie, stole, wskakuje na kolana więc powinno być dobrze, właśnie gotuje mu się kurczak to dostanie jeszcze energii. Oprócz dzisiejszego/wczorajszego incydentu jest wszystko okej. Jest ufny, sam wskakuje na kolana, zaczepia pozostałe koty w formie zabawy. Paproch jest jeszcze wycofany ale podczas wizyty u wete był spokojny i nie uciekał, więc wyjdzie na koty. Lubi pogadać sobie z Owcą, Koty będą należały do wagi królewskiej ponieważ już teraz mają 1.7kg a brzuszka brak. Paproch mi posikiwał to na łóżko, to za kuwetą ale od wczoraj jest niby już dobrze. Koty ( no oprócz dnia dzisiejszego) są pełne energii.


A bym zapomniał. Paproch będzie elektrykiem, lubi wchodzić do Pc, dotykać gniazdko od prądu. Wszystko już zabezpieczyłem więc chyba zaprzepaściłem jego przyszłość.

KociTata - Nie 17 Lip, 2016 07:44

Po całym dniu spędzonym u wete, można stwierdzić że było to ostre zapalenie jelit. Dostały leki, jutro kontrol, odzyskały energie ale apetyt mają jeszcze przeciętny.
misiosoft - Nie 17 Lip, 2016 14:57

KociTata napisał/a:
Po całym dniu spędzonym u wete, można stwierdzić że było to ostre zapalenie jelit. Dostały leki, jutro kontrol, odzyskały energie ale apetyt mają jeszcze przeciętny.


biedactwa...

KociTata - Nie 17 Lip, 2016 20:24

Znowu wymiotowały, Farfocel na żółto... ale sytuacja wstępnie opanowana i zabieram się do podawania kroplówek.

Farfocel ma coś na zasadzie choroby lokomocyjnej i trzeba o tym pamiętać.

KociTata - Wto 19 Lip, 2016 20:24

Sytuacja opanowana. Po 4 dniach jeżdżenia po wete z Olą, domowych kroplówkach i masy zastrzyków wracają do formy
BEATA olag - Czw 21 Lip, 2016 12:24

miziaki dla pięknych maluchów
KociTata - Wto 26 Lip, 2016 20:59

Dzisiaj ostatnia wspólna noc. Koty już wróciły do formy i nie dają spać. Uwielbiają wchodzić na szafy (zwłaszcza Paproch) i szukać tam zabawek. Farfocel jest bardziej biurkowo-ziemnym kotem.
KociTata - Sro 27 Lip, 2016 16:24




















agusiak - Sro 27 Lip, 2016 16:37

Dzielne maluchy :kwiatek:
magda - Pią 29 Lip, 2016 21:27

Fafołki w nowym dt są od środy. Farfocel już czuje się całkiem swobodnie, przychodzi na głaskanie i pospać na poduszeczce obok człowieka. Paproch potrzebuje trochę więcej czasu, żeby się przyzwyczaić do nowego miejsca, ale robi postępy.
Z Wiórkiem na razie nie chcą się przyjaźnić, choć biedak błaga ich o wspólna zabawę :wink:


Bracia wolą swoje towarzystwo, razem się bawią, śpią. Gdy tylko Farfocel za bardzo się oddali, to Paproch krzyczy za nim i woła.




Paproch ma swój bezpieczny azyl na krzesłach - pod stołem, ale nie potrafi oprzeć się zabawkom.


