Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalaz³y dom - 4 nowe maluchy ze ¦witu

AgataB - Pon 28 Maj, 2007 16:00
Temat postu: 4 nowe maluchy ze ¦witu
Od tygodnia mam 4 maluchy w wieku okolo 7 tygodni, razem z mama. Sa sliczne, zdrowe, bo bylam w sobote u weterynarza, tylko jeden ma prawdopodobnie od robakow na odbycie ranke i smaruje mu wazelina i roztworem leczniczym. Oprocz tego sa w idealnym stanie. Jeden chlopczyk i trzy dziewczynki. Jedza juz wszystko, male lakomczuchy sa :wink: . Z mama jutro rano jade do sterylizacji i pozniej ja wypuszczam. Postaram sie dzisiaj jeszcze wstawic kilka fotek.




Oto kociaki, to pierwsze zdjecie, to chlopak - Nosek :wink:

pantea - Pon 28 Maj, 2007 16:48

przepieknie ubarwione :)
s³odkie s± :)

fuerstathos - Pon 28 Maj, 2007 19:18

:serce:
Ania Z - Pon 28 Maj, 2007 19:19

¶liczne :serce:

i wreszcie troszke odmiany w maluchach fundacyjnych ::

marinella - Pon 28 Maj, 2007 19:21

wstawi³am ju¿ oba kwartety na stronê
czekam na opis twojej trójeczki i ciut lepsze zdjêcia :twisted:

jutro je wrzucê na allegro i adopcje.org

Ania Z - Pon 28 Maj, 2007 19:29

marinella napisa³/a:
wstawi³am ju¿ oba kwartety na stronê
czekam na opis twojej trójeczki i ciut lepsze zdjêcia :twisted:

jutro je wrzucê na allegro i adopcje.org


ty mnie nie wnerwiaj :twisted:
ile ja juz o nich napisa³am :roll:
Na³kowsk± to ja nie by³am, nie jestem i nie bêdê :diabel:
a fotograf to wiesz taki niedielny :oops:

marinella - Pon 28 Maj, 2007 19:31

a faktycznie ja nie zauwazy³am tych wpisów
to dopisz tylko jaki jest stan ich zdrowia , resztê ja czyli orzeszkowa jako¶ sp³odzê :patyk:

kaory - Wto 29 Maj, 2007 09:58

wreszcie jakie¶ inne kolorki, bo mo¿na siê pogubiæ ;) ¶liczne s± :)
AgataB - Wto 29 Maj, 2007 11:03

Tak kociaki sa sliczne, mozna sie szybko zakochac w nich :wink: . Dzisiaj rano zawiozlam mame do sterylki, nie bylo latwo. Nawet po podaniu tabletki uspokajajacej wariowala, ale dalismy rade ja wsadzic do transporterka. Popoludniu odbior, mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok
fuerstathos - Wto 29 Maj, 2007 21:49

Jak po sterylce? Posz³o g³adko i wetka nie zagryziona :wink:

Zawsze jak widze kotkê tak± nieszczê¶liw± po narkozie to mi jej strasznie ¿al, mam wra¿enie ¿e jej krzywdê zrobi³am i ¿e ona na mnie z wyrzutem patrzy i sama sobie t³umaczê, ¿e to dla jej dobra

drevni.kocur - Sro 30 Maj, 2007 07:17

marinella napisa³/a:
a faktycznie ja nie zauwazy³am tych wpisów
to dopisz tylko jaki jest stan ich zdrowia , resztê ja czyli orzeszkowa jako¶ sp³odzê :patyk:


a ja zrobiê korektê tekstu ::
w ten sposób wspólnymi si³ami w trójkê uda nam siê stworzyæ krótki opis 3 maluchów :lol:
co 3 g³owy, to nie 1 :twisted: :lol:


maluchy ¶liczne :D

AgataB - Czw 31 Maj, 2007 09:21

Sterylka poszla dobrze, wetka powiedziala ,ze ona twarda sztuka, ale ze ok bylo wszystko. O dziwo jak sie obudzila calkowicie to nie wariowala w kubraczku i nawet z jedzeniem ladnie antybiotyk je :wink: , wiec wszystko dobrze sie uklada. A maluchy wariuja na calego :wink:
drevni.kocur - Pi± 01 Cze, 2007 11:56

bardzo siê cieszê :)

gdyby tylko adopcje jeszcze jako¶ sz³y... :(

marinella - Pon 04 Cze, 2007 16:26

http://www.allegro.pl/add...em_id=202749602

wystawione
na adopcjach.org tez

fuerstathos - Sro 06 Cze, 2007 23:17

Agata, co u kociaków? Muszê zdaæ relacjê Pani, która do mnie zadzwoni³± w ich imieniu :wink:
Jak siê ma ich matka, kiedy i w jakim trybie j± wypuszczasz?

drevni.kocur - Czw 07 Cze, 2007 09:57

fuerstathos napisa³/a:
Agata, co u kociaków? Muszê zdaæ relacjê Pani, która do mnie zadzwoni³± w ich imieniu :wink:


a dlaczego do Ciebie?? :shock: :lol:

fuerstathos - Czw 07 Cze, 2007 10:29

drevni.kocur napisa³/a:
fuerstathos napisa³/a:
Agata, co u kociaków? Muszê zdaæ relacjê Pani, która do mnie zadzwoni³± w ich imieniu :wink:


a dlaczego do Ciebie?? :shock: :lol:


