Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Jak możesz pomóc? - Rzeczy do przekazania

maja - Pią 27 Kwi, 2012 12:48
Temat postu: Mam klatkę do oddania
Na moim balkonie od półtora roku stoi klatka wystawowa. Metalowa - 55cm na 75cm z plastikową tacką w środku. Jest w średnim stanie (trochę zardzewiała), ale szczelna i spokojnie może służyć do uwięzienia jakiegoś kociszcza :twisted: . Ma drzwi na szerszym i węższym boku. Przed oddaniem pięknie ją wypucuję :cool: Remontujemy balkon i chcemy się jej z niego pozbyć, a w piwnicy nie ma już miejsca. Dlatego chętnie ją komuś oddam. Piszę najpierw do Was, jak nie chcecie, dam ogłoszenie na forum miau.
fuerstathos - Pią 27 Kwi, 2012 17:39

chcemy

ale mieszkacie na strasznym wygnajewie...
ustalę, kto mógłby podjechać
w jakich godzinach bywacie w domu?

fuerstathos - Pią 27 Kwi, 2012 18:03

jest potencjalny transport, tylko się zastanawiamy, czy klatka wejdzie do małego auta :?
jakie ona ma wymiary?

maja - Sob 28 Kwi, 2012 15:15

No to muszę brać się za szorowanie :twisted:

Klata ma szer 55 cm, długość 75, wysokość 65 cm. Chyba się składa, ale ja tego nigdy nie robiłam.
Mieszkamy wciąż na Podolanach :twisted:

fuerstathos - Sob 28 Kwi, 2012 21:36

A numer telefonu masz ciągle ten sam?
maja - Nie 29 Kwi, 2012 11:15

Tak. To Ty do mnie wczoraj dzwoniłaś? Nie zauważyłam, a głupio mi było oddzwaniać, bo numeru nie znałam :oops: .
fuerstathos - Nie 29 Kwi, 2012 19:56

tak, to ja :)
maja - Pon 30 Kwi, 2012 14:54

latka pojechała. Nawet dała się złożyć. Niech dobrze służy :twisted:
fuerstathos - Wto 01 Maj, 2012 21:04

dzięki :) zaraz będziemy wykorzystywać
evelina - Nie 25 Maj, 2014 12:57
Temat postu: Domek dla kotów wolnożyjących
Wykonaliśmy razem z narzeczonym domek dla kotów wolnożyjących. Wiem, że teraz idzie lato ale taka budka chyba zawsze jest mile widziana ;) Nie mamy za bardzo pomysłu gdzie ją postawić, więc chcielibyśmy przekazać Fundacji, bo pewnie lepiej wiecie gdzie możnaby ją umieścić. My mieszkamy na os. Bohaterów II Wojny na Ratajach i pod naszym blokiem są już takie budki (nawet drewniane).
kat - Pią 19 Wrz, 2014 23:34

Że też przegapiłam ten post :(
Czy jest jeszcze aktualny?
Jeśli tak, to chętnie przyjelabym taką budkę dla kotów wolnozyjacych.
Mamy kilka miejsc, gdzie by się przydała.

marinella - Pią 19 Wrz, 2014 23:35

zaklepana

ale są pudła w siedzibie do obklejenia

kat - Pią 19 Wrz, 2014 23:39

O to super. Jutro poddajemy renowacji budki na PKP i Składowej. Zobaczymy ile z tych z tamtego roku uda się wykorzystać i jeśli niewiele, to wtedy chętnie wykorzystalabym te pudła.
evelina - Nie 21 Wrz, 2014 15:38

Niedawno oddałam Pani Natalii:) A domek leżał u mnie dobre kilka miesięcy... Na pewno jeszcze jakiś wykonam, Pozdrawiam :)
Morri - Nie 21 Wrz, 2014 19:54

Brawa dla tej pani :brawo:
Hirrmas - Pon 27 Mar, 2017 08:46

A gdzie można kupić taką dobrą klatkę? Ostatnio często mam potrzebę przetransportowania mojego kota. Poczytałam tu trochę o wożeniu zwierząt: https://pet-lovers-shop.pl/blog/2017/03/22/zabieramy-kota-w-podroz/ ale potrzebuję do tego jakiegoś sprzętu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
wiedźma - Pią 14 Kwi, 2017 21:07
Temat postu: Rzeczy do przekazania
Witam,

Chcielibyśmy w przyszłą sobotę podrzucić do szpitalnika dwa legowiska i trochę jedzenia dla kotów, między innymi Catz Finefood dla kociego staruszka z zapaleniem płuc. W jakich godzinach ktoś będzie na dyżurze? Ze względu na niemowlę w domu nie dam rady wcześniej :-(. Pozdrawiam serdecznie.

wiedźma - Pią 28 Kwi, 2017 15:20
Temat postu: Drapak do oddania
Trochę zaśmiecam Wam ostatnio dział nowymi tematami :oops:

Moje futra dorobiły się nowego drapaka, więc stary jest na wydaniu. Około 1,50m wysokości. Wysłałam jego zdjęcie na maila fundacyjnego. Czy jesteście nim zainteresowani? Jeśli tak to dowiozę go do siedziby. Jeśli nie - wydam do schroniska.

Morri - Pią 28 Kwi, 2017 15:22

jesteśmy :)
wiedźma - Pią 28 Kwi, 2017 17:11

Ok :D Zatem wychodne mam: niedziela po południu, poniedziałek cały, wtorek po południu, środa cała, czwartek popołudnie, piątek cały (czyli Pan Mąż w domu - jest z kim zostawić dziedzica) ::
Kiedy najbardziej Wam pasuje?