magda - Sob 30 Lip, 2016 19:18

"Sobota pod stołem z Fafołami" - tak określam dzisiejszy dzień. Paproch nie pozwalał się głaskać, uciekał zaraz jak zobaczył, że idę w jego stronę. No to nie mając już pomysłu, jak go obłaskawić, wlazłam pod stół, gdzie leżał sobie na krześle. I zaskoczenie - pozwolił się głaskać, zaczął się przeciągać i wywalać brzuszek. Potem, gdy był poza stołem, nadal uciekał, to znów wchodziłam za nim pod stół. I znów pozwalał się głaskać :D I tak parenaście razy, widać było, że Paprochowi to się podoba. Teraz leży sobie na parapecie i też pozwala do siebie podchodzić i głaskać. Bardzo bym chciała, żeby tak zostało :cool:
A Farfocel już się całkiem zadomowił, urządzają wyścigi z Wiórkiem i rezydentem Bogdanem ::

kotekmamrotek - Nie 31 Lip, 2016 18:23

ale suuuuper:)
nareszcie się coś ruszyło w stosunkach młodzieńców! A jak starszeństwo reaguje?

magda - Nie 31 Lip, 2016 20:16

Dzisiaj cała trójka bawi już się razem. Rano nawet w czwórkę z Bogdanem - o 7.00 galop po całym mieszkaniu :: Paproch czasem jeszcze jest trochę strachliwy, ale daje się głaskać, już nie wchodziłam za nim dzisiaj pod stół :wink: A rezydenci są spokojni, Misiek przyjął postawę szefa, czasem obwącha "nowych" i sobie idzie do swoich spraw. Basia i Geparda obserwują z szafek i czasem wyglądają tak, jakby się w myślach bawiły z młodymi. Może ta obróżka Paprocha tak pokojowo nich nich wszystkich działa :wink:
magda - Pon 08 Sie, 2016 21:23

Fafołki są super! Okres "bazy pod stołem" minął bezpowrotnie.
Było tak:



Teraz jest wyluzowanie na stole ::



I na kanapie:



Nie chcę przechwalić, ale integracja tymczasków przebiega wzorowo. Na zdjęciu Fafołkom towarzyszy Wiórek.



Paproch na początku był strasznie strachliwy, ale już sam przychodzi na głaskanie i mruczy niemożliwie :: I lubi rezydentów. Podchodzi do nich i barankuje.
Tu Paproch z Bogdanem:



Tu Farfocel z Miśkiem:



Farfocelek pozdrawia. Paprotek nie miał czasu, bo obserwował gołębie na balkonie :twisted:


kotekmamrotek - Pon 08 Sie, 2016 21:37

aaaaaaa - Farfocel jest jakimś pociotkiem Lutka - zobaczcie ten guzik na brzuchu:)))



i jeszcze te inklinacje do rudzielców ::

magda - Pon 08 Sie, 2016 21:41

Coś w tym jest: guziki na brzuchu, rudzielce i leżenie brzuchem do góry ::
magda - Czw 11 Sie, 2016 19:38

Paproch dziś przeszedł jakąś przemianę! Został w domu sam z rezydentami, a Farfocel i Wiórek pojechali do weta. Od powrotu nie odstępuje mnie na krok, łazi za mną po mieszkaniu, albo wchodzi na kolana i się mizia i mizia :: Reszta śpi, a ten mruczy i co chwilę do mnie gada ::
kotekmamrotek - Pią 12 Sie, 2016 08:22

częściej do weta :twisted:
magda - Sro 24 Sie, 2016 23:13

Fafołki to prawdziwe domowe koty. Nie mogę sobie wyobrazić, jak by sobie radziły, tam, gdzie zostały znalezione... Może by ich już nie było...
Ale na szczęście są bezpieczne, czyściutkie, pachnące, wesołe i zaopiekowane. Śpią obok człowieka, nawet przepychają się, żeby być bliżej. Mruczą, przytulają się do siebie, barankują, czasem nawet gruchają.

Takie lwy kanapowe:


Zabawa - Paproch i Wiórek:


Paproch to chyba przedstawiciel nowej rasy: "kot z falbanami"


Już nie ma tego przerażonego i chowającego się kociaka. Widać po oczach, że jest już spokojny.