To jest ta pani, która zwróci³a siê do mnie z pro¶b± o pomoc dla tych kociaków. A kociaki by³y u jej znajomej. Teraz do mnie zadzwoni³a, bo dowiedzia³a siê ¿e ³apiê koty na
Kórnickiej (a ona mieszka w pobli¿u) i chcia³aby mi co¶ dla nich daæ :D

drevni.kocur - Czw 07 Cze, 2007 11:44

fuerstathos napisa³/a:
dowiedzia³a siê ¿e ³apiê koty na
Kórnickiej (a ona mieszka w pobli¿u) i chcia³aby mi co¶ dla nich daæ :D


chyba ¿e tak

bo kontakt do Agaty ma bezpo¶redni :)

marinella - Pi± 08 Cze, 2007 19:51

maluchy juz na allegro na naszym fundacyjnym koncie
AgataB - Sro 13 Cze, 2007 10:33

Dzisiaj wypuscilam mame kociakow, wszystko poszlo dobrze. Mama szybciutko wybiegla z klatki i od razu sobie weszla pod samochod na parkingu ,zeby sie schronic. Z maluchami wszystko dobrze, tylko jedna caly czas ma ta ranke na pupie i nie chce sie zagoic, ale caly czas walcze.
AgataB - Pon 18 Cze, 2007 10:01

Udalo mi sie dwa kotki wyadoptowac :wink: , mysle ze te domki beda dobre dla nich. Wczoraj pozostala dwojke wetka zaszczepila.
pantea - Pon 18 Cze, 2007 10:04

super :) Trzymam :ok: za dalsze adopcje
fuerstathos - Wto 10 Lip, 2007 19:23

Rozumiem, ¿e ju¿ tylko jeden maluszek zosta³?
AgataB - Sro 11 Lip, 2007 11:38

Tak, w sobote wydalam Noska, coraz ciezej sie wydaje maluchy, bo czym dluzej sa tym bardziej sie przyzwyczajam, ale mam nadzieje,ze domek bedzie ok. Dzisiaj sie z nowymi wlascicielami bede widziala. Z tego miotu zostala tylko Pupcia czyli Pipi
AgataB - Sob 21 Lip, 2007 19:06

Dzisiaj z Pupcia (Pipi) bylam u weterynarza, dostala drugie szczepienie, jest zdrowa i wszystko ok, tylko zostala ta ranka na odbycie , ktora coraz czesciej sie chowa.
AgataB - Pon 06 Sie, 2007 10:57

Pupcia (Pipi ) wydana , w sobote para ja zabrala, bardzo sympatyczni, nie bali sie tego odbytu i twierdzili ,ze sobie poradza , wiec jest ok. Jaki nr dla Pupci?
Ania Z - Pon 06 Sie, 2007 11:10

AgataB napisa³/a:
Pupcia (Pipi ) wydana , w sobote para ja zabrala, bardzo sympatyczni, nie bali sie tego odbytu i twierdzili ,ze sobie poradza , wiec jest ok. Jaki nr dla Pupci?

ona mia³a rezerwacje nr, czyli 22 wg. mojej wiedzy ;)

AgataB - Pon 06 Sie, 2007 15:25

ach rzeczywiscie, skleroze mam :wink:
fuerstathos - Pon 06 Sie, 2007 18:25

Gratulujemy udanych adopcji :)
Katka - Pon 05 Lis, 2007 18:26

Pipi dzisiaj po sterylizacji...biedactwo :cry: tak mi jej zal ale najwazniejsze, ze wszytsko dobrze posz³o...Tak przy okazji to ciekawe co u reszty jej rodzenstwa ;) tak mi do g³owy przysz³o :)
marinella - Pon 05 Lis, 2007 18:30

Katka napisa³/a:
Pipi dzisiaj po sterylizacji


super

jutro bedzie juz skakac , zobaczysz :)

drevni.kocur - Wto 06 Lis, 2007 14:28

kocice szybko dochodz± do siebie po sterylce, bêdzie dobrze :wink:

no to teraz pora na milutka :twisted:

Katka - Wto 06 Lis, 2007 22:35

pipi Juz by³a dzis prawie normalna...apetyt jak zwykle wiec juz pewnie ok ;) tylko chodzi jak ma³y robot no i Mi³osz ja maltretuje namietnie i musimy uwazac :) a co do kawalera to ma erotyczne sny hihi ale pani weterynarz mowi, ze spokojnie mo¿na poczekac ze 2 miesi±ce a¿ mocz nie bêdzie nasz zabija³ ;) bo ma³y ma jeszcze ¿eby mleczne czyli jeszcze m³oda bestia tyle, ze wyro¶nieta. moje dwa szkraby kochane
drevni.kocur - Sro 07 Lis, 2007 14:02

Katka napisa³/a:
pipi Juz by³a dzis prawie normalna...apetyt jak zwykle wiec juz pewnie ok ;) tylko chodzi jak ma³y robot no i Mi³osz ja maltretuje namietnie i musimy uwazac :) a co do kawalera to ma erotyczne sny hihi ale pani weterynarz mowi, ze spokojnie mo¿na poczekac ze 2 miesi±ce a¿ mocz nie bêdzie nasz zabija³ ;) bo ma³y ma jeszcze ¿eby mleczne czyli jeszcze m³oda bestia tyle, ze wyro¶nieta. moje dwa szkraby kochane


to zupe³nie jak Cosmo
tyle ¿e on jeszcze wiêkszy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group