Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Ordonek

kotekmamrotek - Czw 27 Lip, 2017 00:52
Temat postu: Ordonek
To kolejny czarnulek odłowiony w ramach polowania na kociego bezłapka - dwa pierwsze wróciły na miejsce bytowania ze względu na dzikość, trzeci znalazł dom w ramach adopcji błyskawicznych (był bardzo przyjacielski, ale też i wystraszony). Natomiast Ordonek to miziak do kwadratu - w klatce mruczy na sam widok człowieka, przewraca się od razu pokazując brzuszek, nigdy nie je przy wolontariuszu, bo to przecież byłaby zmarnowana okazja na pieszczoty, których ciągle mu mało. W ogóle to jest taka trochę ofiarka - np. patrząc intensywnie w oczy wpada do kuwety; z kolei ocierając się o tylko przymknięte drzwiczki klatki - prawie by wypadł, a polując na muchę wpadł do miseczki z wodą :wink:
Jest też bardzo delikatny - zaczepia zawsze łapką bez pazurków; i co więcej - wydaje się być baaaaardzo przyjacielsko nastawiony do innych kotów.
Jak taki kot mógł żyć na przystanku położonym przy jednej z ruchliwszych poznańskich ulic?
No mógł, na szczęście już tam nie mieszka... Teraz czeka tylko na swojego człowieka, który wypatrzy w nim tę uroczą wyjątkowość i delikatność...









Filmiki Ordonka i fotki.

Marianna - Czw 27 Lip, 2017 01:01

Każcie mi wyjsc, boża chwile zabiorę wszystkie czarne koty i zamknę sie z nimi w wieży :-)
Jaki On Pięęęękny!!! :love: i miziasty...

Chitos - Czw 27 Lip, 2017 07:54

Zakochałam się ":)
Z opisu mój Gaspar :)

Basik - Czw 27 Lip, 2017 08:53

Cudne kocurrrro!
kotekmamrotek - Wto 08 Sie, 2017 03:24

Oj, więcej niż cudne - wszyscy się w Nim zakochują... Być może pewne wirtualne zakochanie przerodzi się niebawem w prawdziwą miłość - trzymajcie kciuki :aniolek:


kotekmamrotek - Pią 18 Sie, 2017 11:47

no cóż - wykrakałam:) Uczucie zakiełkowało, teraz rośnie, a w najbliższy wtorek wyda owoc w postaci domu stałego:))))) Na Ordonka już wszystko czeka, trzymajcie kciuki, by chłopak szybko się zaaklimatyzował...
Marianna - Sob 19 Sie, 2017 01:24

Wspaniałe wieści!!!
kotekmamrotek - Czw 07 Wrz, 2017 15:08

Wieści z domu Żwirka :P

Kocurek już pewnie czuje się w domu - jupiii!!!!
Na początku nie było łatwo, przez kilka dni nie wychodził zza szafy, tam też się załatwiał - ale opiekunka powiedziała mi o tym dopiero teraz, no bo to przecież normalne, że się boi kotek etc... Oczywiście nie ma już żadnych kłopotów kuwetkowych!

Czynnie uczestniczy w zabawie, co prawda jeszcze nie przychodzi na kolana, ale siada obok i domaga się pieszczot... Oby tak dalej:))))



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group