Misiek nauczył Farfocla i Paprocha do czego służy wanna :: Tu w oczekiwaniu na dostęp do "wodospadu":

Eva - Czw 25 Sie, 2016 08:43

magda napisał/a:
Misiek nauczył Farfocla i Paprocha do czego służy wanna Tu w oczekiwaniu na dostęp do "wodospadu":


jak grzecznie czekają :: widać, że smarkacze czują respekt przed starszyzną, a nie że wpychanie się ;)
:serce:

Morri - Czw 01 Wrz, 2016 02:00

a tam: respekt - widać przecież, że tam z tyłu jest najlepsze miejsce do wylegiwania się ;)
magda - Nie 04 Wrz, 2016 17:18

Dzisiaj filmiki pt. "Tulimy się"

Tu z rezydentem Miśkiem pt. "Łeee, poszedł sobie":

https://youtu.be/g391cbGVzdA?list=PLlNvDXHEddbRBzKlB95FPVemd1_hOnfa-

Fafołki i Bogdan w roli mamusio - tatusio - brata:

https://youtu.be/hSHfKSLvM_I?list=PLlNvDXHEddbRBzKlB95FPVemd1_hOnfa-

Takie te Fafołki są, jak przytulanki ::

kotekmamrotek - Nie 04 Wrz, 2016 19:50

o bony - jaka miłość - aż się wzruszyłam....
magda - Wto 13 Wrz, 2016 19:37

Fafołki dzisiaj miały obcinanie pazurów. No tak spokojnych kotów jeszcze nie widziałam. Ciach, ciach, następny proszę :: Ale z pozostałą piątką już nie było tak łatwo :twisted:

Misiek w roli doradcy- gdzie jest najwygodniej i najbliżej do człowieka (jeśli się zmieści :cool: )




magda - Sob 24 Wrz, 2016 22:53

No i Fafołki dorastają!!! Paproch już wymienił zęby, a Farfocel jest w trakcie - ma podwójne górne kły :twisted: Dosyć potwornie to wygląda :cool:
magda - Czw 29 Wrz, 2016 20:56

Tak wygląda zgryz Farfocla - teraz już tylko z jednej strony, po drugiej ma już właściwą ilość kłów :twisted:



Takie kwiatki mam na balkonie :: Te zielone z oczywistych powodów musiały zniknąć :wink:



Paproch (po domowemu Paprotek) jest kotem łóżkowo - naczłowiekowym. Śpi rozpłaszczony na człowieku, mruczy niemożliwie, przytula się i gada do wszystkich. No i piekniś z niego :cool:



No ale Farfocel tak samo - przytulas, a kanapa i łóżko to najlepsze legowisko ::


magda - Nie 02 Paź, 2016 21:44

Fafołki doceniają jesienne słoneczko i urządziły sobie sypialnię w skrzynkach na balkonie.

A ku ku ::




catta - Nie 02 Paź, 2016 23:03

Takie kwiatki kocie są ładniejsze i fajniejsze. Słodziaki :love:
Morri - Sro 05 Paź, 2016 03:58

piękne foteczki :serce:
magda - Czw 13 Paź, 2016 21:37

Trochę wspomnień, z czasów, gdy jesień była jeszcze ciepła - Paproch i Wiórek, czyli " Tu nie ma miejsca dla nas dwóch" :twisted:


Morri - Czw 20 Paź, 2016 05:19

:lol: :lol: :lol:
magda - Czw 20 Paź, 2016 20:50

Fafołki we wtorek przeszły kastrację. Myślałam, że po powrocie z zabiegu będą obrażeni na mnie, i że będą się mnie bali, że znów ich wywiozę na taką poniewierkę, ale nic z tego. Tulili się do mnie cały wieczór, a w nocy spali wtuleni w moją szyję :aniolek:
catta - Czw 20 Paź, 2016 23:08

Jak śmiesznie fajnie siedzi z tymi łapkami :)
magda - Czw 27 Paź, 2016 20:06

Fafołki mimo jesiennego chłodu codziennie domagają się spaceru... na balkon. Tym razem Farfocel atakuje klamerkę :twisted:


magda - Sro 02 Lis, 2016 21:39

Balkonowa wystawa kotów :twisted: U góry Paproch ;-)



