Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Słoneczko

jaggal - Pią 03 Lut, 2017 20:30
Temat postu: Słoneczko
Dostała na imię Słoneczko - ale jej życie do tej pory było raczej zasnute chmurami. Ani ona, ani jej koci współtowarzysze nie byli otoczeni należytą opieką, a kobieta, która była ich właścicielką, najbardziej interesowała się dochodem, płynącym z rozmnażania swoich podopiecznych. Kiedy pewnego dnia zniknęła, pozostawiając kocie stadko na pastwę losu, trudno było wyrokować, czy to dla kociego stada nieszczęście, czy wręcz przeciwnie...
Słoneczko to koteczka trochę nieśmiała i mało wylewna, chociaż głaskanie sprawia jej wyraźną przyjemność - kto wie, może gdzieś głęboko w niej drzemie ukryty pieszczoch i nakolankowiec, który ujawni się, kiedy spotka Tego Właściwego Człowieka? Póki co, nadal na niego czeka, uważnie obserwując każdą wchodzącą do szpitalika osobę swoimi okrągłymi złocistymi oczami, oczami, które być może jeszcze rozbłysną - jak dwa słoneczka...





Słoneczko i jej współtowarzyszki na ZDJĘCIACH i FILMACH.

einfach - Pią 03 Lut, 2017 21:58

mam słabość do takich nieśmiałych pingwinek :love:
BEATA olag - Pią 10 Lut, 2017 09:33

Faktycznie z pewną taką nieśmiałością oglądała mnie - dużego człowieka - ale jak zauważycie na filmikach to przepiękny, delikatny i miziasty kocio :aniolek:



BEATA olag - Wto 14 Lut, 2017 12:26

Prześliczna pingwinka nam się rozkręca, nie dość że mogę ją miziać nieskończenie długo - co może potwierdzić Basik - to do tego gada przepięknie jak malutki skowroneczek :aniolek:



Basik - Wto 14 Lut, 2017 14:41

Jest cudna, trochę nieśmiała na początku spotkania, ale potem to i gadanie i piórka i mizianki. Filigranowa koteczka. Jak spojrzy to z człowiekiem może zrobić co chce.
jaggal - Nie 26 Lut, 2017 12:48

Ze smutkiem oznajmiam, że się zakochałam, z wzajemnością, ale nieszczęśliwie, bo moorland na wstępie uniemożliwiła happy end i zawarcie związku za pomocą wyniesienia kota w kieszeni.

Słoneczko jest cudna. Okej, widziała mnie pierwszy raz, więc pierwsze pięć sekund była gdzieś schowana, następnie wyszła, jakieś dziesięć łaziła za mną i nie odrywała ode mnie wzroku, a później - jakbyśmy się znały od zawsze, ocieranie, baranki, mizianie, siedzenie na kolanach, zabawa, leżenie obok brzusiem do góry... Fantastyczna kota!

Marianna - Sro 29 Mar, 2017 09:28

Co u naszego nieśmiałego Słoneczka? :lol:
Czy w związku z nadejściem wiosny wystawia buźkę do ludzi?

BEATA olag - Sro 29 Mar, 2017 09:33

Piękność i delikatność - w jednym futrzaku :love: .
Wymiaziana i wycałowana - no może całuskowanie nie poszło z górki tak jak u moich kociambrów, ale jesteśmy na dobrej, edukacyjnej drodze :D .

BEATA olag - Czw 30 Mar, 2017 11:00

Taka ona jest...

Marianna - Czw 30 Mar, 2017 11:12

Słodkości - miziastości!! :girl:
Marianna - Czw 04 Maj, 2017 15:42

Jak Słoneczko radzi sobie w DS? :roll:
bardzo jestem ciekawa...

Niebieska - Pon 18 Kwi, 2022 18:45

Słoneczko pozdrawia z DS :)

Cytat:
Nasze Słoneczko jest z nami już 5 lat, nie zmieniałam jej imienia. Jest to najbardziej przytulaśna kotka na świecie! Chodzi za mną krok w krok, nawet do łazienki. Jednak nie zawsze tak było. Początki były trudne, bała się każdego gwałtownego ruchu, a nabranie pełnego zaufania, kiedy to zaczęła sama wskakiwać na kolanka i wystawiać brzuszek, zajęło jej dokładnie rok. Teraz już wie, że w naszym domu koty rządzą i że oczywiście kotu w relaksie się nie przeszkadza:)







https://nadira.egnyte.com/fl/L21nLYS3oz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group