Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - TEO

BEATA olag - Sob 31 Gru, 2016 15:39
Temat postu: TEO
Teosiowy pamiętnik
No nie wyszło. Wszyscy się starali, a wyszło jak zwykle. Czyli właśnie nie wyszło. A to miał być nasz dom na zawsze. Teraz jesteśmy przewiezieni do nowego domu tymczasowego. Ja i moja siostra Antosia. Nowe miejsce, nowe zapachy i… inne koty. Całe kotowisko. Na szczęście zostaliśmy wsadzeni do osobnego pokoju. Słyszymy więc tylko szurania za drzwiami, czujemy pufnięcia pod drzwiami i zza ściany dochodzą mruknięcia i miauknięcia kociej rzeszy. Dziękuję bardzo, na razie wystarczy nam emocji i nie potrzebuję do tego jeszcze innych kotów.
Jestem tak zirytowany, że denerwuje mnie nawet siostra. Co pojawi mi się na widoku, to zaganiam ja pod łóżko. Człowieki też… wole obchodzić ich z oddali. Przynajmniej na razie. Niby przynoszą jedzenie, niby miseczki z wodą są codziennie zmieniane, niby od razu sprzątają kuwety, ale kto ich tam wie ? Co prawda przyszli nawet z zabawką… extra wędka ! Wiła się, podskakiwała, nie mogłem za nią nadążyć! Ale potem wyszło szydło z wora i podstępna natura ludzka dała o sobie znać – za wędkę chcieli mnie sobie pogłaskać ! Buziaczki na pierwszej randce ? Nigdy w życiu ! Ja jestem porządny konserwatywny Kocurek i głaskać daję sie dopiero na późniejszych randkach.
O czym następnym razem…




Teo na ZDJĘCIACH i FILMACH.

catta - Sob 31 Gru, 2016 18:31

Chciałam napisać, że nie widzę zdjęć (ale już widzę) ale obejrzałam filmiki i Teo ma prześliczne wzorki :love:
BEATA olag - Wto 03 Sty, 2017 13:08

Choć w zabawie z piórkiem na pierwszym planie widoczna jest Antosia, to Teo i tak przyciąga uwagę swoją nietuzinkową srebrzystością.

Basik - Wto 03 Sty, 2017 13:13

Miszcz drugiego planu :cool:
BEATA olag - Wto 03 Sty, 2017 13:27

Basik napisał/a:
Miszcz drugiego planu :cool:


::

Cotleone - Wto 03 Sty, 2017 19:38

Śliczny kotek. Te cudowne prążki :love: I do tego ma charakterek - sam będzie decydował, kto i kiedy może w niego ręce wycierać :wink:
BEATA olag - Wto 03 Sty, 2017 19:58

A bardzo proszę kolejne dowody na to, że Teo to piękny kot.



jaggal - Wto 03 Sty, 2017 20:00

Na ostatnim zdjęciu widzę duże podobieństwo z twarzy do Buddy ;>
misiosoft - Wto 03 Sty, 2017 23:07

przystojniak!
BEATA olag - Sro 04 Sty, 2017 08:37

jaggal napisał/a:
Na ostatnim zdjęciu widzę duże podobieństwo z twarzy do Buddy ;>


:tak: :tak: :tak:

