Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Cyru¶

kotekmamrotek - Czw 01 Cze, 2017 02:17
Temat postu: Cyru¶
Słoneczny, majowy, niedzielny poranek... Wybieramy się po chorego kocura do podpoznańskiej miejscowo¶ci; zgarniamy kota, rozmawiamy z Karmicielk± o tym, że większo¶ć kotów wiejskich ogarnięta sterylkowo, z wyj±tkiem takiego jednego, o wła¶nie tamtego - no i widzimy bidę, która tylko w teorii jest czarna, z łysym bokiem, smarkami do pasa, no i masakrycznie chud±. Dowiadujemy się, że kot pojawił się kilka miesięcy temu - próbujemy złapać chudzinkę, ale stanowczo odmawia zauważenia łapki... Zostawimy zatem klatkę Karmicielce - pierwszy sms z wieczora - klatka pusta; drugi z rana - nadal echo zamiast kota; ale za chwilę - kot już w transporterze! Jak - ano kobieta złapała kocura (jak się okazało) na ręce :shock: No bo się okazało, że on oswojony, najprawdopodobniej wyrzucony z domu...
Teraz Cyru¶ dochodzi w szpitaliku do siebie - niestety łysy placek okazał się grzybem, z którym zaciekle walczymy; a sam Cyru¶ to jeden z najbardziej przylepnych kotów, jakie mamy - nic, tylko brać i kochać:)







Cyru¶ na zdjęciach.

Marianna - Czw 01 Cze, 2017 09:09

Zdrówka Cyrusiu!
kikin - Pi± 02 Cze, 2017 09:45

:serce:
BEATA olag - Pi± 02 Cze, 2017 09:48

:serce: :serce:
kotekmamrotek - Nie 04 Cze, 2017 17:52

Cyru¶ zaliczył k±piel - jest niesamowity - po prostu grzecznie stał... No i to pierwszy kot, który skorzystał z posłanka - kieszeni w sposób założony przez producenta - po prostu wszedł do ¶rodka i tak sobie drzemał :aniolek:
wiedĽma - Nie 04 Cze, 2017 18:02

On jest po prostu przekochany :aniolek:
Marianna - Nie 04 Cze, 2017 20:01

Niesamowite :love:
wiedĽma - Czw 08 Cze, 2017 23:40

Nie zastanawiać się, brać i kochać. Odwdzięczy się tym samym. Cudowny kot, ktöry nawet po zniewadze, jak± jest podanie leków, nadal wtula się w człowieka :)
Kasia1234 - Pi± 09 Cze, 2017 12:19

Zdecydowanie musiał zostać wyrzucony... a szkoda, jest napreawdę piękny !!!
Jak skóra? Co¶ sie zmieniło / poprawiło ?

wiedĽma - Nie 02 Lip, 2017 23:47

Co robi Cyru¶, gdy ręka przestaje się ruszać i nie głaszcze? Sam zaczyna się głaskać o nieruchom± rękę :) Próbowały¶my dzisiaj zrobić przystojniakowi kilka zdjęć, jednak jego chęć do miziania daje niemal stuprocentow± pewno¶ć, że żadne z nich nie będzie "nieporuszone".

To jest po prostu kocia eksplozja miło¶ci. Niestety w trakcie dyżurów mamy też innych podopiecznych, którym trzeba po¶więcić czas. I przez cały ten czas Cyru¶ siedzi i nawołuje niemal płacz±c :( Oby kto¶ t± czarn± przylepę wreszcie wypatrzył - nie pożałuje.

Morri - Pon 03 Lip, 2017 00:24

No jest nieostro :hmm:


ale i tak widać, że chłopak wygl±da już duuużo lepiej :)

wiedĽma - Pon 03 Lip, 2017 00:27

Przysięgam uroczy¶cie, że chwyt na drugim zdjęciu był spowodowany tylko i wył±cznie chęci± unieruchomienia choć na nanosekundę Cyrusia w miziakowym szale :oops:
Morri - Pon 03 Lip, 2017 00:45

:love: :love: :love:
Marianna - Pon 03 Lip, 2017 05:22

Jak wypiękniał!!!! :shock:
Jak ja strasznie kicham czarne koty!!!

agula.s - Pon 03 Lip, 2017 08:26

Jaka pantera.😄On jest piękny.😄
Marianna - Nie 09 Lip, 2017 20:25

Jak Cyrusiowe zdrówko?
Można juz brać i kochać? :lol:

wiedĽma - Nie 09 Lip, 2017 22:09

On o to branie i kochanie to płacze w klatce :( . Aż żal serce ¶ciska, że nikt jeszcze tego miziaka nie wypatrzył.
Marianna - Nie 09 Lip, 2017 23:15

wiedĽma napisał/a:
On o to branie i kochanie to płacze w klatce :( . Aż żal serce ¶ciska, że nikt jeszcze tego miziaka nie wypatrzył.