No i zgłaszałam się też na etat klozet - babci kuwetkowej, tylko na początek potzrebować będę przeszkolenia z Waszego systemu, jak i listy szczepień dla moich dwóch czarnuchów. :roll:

Chitos - Pią 28 Kwi, 2017 18:51

wiedźma napisał/a:
Ok :D Zatem wychodne mam: niedziela po południu, poniedziałek cały, wtorek po południu, środa cała, czwartek popołudnie, piątek cały (czyli Pan Mąż w domu - jest z kim zostawić dziedzica) ::
Kiedy najbardziej Wam pasuje?

No i zgłaszałam się też na etat klozet - babci kuwetkowej, tylko na początek potzrebować będę przeszkolenia z Waszego systemu, jak i listy szczepień dla moich dwóch czarnuchów. :roll:

Musisz się skontaktować z osobami ddyzurujacymi

Alfiva - Wto 11 Lip, 2017 10:25

Witam
Mam pare rzeczy ktoremogla bym oddac dla kotow ( drapak z domkiem dla kotow - moje maja go w nosie:D) jakies zabawki, koc dorzucila bym cos tam jeszcze przyokzaji ale nie wiem gdzie i kiedy to podrzucic moj mail to ...@gmail.com lub tu:)
Pozdrawiam

edit brynia: usunęłam adres mailowy

Chitos - Wto 11 Lip, 2017 11:18

Alfiva napisał/a:
Witam
Mam pare rzeczy ktoremogla bym oddac dla kotow ( drapak z domkiem dla kotow - moje maja go w nosie:D) jakies zabawki, koc dorzucila bym cos tam jeszcze przyokzaji ale nie wiem gdzie i kiedy to podrzucic moj mail to ...@gmail.com lub tu:)
Pozdrawiam


Wysłałam już do Pani maila :)

edit brynia: usunęłam adres mailowy

Aneta - Sro 08 Lip, 2020 21:05
Temat postu: Koci domek i Semintra do oddania
Witajcie,

Oddam drewniany, piętrowy koci domek dla wolno żyjących, który kiedyś dostaliśmy od fundacji. Niestety wszystkie koty, które go używały już nie żyją :( Jest w bardzo dobrym stanie, bo cały czas stał pod zadaszeniem.

Mam też ok. 2/3 butelki Semintry, która mi została po nerkowej kotce.

Do odbioru w Stęszewie, albo mogę dowieźć - Poznań i okolice. Dajcie proszę znać czy potrzebne.

Neda - Czw 09 Lip, 2020 08:17

Semintra jak najbardziej się przyda; piętrowy koci domek - nie wiem, może jakiemuś karmicielowi, np. z działek, ale pytanie jaki on duży?
Aneta - Czw 09 Lip, 2020 10:10

Domek 85x55x75 cm, taki jak w pkt 3 schronienie https://kocipazur.org/index.php?id=992 kryty blachą.
Neda - Pią 10 Lip, 2020 10:19

Aneta napisał/a:
Domek 85x55x75 cm, taki jak w pkt 3 schronienie https://kocipazur.org/index.php?id=992 kryty blachą.


W takim razie powinien się przydać. :) Czy udało by się podwieźć któregoś dnia do Poznania?

Zurha - Pią 17 Lip, 2020 21:30

Bardzo się przyda :) Czy mogłabyś napisać na fundacja@kocipazur.org ? Wtedy umówiłybyśmy się jakoś na przekazanie konkretniej.
Aneta - Pią 24 Lip, 2020 11:45

Napisałam :)
Zurha - Pią 24 Lip, 2020 21:30

Super, właśnie siadam do maili :good:
lwicaa - Pią 18 Cze, 2021 09:28

A ja chciałam przekazać/ zapytać o pracę dodatkową w formie konsultantki <link wycięty>. Czy coś takiego ma sens? W sensie taka praca dodatkowa? Czy faktycznie, jak się zaangażuje człowiek, to może zyskać fajny zarobek i rabaty nawet do 45%? Co możecie więcej mi napisać w tym temacie?

Edit admin: link usunięty

saszka - Pią 18 Cze, 2021 11:50

lwicaa napisał/a:
A ja chciałam przekazać/ zapytać o pracę dodatkową w formie konsultantki <link wycięty>. Czy coś takiego ma sens? W sensie taka praca dodatkowa? Czy faktycznie, jak się zaangażuje człowiek, to może zyskać fajny zarobek i rabaty nawet do 45%? Co możecie więcej mi napisać w tym temacie?

Lwicaa, otrzymujesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie za spam/reklamę/pisanie nie na temat. Link usuwam, za kolejny taki post Twoje konto zostanie zbanowane.

Maciej - Pon 18 Kwi, 2022 11:56

Cześć!

Wymieniamy drapak. Nasz dotychczasowy drapak można by wykorzystać, ale po generalnej renowacji. Będziemy go niebawem wystawiać z domu. Ale może ktoś ma na tyle energii i talentu, że chciałbym taki wymagający naprawy drapak przygarnąć: Zdjęcia drapaka

Drapak kupiony kilka lat temu w zooplusie: Link do zooplusa

Używany jest przez kotki u których nie stwierdzono żadnych zaraźliwych chorób.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group