BEATA olag - Nie 08 Sty, 2017 14:51

Teo – metamorfoza
Antosia już dwa dni brylowała na salonach, gdy zdecydowaliśmy się pierwszy raz wypuścić Teosia z pokoju. W tym celu pozostałe koty pozamykaliśmy w innych pomieszczeniach, otworzyliśmy drzwi do celi Teo, przygotowani na prysnięcie tego szplina i… kompletne zaskoczenie. Teo taki odważny jeszcze przed chwilą, zobaczywszy otwarte drzwi schował się pod łóżkiem. Co chwila ewentualnie wyściubiał nos i znowu się chował. Dobre pół godziny trwały zachęty wędką, sznurkiem, myszkami, aż w końcu pomogło latające piórko. Takiej pokusie już się nie oparł. Raz po raz wybiegał pogonić piórko, po czym równie szybko wracał do pokoiku schować się pod łóżko, wystawiając jedynie nos i oko, by sprawdzić, czy ktoś go nie goni. Nasz PAN despotyczny okazał się wielkim strachajłem.
Kolejnego dnia dokonaliśmy jego zapoznania z pozostałymi kotami. Przemykał się pod ścianami, pod łóżkiem, syczał na inne koty, uciekał pod fotel. Dobrych kilka dni zajęło mu przyzwyczajenie się, że nie jest ani jedynym kotem, ani największym, ani najstarszym. Teraz jest już pełnoprawnym członkiem stada. Trochę humorzastym, trochę samolubnym, dostosowującym się do pozostałych członków kociej rodziny ale i potrafiącym pokazać swoja osobowość. Ze względu na szlachetność rysów, na miękkość i aksamitność futerka oraz na charakter, nazywany najczęściej nie Teosiem, ale Księciem Panem.
Przez dwa tygodnie Teo przemienił się z despotycznego małego satrapy, przez spanikowanego strachajłę, poprzez odludka, do Małego Księcia Teo.
Teraz sypia przy nas w koszyku lub na fotelu, bez większych problemów pozwala podać sobie lekarstwa bez wpadnięcia w panikę, przychodzi siadać przy sprężynce pokazać, że czas na zabawę z nim, a rano przychodząc wraz z całym kocim stadem najgłośniej wymusza jedzenie. W końcu Księciu należy się pierwszemu.

BEATA olag - Pon 09 Sty, 2017 20:24

Kolejna wysykość zdobyta przez Teo.

Zbliżenie - dla tych którzy nie zauważyli jeszcze jego piękna.

kat - Wto 10 Sty, 2017 00:01

Słodziak :)
misiosoft - Wto 10 Sty, 2017 09:30

o jaaa....
BEATA olag - Sro 11 Sty, 2017 15:49

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zdobyty przez Teosia wygrzewacza :)


Ulubiona miejscówka i Teo w różnych ujęcich, z siorą nie jest aż tak źle...



Basik - Sro 11 Sty, 2017 15:58

Ciekawe centki na futerku... ocelot :roll:
BEATA olag - Sro 11 Sty, 2017 16:13

Basik napisał/a:
Ciekawe centki na futerku... ocelot :roll:


Do schrupania, taki jest piękny.
I trochę z pantery śnieżnej też ma, ja tam to widzę :)

saszka - Sro 11 Sty, 2017 18:26

Cudownie piękny :serce:
BEATA olag - Czw 12 Sty, 2017 16:17

I tak co rano, Księciulo prawie jak Caruso...

RudaMaruda - Czw 12 Sty, 2017 20:41

<3<3 Kochane. W ogóle co to za pogrywanie z arystokracją, koty miauczą bo jeść chcą, a ty takie coś, jakieś kamery, filmiki, youtuby, a one głodują normalnie, wstyd :D
BEATA olag - Czw 12 Sty, 2017 21:17

:oops: :oops: :oops:
ogólnie bidne i wychudzone takie...

Morri - Pią 13 Sty, 2017 00:50

Mój Przemo uwielbia ten moment, kiedy koty zaczynają jeść - wszechobecne mlaskanie ;)
BEATA olag - Sob 14 Sty, 2017 08:22

Relacje z siostrą Antosią poprawiły się. Nie ma wielkiej miłości ale na spoufalanie się ma zgodę (na tą chwilę) tylko Antosia :aniolek:

kat - Sob 14 Sty, 2017 20:44

Wg mnie jest super :)
BEATA olag - Pią 20 Sty, 2017 12:21

Z moich skromnych obserwacji wynika, że Teo garnie się do kontaktu z kotami.

RudaMaruda - Nie 22 Sty, 2017 13:20

Teo od wczoraj jest u mnie. Najpierw byl przerazony, ale po godzinie zaczal plakac w lazience, wiec uchylilismy drzwi do lazienki. Wyskoczyl od razu, zrobil kilka obchodow mieszkania i ulokowal sie pod kanapa. W nocy dal koncert o 4 nad ranem, a dzisiaj juz spokojnie wychodzi i syczy na rezydenta. Nie doszlo do zadnego blizszego kontaktu na razie. Teo zaanektowal kocyk przy drapaku i wszystkie miski w domu. Zarlok z niego straszny, gdy mam mokre jedzenie to Teo ociera mi sie o nogi. Zebrak :)
kat - Nie 22 Sty, 2017 13:21