Ostatnio budzę się rano z Farfoclem na głowie i Paprochem na ramieniu :: Ze skromności nie wspomnę, gdzie leżą pozostałe futrzaste stwory :twisted:

misiosoft - Czw 03 Lis, 2016 09:03

lol :lol: genialnie wyglądają w tych doniczkach :)
magda - Sob 12 Lis, 2016 00:15

Łoj.... Coś zimno, zima idzie :: Wracam na kanapę :wink:


kotekmamrotek - Nie 13 Lis, 2016 19:06

ale wypłosz ::
magda - Wto 15 Lis, 2016 21:15

Fafołki na dobranoc :aniolek:


misiosoft - Wto 15 Lis, 2016 22:21

magda napisał/a:
Fafołki na dobranoc :aniolek:


oh oh...

kotekmamrotek - Wto 15 Lis, 2016 23:03

co za słodziaki:))))
magda - Sro 16 Lis, 2016 20:01

No to mamy kota z ornitologicznym zacięciem ::
Paproch w akcji :twisted:






magda - Sob 03 Gru, 2016 20:19

"Halo, halo!!! Co na kolację" - pyta się Pietruszka, czyli Farfocel siedząc na kuchennym stole.


magda - Sob 03 Gru, 2016 20:30

Pięknooki Paprotek jak co dzień wietrzy swoje mięciutkie futerko na balkonie. Siłą trzeba go zabierać do domu :twisted: No lubi chłopak i już. Reszta wychodzi na chwilę i wraca otrząsając, bo zimno, a ten nie :cool:


kotekmamrotek - Nie 04 Gru, 2016 22:09

ALE GIGANTY - I DO TEGO PIĘK(N)OTY :P
magda - Sro 07 Gru, 2016 18:58

Fafoły doceniają domowe wygody. Sceny takie jak na zdjęciach są codziennością.











No i leniwy filmik :: Farfocel w roli głównej :cool:


catta - Sro 07 Gru, 2016 20:05

Słodziak :love:
magda - Sob 10 Gru, 2016 21:23

Tym razem w roli głównej Paproch. Film pod tytułem: "Nie nagrywaj mnie!!!" :twisted:


kotekmamrotek - Nie 11 Gru, 2016 22:11

ja to nie mogę uwierzyć, jakie one GIGANTYCZNE :shock:
magda - Nie 11 Gru, 2016 22:23

Są naprawdę dużymi kotami. Są o wiele więksi od Bogdana i komicznie to wygląda, jak domagają się od niego po staremu czułości i nadstawiają głowy do baranków, a Bogdan taki malutki jako ten starszy brat - opiekum :D
magda - Wto 20 Gru, 2016 20:48

Fafołki się rozleniwiły strasznie, ciągle nadstawiają rezydentom główki do baranków i miziania. No i straszne z nich żarłoki :twisted: Nauczyły się otwierać pudełko z margaryną, a żeby podjeść karmę zrzucają pojemnik na podłogę. I są całkowicie pościelowi ;-)
Na zdjęciu - Paproch z rezydentem Miśkiem przy wodospadzie ::


misiosoft - Sro 21 Gru, 2016 09:20

magda napisał/a:
Fafołki się rozleniwiły strasznie, ciągle nadstawiają rezydentom główki do baranków i miziania. No i straszne z nich żarłoki :twisted: Nauczyły się otwierać pudełko z margaryną, a żeby podjeść karmę zrzucają pojemnik na podłogę. I są całkowicie pościelowi ;-)


cwaniaki ::

