Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Laurentyna i Hersylia

KociTata - Czw 29 Cze, 2017 20:30
Temat postu: Laurentyna i Hersylia
Laurentyna i Hersylia zostały wyrzucone na ulicę na w wieku dwóch miesięcy. Zamiast bawić się w bezpiecznym miejscu, musiały lawirować między samochodami, aby przeżyć na ruchliwej ulicy, która jednocześnie jest pod obserwacją naszego wolontariusza, który przy niej mieszka.

Maluchy zostały złapane, a już na drugi dzień miały wizytę u weterynarza. Po wstępnych badaniach okazało się, że maluchy są zdrowe, czeka na nich profilaktyczne odrobaczanie.

Dziewczyny są pełne energii, którą wykorzystują na wspólne igraszki po domu. Małe potrzebują wspólnego domu.

Laurentyna i Hersylia na ZDJĘCIACH i FILMACH.

BEATA olag - Pią 30 Cze, 2017 06:19

Imiona dziewczyn - :love: :love: .
Już się nie mogę doczekać na ich mordeczki :aniolek:

Marianna - Pią 30 Cze, 2017 09:33

Czekamy! :love:
misiosoft - Pią 30 Cze, 2017 10:45

Nawet nie mam pomysłu jak to zdrobnic ::
agula.s - Pią 30 Cze, 2017 10:51

misiosoft napisał/a:
Nawet nie mam pomysłu jak to zdrobnic ::


Tez nad tym myslalam. Laura i Hersia?

Marianna - Pią 30 Cze, 2017 10:58

agula.s napisał/a:
misiosoft napisał/a:
Nawet nie mam pomysłu jak to zdrobnic ::

Tez nad tym myslalam. Laura i Hersia?

Chyba tak! :aniolek:
Strasznie jestem ciekawa jak Dziewczyny wygladaja :)

kat - Pią 30 Cze, 2017 11:13

Zdjęcia już przesłałam do wrzucenia na picassa :)
KociTata - Pią 30 Cze, 2017 17:23

Hersylia - czarna, Laurentyna - biała :)























KociTata - Pią 30 Cze, 2017 17:30










Marianna - Pią 30 Cze, 2017 18:07

Ale kochane Iskierki! :love:
Czy coś im dolega czy można kochać od razu i opiekować się?

agula.s - Pią 30 Cze, 2017 18:08

Slodkie Bąbelki. Sam żywioł.😀
misiosoft - Sob 01 Lip, 2017 16:05

o jaaaa, jakie szczurki....
KociTata - Sro 05 Lip, 2017 12:05

Hersylia na początku była bardziej wycofana i bała się wszystkiego. Teraz jest pierwsza do kontaktu i chętnie się zaczepia w Laurentyne, która nie zostaje dłużna.

Laurentyna natomiast jest trochę bardziej rozmowna z człowiekiem. Często sama się zaczepia w Hersylie, a następnie popiskuje, że się poddaje. Ech te kobiety :roll:

BEATA olag - Sro 05 Lip, 2017 12:07

PRZEPIĘKNE DZIEWCZYNY :aniolek:
KociTata - Sro 05 Lip, 2017 12:53










BEATA olag - Sro 05 Lip, 2017 12:55

:serce:
saszka - Sro 05 Lip, 2017 14:33

Jaki cukier :love:
Marianna - Sro 05 Lip, 2017 14:51

Słodziaki :love:
Caterina - Nie 23 Lip, 2017 08:29

Dziewczynki to wulkany energii, interesują się wszystkim i towarzyszą w każdej czynności, dzieciaki są socjalizowane z psem mojej siostry i z trzema moimi kotami.
Ładnie korzystają kuwet i nie marudzą przy jedzeniu :wink:
Z uwagi na fakt, iż są jeszcze malutkie pod moja nieobecność rezydują w gabinecie, który chwilowo jest pokojem " dziecięcym " :P
Po powrocie z pracy, wypuszczam je z ich pokoiku i mogą korzystać z całego domu, zawsze witają mnie rozmaczane.

Caterina - Pią 28 Lip, 2017 19:14

Dziewczynki po pierwszych szczepieniach :P
Hersylia dzielnie zniosła badanie, sprawdzenie temperaturki i samo szczepienie :)
panna wazy 1,400 kg
Laurencja płakała przy mierzeniu temperaturki, i szczepieniu :cry:
jest lżejsza od siostry 1,15 kg

Marianna - Sob 26 Sie, 2017 15:27

Dziewczynki juz o miesiac starsze!!! Ale ten czas leci! :shock:
Jak sie mają? Jakieś widoki na Dom Stały?

agusiak - Pon 28 Sie, 2017 10:10

Poprosimy zdjęcia! ::
Caterina - Czw 14 Wrz, 2017 16:34

Dziewczynki to rozbrykane aniołki, wtykają swoje małe noski wszędzie gdzie się da :P
Ostatnio Laurentynka miała problemy z łapką, przyplątała się gorączka i byłą osowiała ale zaszczyki pomogły i po trzech dniach wszytko wróciła do normy.

Caterina - Nie 05 Lis, 2017 16:27

Panny rosną jak na drożdżach, apetyt dopisuje, humorki również. Tupot małych nóżek słychać od rana do wieczora, zabawki zwiedzają w pyszczkach wszystkie pomieszczenia, a gwiazdeczki do zabawy zachęcają starsze koty. Tylko nikt nie pyta o takie śliczności ...
Eva - Nie 05 Lis, 2017 18:21

Fotki fotki fotkiii :serce: :serce:
Caterina - Nie 17 Gru, 2017 17:42

Nowe fotki są dodane do katologu dziewczynek.