Cwana, interesowna bestia :diabel:
RudaMaruda - Nie 22 Sty, 2017 15:47

Strasznie. Właśnie wyżera karmę rezydentowi z miski a on nic :shock: Obstawiam, że za kociego McDonald'sa zacząłby robić sztuczki jak Sir Kot :D
Swoją drogą nie wspomniałam o jego zdolnościach akrobatycznych. Wczoraj zesikał się koło koszyka wiklinowego, który zostawiła na Beata. Nie na, tylko obok. Z tym że nie było tam miejsca, a koszyk i poduszka sucha. Nie mam pojęcia jak on to zrobił. Sik poza kuwetą był tylko wczoraj, dzisiaj kot chodzi jak po własnym mieszkaniu, z uniesionym ogonem. Nie spodziewam się sików kolejnych, Beata dobrze go zsocjalizowała <3

Morri - Pon 23 Sty, 2017 07:31

Wow :aniolek: Daje radę chłopak :good:
BEATA olag - Pon 23 Sty, 2017 08:51

:aniolek:
Ruda masz pięknego kota :serce:

RudaMaruda - Pon 23 Sty, 2017 11:23

Haha, dziekuje w imieniu Sir Grubasa :D A Teo ma sie swietnie, nawet noski z rezydentem byly. Nadal sa ostrozne wobec siebie ale cos ruszylo, bo juz byla pierwsza proba zabawy i pierwszy atak. Teo jednak tym sie nie zraza i chodzi jak u siebie, znalazl sobie miejsce na zaslonie przy kaloryferze i tam spi. Poza noca, wtedy lazi i zawodzi, rano z kolei przyszedl na glaski i nawet wszedl na lozko. Daje sie glaskac, ale z dystansu. Z kazda godzina jest coraz lepiej :) musze kupic karte do telefonu na zdjecia bo Teo to wdzieczny model :D
BEATA olag - Pon 23 Sty, 2017 11:34

Oj tak, prawdziwy model, mruży oczęta jak obecna prezydentowa USA
BEATA olag - Sro 25 Sty, 2017 19:46

Pozwolę sobie na wrzutkę filmiku gdy Teo był u nas - chęć zabawy ulubioną zabawką kumpla Stiwena

I jeszcze kotowisko :)


RudaMaruda - Nie 29 Sty, 2017 20:59

Teo ma się dobrze - już nie posikuje, odpukać. Za to uwiebia przychodzić na mizianki :) Coraz mniej się nas boi, właśnie leży obok mnie na łóżku i udeptuje zabawkę :) Trzeba jednak uwazac z glaskaniem, bo jak za dlugo sie go mizia to gryzie :D
RudaMaruda - Wto 31 Sty, 2017 17:19

Więc tak - Teo zdążył się trochę u nas zadomowić. Chodzi z podniesionym ogonem, a rano zawsze skacze na ścianę, na której odbija się światło z mojego zegarka :roll: Kuwety obecnie są trzy, mimo tego wczoraj Teo siknął, ale dzisiaj był spokój. Wczoraj winowajcą mogła być niedoprana pościel, wczoraj porządnie wypryskałam materac, któremu się oberwało, pościel schowaliśmy. Poprzednio jak pościel schowaliśmy to też był ten dzień, kiedy nie nasikał. Dało mi to trochę do myślenia, bo jeżeli faktycznie ten zapach był dla niego wyczuwalny, to materac mógł oberwać przy okazji sikania na pościel. Chyba ją wykąpię w tym Vitoparze :roll:

Z dobrych wiesci - z rezydentem się ustawiają, ale jest dużo lepiej niż w przypadku innych kotów. Teo często sam się prosi o przetrzepanie skóry, bo jest to taki typ zaczepno-obronny (zaczepia i trzeba go bronic), ale i tak dostaje po głowie zadziwiająco mało, w porównaniu do innych tymczasów. Popisy wokalne - kocham po prostu, lepszy jest niż budzik :D Dzisiaj spał po mojej stronie. Generalnie daje się głaskać i tarmosić, ale jak juz nie chce byc głaskany, to daje znać zębami. Bardzo delikatnie, nawet śladów nie ma. Za to ugryzł Mateusza w nocy - a mówiłam mu, że nie wolno wystawiać rąk poza łóżko, bo potwory łapią, to nie słuchał i ma za swoje :lol: Jak się bestie gonią, to przebiegają po klawiaturze w trakcie mojego pisania, więc nie zważają na nic. Istny tajfun. Rozdzieliliśmy je tylko raz, wczoraj, bo Sir Kot złapał Teo i nie chciał go puścić, podobnie jak Seti, ale Teo po chwili wyszedł spod łóżka i dalej go zaczepiał, więc chyba mu to jakoś nie przeszkodziło specjalnie.