magda - Wto 27 Gru, 2016 00:13

misiosoft napisał/a:
cwaniaki


No cwaniaki straszne!!! Nie będę może pisać co było, gdy się lodówka nie domknęła... I w świątecznym pośpiechu nie schowałam pojemników z suchą karmą rezydentów do szafki, tylko została na blacie :?
Na szczęście nic im nie zaszkodziło i brzuszki nadal pracują wzorowo ::
Wizytę świątecznych gości w liczbie większej niż zwykle chłopaki znieśli w miarę dobrze. Paprotek co prawda dwie godziny siedział skamieniały ze strachu na półce w kuchni, ale potem się wyluzował. A Farfocel vel Pietruszka (tak na niego wołamy :lol: ) nie miał problemu, biegał razem z rezydentami i bawił się z czteroletnią dziewczynką ;-) No było wesoło!!!! Biegające i śmiejące się dziecko i podążające za nim koty w liczbie 5 (no bo Paproch i Wiórek schowali się w kuchni na wysokościach :: ).


magda - Pią 06 Sty, 2017 21:36

No i wiadomo, że przywódcą stada jest Misiek!!! Zajął miejsce w transporterze wypsikanym kocimiętką - uznał, że jest najlepsze. Fafoły były bardzo zainteresowane miejscówką, a Basia zapomniała na chwilę o swojej "wielkopańskości" :cool: i też zaczęła się ocierać. Jeśli dotrwacie do końca filmiku, to zobaczycie, jaki zdecydowany potrafi być Paproch :D



Najbardziej wytrwały chęci odebrania Miśkowi miejscówki był Paproch. Ale Misiek pokazał charakter i dał mu po pysku. Jeśli obejrzycie z dźwiękiem, to jeden cios słychać, jak na filmie z Brucem Lee :twisted:


kotekmamrotek - Pią 06 Sty, 2017 22:13

koci zaprzęg ::
magda - Czw 19 Sty, 2017 15:34

Fafołki to koty.... luksusowe :cool: Najważniejsze, to dobrze i dużo zjeść, zabawić się i wyspać. A wszystko to mają w domu tymczasowym. I jeszcze dodatkowo dużo głaskania i mizianek z rezydentami.
Na zdjęcie tymczasy śpią, a rezydent - Bogdan pilnuje ::



Paproch "wyrósł" z legowiska :wink:



Farfocel śpi czasem "na zawijasa" :D


magda - Nie 29 Sty, 2017 19:50

Już pisałam, że Fafołki są mistrzami podkradania ludzkiego jedzenia. Dzisiaj znów wyszło... pół naleśnika. A jak równiutko był obgryziony :twisted:

A potem to trzeba pospać, gdy brzuszek pełny ::


misiosoft - Pon 30 Sty, 2017 11:29

magda napisał/a:
Już pisałam, że Fafołki są mistrzami podkradania ludzkiego jedzenia. Dzisiaj znów wyszło... pół naleśnika. A jak równiutko był obgryziony :twisted:

A potem to trzeba pospać, gdy brzuszek pełny ::


no wiadomo, musi się trawić w spokoju taki naleśniczek... ::

magda - Pon 30 Sty, 2017 20:53

Cytat:
no wiadomo, musi się trawić w spokoju taki naleśniczek...


Naleśniczek specjalny - bezglutenowy :D

magda - Nie 19 Lut, 2017 13:59

Fafołki to korzystają w pełni z wygód domu tymczasowego. Farfocel ostatnio próbuje pracować nad swoją postawą i staje się jakby.... dostojny ::





A Paproch to ostatnio nawet dostał drugie imię... Gracjan :-) Tylko podczas swojego ulubionego spaceru na balkon, raczej wygląda jak wypłosz :shock:


magda - Nie 12 Mar, 2017 14:05

Fafołki tak się zintegrowały z rezydentami, że co dzień oglądamy sceny świadczące o wzajemnej więzi. Nawet najbardziej wredna Geparda pozwala na baranki i liże obu po łepetynach. A królewna Basia, która patrzy na wszystkich z pogardą bawi się z nimi, urządza gonitwy i śpi przytulona do jednego lub drugiego. A jest do czego się przytulać, bo to bardzo duże koty.
Tylko straszne z nich żarłoki!!! Jak pojedzą, to takie obrazki oglądamy :aniolek:


Marianna - Nie 12 Mar, 2017 14:43

Jak sie dobrze zje, to pózniej musi sie w brzuszku ułożyć ;-) wiadoma sprawa :cool:
magda - Pon 03 Kwi, 2017 22:37

To zdjęcie pokazuje, jak czują się Fafołki w domu tymczasowym. Tylko chłopaki by chcieli, żeby znalazł się już dom stały....


kikin - Wto 04 Kwi, 2017 07:11

cudowny, podobny do Tristanaka :serce: :serce: :serce:
Marianna - Czw 04 Maj, 2017 14:20

Co słychać u Fafołków? :aniolek:
magda - Pon 05 Cze, 2017 01:36

Fafołki mają się bardzo dobrze. Farfocel (vel Grubas) jest bardzo towarzyski, bardzo lubi, kiedy przychodzą goście. Nawet rezydenci nie mają takiej śmiałości wobec "obcych".
Obaj są niesamowitymi przytulasami. Takie widoki ma wolontariuszka, czyli ja po przebudzeniu :D

Na zdjęciach Farfocel z rezydentami.







Paproch (vel Gracjan) jest mniej przebojowy, ale jest przekochany :aniolek: Przytula się i barankuje, też śpi w łóżku - na człowieku też ::
I jak już kiedyś pisałam, najbardziej z wszystkich kotów w domu lubi wychodzić na balkon.



Z Bogdanem - pod sufitem w czasie ulubionej zabawy sznurowadłem ;-)


Marianna - Pon 05 Cze, 2017 07:44

Wspaniałe koty! I jakie wyluzowane! :)
magda - Czw 29 Cze, 2017 01:09

Paproch baaaaardzo dba o czystość pazurów, dźwięki są przy tym dość konkretne - szczególnie zauważalne, gdy pedicure odbywa się w środku nocy obok mojego ucha :wink:



A Farfi jak zwykle - pełnia szczęścia, gdy po jedzeniu można pospać w ludzkich warunkach




Marianna - Pon 17 Lip, 2017 23:29

Jak się mają Paproszki? :aniolek:
magda - Sro 19 Lip, 2017 23:46

Gdy patrzę na Fafołki, to widzę.... koci dobrostan ::
Wylegują się na balkonie, często brzuchem do góry



Albo pozują do zdjęć. Nie bez powodu Paproch ma ksywę Gracjan ::



Gracjan pozował, aż pewna królewna nie przerwała sesji :twisted:







I kwitnie miłość do rezydentów



Mr F. jest strasznym łakomczuchem, ale ostatnio udało mu sie zrzucic kilka gramów ;-)


magda - Sob 19 Sie, 2017 21:27

Farfocel chyba czuje, że jest czas urlopowy, więc wypoczyyyyyywa





A gdy się wróciło z treningu, to też trzeba odpocząć. Nawet, jeśli ktoś inny był na treningu :wink:



A Paproch? Też wypoczywa :D



Z rezydentem Miśkiem :wink:



Fafołki to olbrzymie kocury, ale też wielkie przytulasy. Śpią z człowiekiem, czasem na człowieku - niezapomniane uczucie obudzić się z 6 kilogramowym futrem na klatce piersiowej :twisted:

magda - Sob 23 Wrz, 2017 15:13

Nareszcie Fafołki mają swoich fanów!!! Nedlugo będziemy umawiać spotkanie przedadopcyjne! Trzymajcie kciuki!!!


magda - Nie 29 Paź, 2017 17:47

No i stało się!!! Chłopaki szykują się do przeprowadzki za ok. 2 tygodnie!!! Farfocel i Paproch, czyli Grubas i Gracjan podbili serca wspaniałej rodzinki!!! :aniolek:




Cotleone - Nie 29 Paź, 2017 19:14

Super! :banan: Powodzenia!
wiedźma - Nie 29 Paź, 2017 21:30

Gratulujemy! :aniolek:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group