A zdrowy już? 🙄 To moze u nas poczeka na DS? Skoro takie czarne u mnie wszystko 🤣

zuzk - Pon 10 Lip, 2017 08:46

Cyrusia tylko brac i kochać, płacze w klatce, tak, że zanim zabrałam Ołówka musiałam najpierw czarnego dżentelmana wytulić
Eva - Pon 17 Lip, 2017 13:12

tulilul¶ :serce:













einfach - Pon 17 Lip, 2017 13:15

ojezuuuuu :love:
zakochałam się!!

BEATA olag - Pon 17 Lip, 2017 13:15

Piękne oczyska.
zuzk - Pon 17 Lip, 2017 13:16

Przecudny <3 a jak z jego skór±?
Neda - Pon 17 Lip, 2017 13:26

zuzk napisał/a:
Przecudny <3 a jak z jego skór±?


Już całkiem OK.

wiedĽma - Pon 17 Lip, 2017 13:47

Jest boski! I tak bardzo domaga się ludzkiego towarzystwa.
kotekmamrotek - Czw 20 Lip, 2017 16:04

einfach, bierzesz????
einfach - Czw 20 Lip, 2017 16:46

kotekmamrotek napisał/a:
einfach, bierzesz????


dopóki się nie przeprowadzę to nie ma opcji :(

kotekmamrotek - Czw 20 Lip, 2017 18:33

no wiem - ale Cyru¶ może do tego czasu i tak siedzieć w klatce, więc wiesz... :wink:
Eva - Czw 20 Lip, 2017 21:09

kotekmamrotek napisał/a:
no wiem - ale Cyru¶ może do tego czasu i tak siedzieć w klatce, więc wiesz... :wink:


...a Cyrus nie mial juz dt zaawizowanego? :hm:

kotekmamrotek - Czw 20 Lip, 2017 21:39

Eva napisał/a:
kotekmamrotek napisał/a:
no wiem - ale Cyru¶ może do tego czasu i tak siedzieć w klatce, więc wiesz... :wink:


...a Cyrus nie mial juz dt zaawizowanego? :hm:



nieeee:(

Marianna - Czw 20 Lip, 2017 22:45

kotekmamrotek napisał/a:
Eva napisał/a:
kotekmamrotek napisał/a:
no wiem - ale Cyru¶ może do tego czasu i tak siedzieć w klatce, więc wiesz... :wink:

...a Cyrus nie mial juz dt zaawizowanego? :hm:

nieeee:(

Może nie jako¶ super wprost, ale deklarowałam wyżej, że Cyru¶ może u nas poczekać na kochaj±cy dom :: tylko ja jeszcze kilku dni potrzebuję na ogarnięcie syków Księżniczki Fochny, Wiec je¶li ktos może juz teraz to nie ma sprawy. W każdym razie my też deklarujemy gotowo¶ć :cool:

kotekmamrotek - Czw 20 Lip, 2017 22:51

Cyru¶ w poniedziałek jedzie na kontrolę - zobaczymy, co powie pani doktor...
agula.s - Sob 22 Lip, 2017 13:00

Cyru¶ powinien mieć na imie ¦wiergot.😀Po obejrzeniu filmiku z nim na facebooku stwierdzam, że on nie miauczy tylko ćwierka. ::
kotekmamrotek - Sob 22 Lip, 2017 19:23

no ja go nazywam Ćwirek:)))))
Chitos - Sob 22 Lip, 2017 22:48

Ja zawsze wchodze i mowie: Cyru juz biegnę do ciebie ,;)
Ile przydomkow ma jeden kot :)

kotekmamrotek - Sob 22 Lip, 2017 22:51

no ja jeszcze mówię mu Cyrulik - jak już nawija tak, że nie mogę zdzierżyć ::
Chitos - Sob 22 Lip, 2017 23:11

kotekmamrotek napisał/a:
no ja jeszcze mówię mu Cyrulik - jak już nawija tak, że nie mogę zdzierżyć ::

Ooo ;) jak słodko :)

Marianna - Pon 24 Lip, 2017 21:48

kotekmamrotek napisał/a:
Cyru¶ w poniedziałek jedzie na kontrolę - zobaczymy, co powie pani doktor...