Model

Gremlin


robione ziemniakiem

BEATA olag - Sro 01 Lut, 2017 19:20

:aniolek:
einfach - Sro 01 Lut, 2017 21:04

Przepiękny jest :serce:
Morri - Czw 02 Lut, 2017 02:19

ja bym się chyba nie wtrącała w te kocie wygibasy ;) chyba trafiła kosa na kamień ;)
RudaMaruda - Czw 02 Lut, 2017 17:54

Zazwyczaj sie nie wtracam, chyba ze Sir Kot zaklada chwyt zaglady i juz kot nie ma jak sie wydostac ;) normalnie to sie piora ze az futro leci :)
RudaMaruda - Wto 07 Lut, 2017 17:55

Mały czuje się lepiej. Odpukać - od czwartku (wtedy był ostatni incydent) nie siknął poza kuwetą. Nadal podajemy cystaid i zylkene. Na razie są przepychanki o dominację ale dzisiaj rezydent złapał go tylko po to, żeby go sobie polizać przez pięć minut. Ogólnie mały się nie daje i nawet wyżera mu jedzenie z miski. Wysiudał go tez z posłania ;) Poza tym bez zmian - koncerty wokalne rano, bieganie w dzień, ilość zepsutych, nowych wędek z piórkami - jedna i pół :D
BEATA olag - Sro 08 Lut, 2017 09:06

TEOlu :serce:
RudaMaruda - Czw 09 Lut, 2017 09:00

Dzisiaj przebil samego siebie. Zaczal mi wynosic rzeczy z lazienki :D szczoteczke, maseczki, male tubki z maseczkami itp. Co za zaraza mala :D Jak tylko swiatlo bedzie lepsze, to nacykam mu fotek, jak na razie jest strasznie ruchliwy i trudno go dorwac - wszedzie go pelno :)
BEATA olag - Czw 09 Lut, 2017 09:31

Kochany łobuziak. Ja zawsze miękłam jak patrzył swoimi pięknymi oczami, mrużąc je wymownie.
RudaMaruda - Wto 14 Lut, 2017 19:20

Mamy progres. Sikanie ustało <odpukać w niemalowane>. Teo nadal dostaje zylkene i cystaid, na razie nie musimy już chować pościeli jak wychodzimy do pracy, dzisiaj była próba generalna i mały spisał się znakomicie. Łóżko i inne zakamarki suche. Jeszcze tydzień tak pociągniemy i później pomalutku będziemy zmniejszać dawkę leków :)

Poza tym bez zmian - chłopak szaleje, goni się z rezydentem, stykają się pupami podczas snu, a nawet się nawzajem myją od czasu do czasu. :) Teo kocha skakać na ścianę, na której odbijają się refleksy mojego zegarka, tak zwane zajączki. Dobrze, że ścianę i tak mieliśmy malować przed wyprowadzką za kilka miesięcy :D

Morri - Wto 14 Lut, 2017 19:38

:good:
BEATA olag - Sro 15 Lut, 2017 08:52

Do zajączków ściennych to przystojniak jest przyzwyczajony :palacz:
RudaMaruda - Sro 15 Lut, 2017 19:12

Ta, do gąbek do naczyń chyba też :marudzi: Już wcześniej je ruszał, ale dzisiaj przebił sam siebie. Opiszę wam piękną historię.

4 rano, Ruda śpi jak zabita - nagle dostaje z lepa w twarz czymś mokrym, a potem całym kotem. Pierwsza myśl: zesikał się na poduszkę i to tuż obok nas, Jezu, dlaczegoblablablacozrobiliśmyźle. Wstaję, macam w poszukiwaniu sików - gąbka do naczyń. Tak, nie wiem jak to zrobił, ale dostałam plaskacza z gąbki do mycia naczyń. Gąbkę trzymamy obecnie pod garnkiem : x

Morri - Sro 15 Lut, 2017 20:18

W takich okolicznościach przyrody gąbka chyba cieszy :lol: :lol: :lol:
RudaMaruda - Sro 15 Lut, 2017 20:50

