Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Tęczowy Most - Vuko

brynia - Nie 18 Cze, 2017 13:17
Temat postu: Vuko
Vuko to kocurek, który błąkał się po osiedlu w Koziegłowach. Może szukał swojego opiekuna?.. Jeśli tak, to nie znalazł go :cry: Miał wprawdzie na szyi ślad po obróżce, ale już stary i wytarty - za to pragnienie miłości i ludzkiego dotyku w sercu zwierzątka nadal było wyraźne. Robił więc, co mógł, by zwrócić na siebie uwagę, zupełnie, jakby rozpaczliwie prosił, by go ktoś zabrał z tego miejsca, by ktoś okazał się mniej obojętny niż ci, którzy go mijali i szli w swoją stronę... Tak wygląda szara rzeczywistość niechcianego kota :( Na szczęście stało się... znalazła się dobra dusza.

Vuko jest zupełnie oswojony, chętnie się przytula, wchodzi na kolana - bardzo kocha ludzi, mimo że go zawiedli. Już pierwszego dnia "ustawił" pieska i żyją za pan brat. Dogaduje się też z wszystkimi innymi kotami, chociaż ma swojego ulubieńca ;) Jest już wykastrowany i czeka na stały dom.





Vuko na ZDJĘCIACH.

Conwalie - Pon 19 Cze, 2017 15:32

Na ostatnim zdjęciu tak troszkę kuguara przypomina:)
Cotleone - Pon 19 Cze, 2017 17:38

Czy ja dobrze widzę, że on ma taki fajowy piaskowy odcień futra?
agula.s - Pon 19 Cze, 2017 17:51

Jaki ładny koteł.😀
AnkaB - Wto 11 Lip, 2017 19:16





Vuko, jak widać, uwielbia domowe pielesze. Jest bardzo miziastym kotem i czeka na przyjazny gest człowieka. Spanie z tym pięknym kociakiem to wielka przyjemność :lol:

wiedźma - Wto 11 Lip, 2017 20:31

Oczyska boskie :aniolek: I jaką ma niesamowitą barwę sierści :shock:
AnkaB - Nie 30 Lip, 2017 19:00


Vuko jest cudownym "starszym" wujkiem. Szani czuje się bezpiecznie podczas wspólnych zabaw, bo Vuko jest delikatny i czuły.


Vuko jest też bardzo cierpliwy kiedy się czegoś domaga. Nie trudno się domyślić, że czeka na drugi laczek. Prawda, że wygląda pięknie?

Basik - Nie 30 Lip, 2017 19:04

Proszę mu podać tego laczka... :D
misiosoft - Sro 02 Sie, 2017 07:44

Vuko od wczoraj mieszka naszym DT ::

i muszę Wam powiedzieć, że takiego rezolutnego tymczasa nie mieliśmy. Od pierwszych momentów Vuko śmiało chodził po mieszkaniu, rozglądał się i sprawdzał co gdzie jest. Rezydenci trzymali się trochę na dystans ale żadnych syków nie było.

A w nocy przyszedł i wpakował się nam do łóżka ::

kikin - Sro 02 Sie, 2017 10:05

misiosoft napisał/a:
Vuko od wczoraj mieszka naszym DT ::

i muszę Wam powiedzieć, że takiego rezolutnego tymczasa nie mieliśmy. Od pierwszych momentów Vuko śmiało chodził po mieszkaniu, rozglądał się i sprawdzał co gdzie jest. Rezydenci trzymali się trochę na dystans ale żadnych syków nie było.

A w nocy przyszedł i wpakował się nam do łóżka ::


miałam takiego, Bertil mu było :wink:

misiosoft - Pią 04 Sie, 2017 13:12

Vuko każdego dnia zaskakuje...
drugi dzień jego pobytu u nas, a on wskakuje na kolana i się łasi, i mruczy i tuli....
my w ciężkim szoku, bo owszem Bodhi też się tulił ale po kilku miesiącach pobytu u nas, a nie po 24 godzinach ::

no i za mną pierwsza próba robienia zdjęć:
pralka taka fascynująca:


i to nad pralką (suszarka) też się kręci:


człowiek, nie przeszkadzaj jak poznaję nowe sprzęty:


wiem, że zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale Vuko ciężko usiedzieć w miejscu i jak tylko może to pcha się do głaskania, więc 90% zdjęć które zrobiłam wygląda tak:

(serio, nie żartuję, mam chyba z 20 takich zdjęć :: )

misiosoft - Sro 09 Sie, 2017 08:17

no cześć, tu Vuko!

jak to możliwe że nikt się nie zachwyca moimi zdjęciami, co? ;)

wczoraj byłem u Pani Doktor :) Dowiedzieliśmy się że ważę 4,3 kg :: i mam niedrożne kanaliki łzowe :neutral:
ale Pani Doktor taka fajna, ciągle mówiła: o boziu boziu jaki on grzeczny ::

a w poczekalni spotkałem Codulka ale nie cieszył się na mój widok.... chyba miał ciężką wizytę za sobą...

kat - Sro 09 Sie, 2017 08:32

Vuko, jesteś śliczny!
A Coduś faktycznie ma znów alergiczne problemy, dlatego nie w humorze :(

Nadira - Sro 09 Sie, 2017 08:51

Vuko, najlepsze to ostatnie zdjęcie, coś czuję, że oddaje w pełni Twoją naturę XD
misiosoft - Wto 15 Sie, 2017 16:03

Vuko miał bardzo miłych gości w niedzielę rano i pora nam pakować plecaczek :)

Kochany Vuko pokazał się z jak najlepszej strony :) to była pierwsza PA w naszym domu tymczasowym, gdzie kot sam się pokazał gościom a nie trzeba było kazać kłaść się gościom na podłodze, by mogli zobaczyć kota pod łóżkiem lub pod szezlongiem ::

Cotleone - Wto 15 Sie, 2017 16:37

Powodzenia słodziaku! Taki miły, grzeczny i współpracujący kot, do tego taki śliczny. Ja się wcale nie dziwię, że znaleźli się chętni, żeby zabrać takiego kochanego koteła na stałe :wink:
kat - Wto 15 Sie, 2017 23:10

:ok:
misiosoft - Czw 17 Sie, 2017 12:27

no i Vuko pojechał do siebie...
na salony wyszedł jak do siebie, ogon w górze, wszystkiego ciekawy. Zwiedził kanapę, parapety, potem pobiegł pozwiedzać górę. Jak wrócił dał się wymiziać nowej Pani, nawet krewetkował ::
a nim zdążyliśmy wrócić do domu dostaliśmy zdjęcie Vuko drzemiącego na łóżku :)

Neda - Czw 17 Sie, 2017 13:16

Super wieści :) Szczęścia w DS i dużo słodkiego lenistwa dla kawalera!
Marianna - Czw 17 Sie, 2017 13:18

Ale sie ciesze!
wiedźma - Czw 17 Sie, 2017 15:17

Super! Oby więcej takich dobrych wieści! :aniolek:
misiosoft - Wto 03 Paź, 2017 08:50

Vuko pozdrawia ze swojego Domku:

Nadira - Wto 03 Paź, 2017 13:13

Taaaaaaki relaks :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group