Dziś z maluchami piekłysmy ciasto, ja starałam się piec :wink: one dzielnie pomagały, ktoś musiał sprawdzić czy wszystkie produkty są odpowiedznie :lol:

Mijają tygodnie za tygodniem, a wszendobylskie panny są wciąż tak samo ciekawskie jak na poczatku :D

Caterina - Nie 17 Gru, 2017 17:43

Nowe fotki są dodane do katologu dziewczynek.

Dziś z maluchami piekłysmy ciasto, ja starałam się piec :wink: one dzielnie pomagały, ktoś musiał sprawdzić czy wszystkie produkty są odpowiednie :lol:

Mijają tygodnie za tygodniem, a wszendobylskie panny są wciąż tak samo ciekawskie jak na poczatku :D

Caterina - Sob 06 Sty, 2018 18:35

Pierwsze wspólne święta i pierwszy sylwester za nami.
W tym roku choinki nie ubieraliśmy dziewczynki są jeszcze na tyle rozbrykane, że zabawę robią z wszyskiego co znajdzie się w ich zasięgu :)
Byłam ciekawa jak będą się zachowywać gdy w sylwestra zaczną wszyscy strzelać.
Tak przypuszczałam Laurentynka była zaciekawiona, a Hersylka znikneła za kanapą. Przyszła po chwili gdy ją zawołałam wtuliła się i tak został aż sie huk petrad skończył.

Caterina - Nie 04 Lut, 2018 13:10

Wczoraj małe mialy sterylizacje.
Dziś przesypiają cały dzień, do południa dostały po zastrzyku dzielnie go zniosły.

Caterina - Sob 17 Lut, 2018 17:40

Dzisiaj dziewczynki miały robione testy - wszystko ok :) plus były czipowane.
Laurentynka dzielnie zniosła wizytę, natomiast Hersylka pokazała nam swoje niezadowolenie :roll:

Moje małe aniołki ostatni tydzień u mnie i w przyszły weekend jadą do swojego DT....

Marianna - Wto 27 Lut, 2018 09:08

Już po przeprowadzce?
Caterina - Nie 04 Mar, 2018 18:40

Dziewczynki wczoraj przeprowadziły się do nowego domu.
Radość przeplata się z tęsknotą, już nikt nie kradnie chusteczek i nie roznosi zabawek po domu...
Maludy trafiły do kochającego i pełnego ciepła domu z Panią Pauliną będą szczęśliwe.
Wszystko czekało na nie przygotowane, miseczki, tunel, kocyki, drapaki ...
Dostały wyprawkę z domu na nową drogę życia, by miały coś co pachnie tym co już znały i gdzie czuły się bezpiecznie. Jestem z ich nową " mamą " w stałym kontakcie na razie chowają się, Laurentynka w nocy wgramoliła się na chwilę do łóżka by się przytulić, Hersylka jest bardziej nieśmiałą i potrzebuje więcej czasu by zaufać. Panny nie jedzą, mam nadzieje ze szybko to się zmieni i w końcu napełnią brzuszki. Jestem w stałym kontakcie z Panią Pauliną w razie potrzeby podjadę je nakarmić.
W domu pustka, wniosły dużo zamieszania i radości, zawsze coś się działo, ale teraz mogą swoją obecnością wnieść dużo pozytywnej energii w nowym domu.

BEATA olag - Nie 04 Mar, 2018 18:49

:good: :serce: :good:
Caterina - Nie 04 Mar, 2018 18:57

z ostatniej chwili ...
dostałam sms'a - dziewczynki wyszły z kryjówki , zaczęły zwiedzać i podstawiają główki do głaskania :D :D :D
Mam nadzieję, że zaczyna interesować się jedzenie ...

kat - Nie 04 Mar, 2018 19:03

Trzymam mocno kciuki :ok:
Caterina - Nie 04 Mar, 2018 19:22

Ustaliłyśmy by miseczki z jedzeniem i wodą były w kuchni i pokoju.
Oraz miały na razie stały dostęp do jedzenia.

Caterina - Wto 06 Mar, 2018 06:38

Dziewczynki zaczęły jeść, rozpiera je energia i baraszują już po całym domu :lol: :lol: :lol:
kat - Wto 06 Mar, 2018 09:07

:)
kotekmamrotek - Wto 06 Mar, 2018 13:24

nooo, i takie wieści mają być:)
Caterina - Wto 06 Mar, 2018 14:44

Tez się ciesze bo już się martwiłam o te moje małe łobuziaki ...
Caterina - Wto 20 Mar, 2018 13:17

Dostałam e-maila od Pani Pauliny dziewczynki już bardzo swobodnie czują się w domu stałym.
Szczególnie wieczorami, dają upust swoim szalonym zabawą.
Apetyt im dopisuje :P

Niebieska - Wto 20 Mar, 2018 13:42

Super :) :good:
Caterina - Sob 24 Mar, 2018 10:55

Wczoraj bylam u dziewczynek z odwiedzinami, czują się świetnie, psocą, lenichują, jedzą.
Dupcie rosną u Pauliny maja wszystko czego im do szczęścia jest potrzebne.
Kochający dom i pańcie, która je rozpieszcza i ma do nich anielską cierpliność :D
Mogłam je wyściskać i wycałować :tan: , a one cóż zmęczone wizytą zasneły :wink:
W katalogu pojawią się nowe zdjęcia pannic, wyslałam do obrobienia,
zapraszam do podziwiania :D

Caterina - Sob 24 Mar, 2018 22:58


kat - Nie 25 Mar, 2018 18:18

:serce:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group