Niby tak, dał mi do zrozumienia, że nie pozmywałam. Szkoda, że o 4 rano :D
kat - Sro 15 Lut, 2017 20:56

No Ruda - nie starasz się - Teo esteta nie będzie tolerował niepozmywanych garów :diabel:
Nie chce myśleć czym Ci rzuci, jak np. podłoga nie będzie pozmywana, albo kuweta nie będzie sprzątnięta ;)

RudaMaruda - Czw 16 Lut, 2017 06:29

Haha :D Do rzucania kupa nie dopuszcze, kuwetki maja byc non stop czyste :D Nasz pan esteta nie lubi tez, jak spie na brzuchu - musi byv na boku, zeby on sie mogl ulozyc. Inaczej mnie budzi, psuje mu krajobraz :D
RudaMaruda - Czw 16 Lut, 2017 08:14

Apdejt: dzisiaj prawie dostałam druciakiem :x
misiosoft - Czw 16 Lut, 2017 08:20

RudaMaruda napisał/a:
Apdejt: dzisiaj prawie dostałam druciakiem :x


:shock: a co będzie jutro? garnek?

RudaMaruda - Czw 16 Lut, 2017 14:58

Nawet nie strasz :<
Morri - Sob 18 Lut, 2017 04:46

RudaMaruda napisał/a:
Haha :D Do rzucania kupa nie dopuszcze, kuwetki maja byc non stop czyste :D Nasz pan esteta nie lubi tez, jak spie na brzuchu - musi byv na boku, zeby on sie mogl ulozyc. Inaczej mnie budzi, psuje mu krajobraz :D
:lol: :lol: :lol:
Morri - Sob 18 Lut, 2017 04:47

RudaMaruda napisał/a:
Apdejt: dzisiaj prawie dostałam druciakiem :x
się chłopak stara... wyszukał, zapolował, zamordował i przynosi Ci trofeum... a Ty taka niedomyślna ;)
jaggal - Sob 18 Lut, 2017 10:02

ooo, Buc powinien mieć się na baczności, ma konkurencję!
RudaMaruda - Sob 18 Lut, 2017 15:08

Haha :D Na szczęście nabraliśmy nawyku chowania gąbek i innych takich przed nim. Bo po co się bawić zabawkami, jak można np. zjeść moje notatki :mur: Porobiłam kilka zdjęć, niedługo wyślę do galerii - zobaczycie, jak się spasł :lol:
jaggal - Sob 18 Lut, 2017 15:13

RudaMaruda napisał/a:
Haha :D Na szczęście nabraliśmy nawyku chowania gąbek i innych takich przed nim. Bo po co się bawić zabawkami, jak można np. zjeść moje notatki :mur: Porobiłam kilka zdjęć, niedługo wyślę do galerii - zobaczycie, jak się spasł :lol:

rozumiem, że cały czas piszesz o Bucu? :P

Morri - Sob 18 Lut, 2017 15:46

jaggal napisał/a:
RudaMaruda napisał/a:
Haha :D Na szczęście nabraliśmy nawyku chowania gąbek i innych takich przed nim. Bo po co się bawić zabawkami, jak można np. zjeść moje notatki :mur: Porobiłam kilka zdjęć, niedługo wyślę do galerii - zobaczycie, jak się spasł :lol:

rozumiem, że cały czas piszesz o Bucu? :P
:rotfl:
RudaMaruda - Nie 19 Lut, 2017 10:20

jaggal napisał/a:
RudaMaruda napisał/a:
Haha :D Na szczęście nabraliśmy nawyku chowania gąbek i innych takich przed nim. Bo po co się bawić zabawkami, jak można np. zjeść moje notatki :mur: Porobiłam kilka zdjęć, niedługo wyślę do galerii - zobaczycie, jak się spasł :lol:

rozumiem, że cały czas piszesz o Bucu? :P


Hahaha <3

RudaMaruda - Wto 21 Lut, 2017 17:16

Ech, Teo znowu sika.dzisiaj na koldre, oberwalo przescieradlo i materac. Dobrze ze nowego nie polozylismy jeszcze. Przyczyn moze byc wiele, obstawiam za malo piasku albo nowy materac, ktory stoi przy lozku..
RudaMaruda - Sro 22 Lut, 2017 20:33

Z Teo już lepiej. Nie siknął. Możliwe, że miał za mało żwirku. Teraz może bawić się w kuwetach w archeologa, powinno być już ok :)
RudaMaruda - Nie 26 Lut, 2017 20:53