Czekamy na wie¶ci po wizycie :tan:

Przy okazji - w jakiej Cyru¶ jest kondycji? Czy dopisuje Mu apetyt? Czy ma jakie¶ ograniczenia żywieniowe? Jak maj± sie Jego zębiska? Czy z czym się zdrowotnie teraz boryka?

wiedĽma - Pon 24 Lip, 2017 23:38

Kondycja - mega miziakowa, co dono¶nie i nieprzerwanie obwieszcza swoim wyj±tkowym głosem. Ograniczenia żywieniowe to raczej on nam stawia, bo nie wszystko mu smakuje. Przecudny, fantastyczny, mizasty kot. Brać, kochać, nie wybrzydzać ;) . A zdrowotnie to pewnie kotekmamrotek się wypowie
kotekmamrotek - Pon 24 Lip, 2017 23:41

NO WIĘC CYRU¦ DZI¦ ZOSTAŁ ZASZCZEPIONY - I ZA TYDZIEŃ MOŻLIWA PRZEPROWADZKA:))))

kondycja super (aż za dobra, zwłaszcza je¶li chodzi o możliwo¶ci wokalne :: ), sier¶ć piękna, zęby ok, niestety nie lubi maca, preferuje catz finefooda :wink:
Teraz boryka się tylko z brakiem człowieka; w najbliższym czasie (czytaj: miesi±cach...) nie przewidujemy wizyty u weta :P

agula.s - Sob 12 Sie, 2017 13:51

Cyrusiu Ty cudowny kociu czy mi sie tylko wydaje czy zaczynasz juz pakować swój plecaczek? Jak zobaczyłam pewn± gwiazdkę to odtańczyłam taniec rado¶ci. M±drzy ludzie którzy chc± wzbogacić siebie obcuj±c z Tob±. :D Będ± szczę¶ciarzami. ::
wiedĽma - Sob 12 Sie, 2017 23:55

Wytulam go jutro i wykocham! Będę tęsknić, ale dobrze mi z tym! ;)
kat - Sro 16 Sie, 2017 00:23

:ok:
kotekmamrotek - Sob 26 Sie, 2017 14:34

No to Cyru¶ - a raczej Maciu¶ - na swoim:)
Jest bardzo zainteresowany rezydentk± Kresk±, ale jak to dżentelmen - nie narzuca się... Domownicy w nim zakochani, więc podejrzewam, że koteczka też nie będzie się długo opierać kawalerowi ::

Marianna - Sob 26 Sie, 2017 15:05

Kreski s± kochane, Wiec zakładam ze bedzie dobrze :-)
Powodzenia Cyrusiu!

kat - Sob 26 Sie, 2017 22:03

:ok:
kotekmamrotek - Sob 02 Wrz, 2017 18:40

jest już tak blisko:)


KrisButton - Sob 02 Wrz, 2017 20:00

Super, oby tak dalej. A wokalnie jak tam u Cyrusia? :serce:
kotekmamrotek - Nie 03 Wrz, 2017 19:31

a nie wiem - ale zapytam:) W każdym razie skargi żadne nie przyszły :twisted:
Chitos - Nie 03 Wrz, 2017 21:58

Nasz ćwiergolek! ;)
KrisButton - Pon 04 Wrz, 2017 19:07

kotekmamrotek napisał/a:
a nie wiem - ale zapytam:) W każdym razie skargi żadne nie przyszły :twisted:


Ale jakie skargi!!!! Pytam tylko czy wci±ż chłopak taki rozgadany/roz¶piewany czy Mu przeszło :-)

Chitos - Pon 04 Wrz, 2017 22:46

On ćwiczy przed jakim¶ ważnym wydarzeniem ;) Mówie wam on wygra jaki¶ konkurs kociej piosenki ;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group