Teo dał sobie obciąć pazury! A co ważniejsze - SIR KOT TEŻ! Szok i niedowierzanie, co się stało z tymi kotami :shock:
RudaMaruda - Sob 04 Mar, 2017 16:43

Postanowione - Teo zostaje u nas :)
Morri - Nie 05 Mar, 2017 03:29

Bywa, że koty podejmują decyzję za nas ;)
RudaMaruda - Nie 05 Mar, 2017 10:42

Dokładnie :) I mimo tych slapów z gąbki do mycia naczyń, gryzienia wszystkiego co popadnie, wywracania kuwety do góry nogami i plątania się pod nogami nie możemy postąpić inaczej - Teo by nam nie wybaczył. I Sir Kot również ;) Za to ja chyba nauczę się brać prysznic z otwartymi drzwiami, bo Teo nie odstępuje mnie na krok. dzisiaj przytulał się całą noc do naszych nóg. On wie <3
Marianna - Nie 05 Mar, 2017 14:11

Pewnie, że wie :-)
Gratuluję decyzji i bardzo się cieszę! :aniolek:

Morri - Nie 05 Mar, 2017 14:33

:aniolek:
RudaMaruda - Pon 20 Mar, 2017 21:47

Teo oficjalnie jest już naszym maluchem :) Mimo że miałam ochotę go zamordować o 3 nad ranem, gdy postanowił nas obudzić :D Teo w ogóle upodobał sobie szczotkę do toalety. Wyciąga ją z pojemnika, w którym stoi - najwyraźniej sprawia mu to ogromną frajdę, bo dalej z nią nic nie robi :roll:
kikin - Wto 21 Mar, 2017 08:46

RudaMaruda napisał/a:
Teo oficjalnie jest już naszym maluchem :) Mimo że miałam ochotę go zamordować o 3 nad ranem, gdy postanowił nas obudzić :D Teo w ogóle upodobał sobie szczotkę do toalety. Wyciąga ją z pojemnika, w którym stoi - najwyraźniej sprawia mu to ogromną frajdę, bo dalej z nią nic nie robi :roll:


:pijaki: :pijaki: :pijaki:

RudaMaruda - Nie 02 Kwi, 2017 08:29

Teo ma się bardzo dobrze u nas. Co prawda na wiosnę zaczyna mu lekko odbijać i musimy zakupić laser, żeby go porządnie wybawić, bo zwykłe zabawki nie wystarczają, ale poza tym jest kochany :) Chociaż rozbestwił się i gdy coś mu nie pasuje - gryzie. Czasem uderzy rękę z agresją. Wciąż się siebie uczymy i uczymy siebie nawzajem, nie jest łatwo, bo Teo często domaga się uwagi w nocy, zazwyczaj koło 5 (przed zmianą czasu tez o 5, myślałam, że jak cofniemy zegarki to będzie mnie budził z budzikiem, ale nie :twisted: ), ale jestem dobrej myśli. Z Sir Kotem dogadują się całkiem dobrze, trochę gorzej niż wcześniej ze względu na wiosnę, bo to od niej pewnie Teo wykonuje salta w powietrzu i inne akrobacje na ścianach, ale wciąż zdarza im się leżeć koło siebie i się nawzajem myć.

Ale zakrapiania oczu (pojawiają się brązowe łezki u niego, na dniach idziemy do weta) to on nie lubi, oj nie lubi :D Możecie się tylko domyślać, jaki kwik jest wtedy. Zdecydowanie bardziej woli obcinanie pazurów - wtedy to istny anioł :aniolek:

BEATA olag - Nie 02 Kwi, 2017 10:24

:aniolek:
RudaMaruda - Sob 22 Kwi, 2017 21:36

Dawno nas tu nie było, ale trochę nam się porobiło w życiu i nie mieliśmy czasu na nic. Teo, a raczej Prącius, to łajza jakich mało :D nie odstępuje mnie na krok, mamrocze jak dziecko, jak go budzę i ogólnie zrobił się z niego taki słodziak, że szkoda gadać :D opanowaliśmy gryzienie i obcinanie pazurków, kupiliśmy też laser i gania za nim aż miło :) Sir Kot nie przepada za takimi wynalazkami, ale dla Prąciaka to zbawienie, w końcu da się go wymęczyć tak, że aż dyszy. Musiałam wyczyścić pamięć w telefonie, ale myśllę, że za kilka dni juz będę miała kilka zdjęć gamonia i je tu wrzucę :)

W ogóle śpi ze mną co noc. Co się odsunę, to on się przysuwa i prawie na mnie włazi, no cudny po prostu :)

Morri - Nie 23 Kwi, 2017 01:44

RudaMaruda napisał/a:

W ogóle śpi ze mną co noc. Co się odsunę, to on się przysuwa i prawie na mnie włazi, no cudny po prostu :)

Zazdraszczam :)

BEATA olag - Wto 25 Kwi, 2017 08:01

:aniolek:
RudaMaruda - Czw 25 Maj, 2017 09:32

Uprzejmie donoszę, że Teo to mała łajza i wygryzł dziurę w worku ze żwirkiem. Na szczęście tym małym, ale duży chowamy w łazience, którą zamykamy na noc (bo nam spać w nocy nie daje i chowamy tam wszystkie głośne zabawki z dzwoneczkami, resztą może się bawić, żeby nie było ;P), bo też zaczął go podgryzać.

Poza tym bez zmian, ma mnóstwo energii, zwłaszcza w nocy, a pod koniec czerwca czeka nas przeprowadzka do większego lokum, więc chłopak w końcu będzie mógł się wyszaleć. Swoją drogą ostatnio próbował sam bawić się laserem :roll: Prawie go włączył!

Fotki można znaleźć na moim IG, jest zdominowany przez koty, tutaj macie kilka linków :)
https://www.instagram.com/p/BT9V3teDGoZ/
https://www.instagram.com/p/BTT4aEuj9Mv/
https://www.instagram.com/p/BR-mpO3DeWk/
https://www.instagram.com/p/BRia2n_D1j0/

BEATA olag - Pon 29 Maj, 2017 09:32

Niezmiennie przepiękny, super że nynają razem...
RudaMaruda - Pon 29 Maj, 2017 09:34

Nynają, gryzą, piorą a później znowu jest miłość i wyżeranie sobie jedzenia z misek :D Mam nadzieję, że na większej przestrzeni poczują się jeszcze swobodniej, bo 30 czerwca się przeprowadzamy.
BEATA olag - Pon 29 Maj, 2017 09:35

RudaMaruda napisał/a:
Nynają, gryzą, piorą a później znowu jest miłość i wyżeranie sobie jedzenia z misek :D Mam nadzieję, że na większej przestrzeni poczują się jeszcze swobodniej, bo 30 czerwca się przeprowadzamy.


Super wieści :D

RudaMaruda - Pon 29 Maj, 2017 09:41

Też tak uważamy, bo kota już dostajemy w tej kawalerce. One zresztą też, widać że pomimo tego, że się lubią, to tak mała przestrzeń im jednak przeszkadza i czasem po prostu na siebie wpadają. Zwłaszcza jak obu odbije i biegają po domu warcząc i wydając dziwne dźwięki :D
RudaMaruda - Sob 10 Cze, 2017 11:54

Teo bawi się w Lewandowskiego. Uwielbia laser i skubany ogarnął, że tą kropką sterujemy my. Czasem sam próbuje go włączyć, jak pracujemy wieczorami w domu, żeby się pobawić :D No i stał się ostatnio bardziej miziasty niż zwykle :) Jakoś na dniach idziemy do weta na rutynową kontrolę i zapytać, o co mu chodzi z tym gryzieniem wszystkiego - dziąsła ma różowe, niezaczerwienione, ale w tym tygodniu zaczął gryźć masakrycznie. Transporter gryzie, wygryzł dziurę w worku ze żwirkiem (tym największym...), kartony. Co prawda Sir Kot też gryzie kartony, ale ten transporter mnie zaniepokoił, zaglądałam w pysk i jest ok, ale wolę się upewnić.
A tu jego standardowa poza :)

https://www.instagram.com/p/BVC6vrGjna6/

BEATA olag - Pon 12 Cze, 2017 08:07

A może go tak energia rozpiera...
RudaMaruda - Pon 12 Cze, 2017 09:16

Możliwe, chociaż bardzo często podgryza mi palce. Nie gryzie, ale tak ciamka. Wolę wykluczyć weterynaryjne opcje, zwłaszcza że jest wybawiany, zwłaszcza w nocy xD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group