Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Zaklepka

kotekmamrotek - Pon 07 Sie, 2017 23:11
Temat postu: Zaklepka
No cóż - następne kociątko, które pojawiło się nie wiadomo skąd, w podpoznańskim stadzie wysterylizowanych kotów - nie pozwalało się dotknąć, nie wspominając o złapaniu... Z kolei na klatkę łapkę było zbyt lekkie - ale zadziałał patent z dołączonym do niej sznurkiem. Koteczka na gwałt musiała trafić do lekarza, gdyż ewidentnie cierpiała na zaawansowany koci katar - okazało się, że jedno oko jest tak zainfekowane, że może nawet stracić w nim wzrok... Konieczne było zakraplanie kilkanaście razy dziennie - ale pilna 10-letnia pielęgniarka, córka naszej wolontariuszki, sprawiła, że oczko udało się uratować:)
A "dzika" maluda już następnego dnia po złapaniu stała się miziakiem do kwadratu - i tak Zaklepka "zaklepała się" w "Kocim Pazurze" ::





A tu więcej zdjęć Zaklepci.

Chitos - Pon 07 Sie, 2017 23:18

Zaklepka to urodzony rajdowiec :)
Ma przydomek Lukstorpeda bo biega z prędkością światła :D
Ale to bardzo pokocha księżniczka :) wulkan energii :)

Chitos - Nie 13 Sie, 2017 17:51

Halo Halo!
To ja Zaklepka! Zobaczcie jaka jestem śliczna! Jaka kochana! Zobaczcie jaka jestem słodka! :)
Halo halo dlaczego się nikt mną nie zachwyca?

Kocham spać :) Kocham Ciocie Monke i Wujka Gaspara.
Kocham jeść, kocham się przytulać!
Kto mnie przytuli?

Halo halo!
Pamiętajcie czekam na zachwyty moja skromna osoba :D

Chitos - Nie 13 Sie, 2017 17:51


saszka - Nie 13 Sie, 2017 18:12

Cudo :love:
BEATA olag - Nie 13 Sie, 2017 18:17

Jaka piękność, i ten idealny makijaż, oczyska :serce:
Imię superanckie ::

misiosoft - Nie 13 Sie, 2017 18:49

sam cukier!!
einfach - Pon 14 Sie, 2017 10:02

jakie ma duże oczy :love: :love: :love:
przesłodziak!

agula.s - Pon 14 Sie, 2017 14:03

Zaklepko jestes cudowna. Sliczna, słodka i kochana.😄
Chitos - Wto 22 Sie, 2017 20:51

Zaklepka odwiedziała dzisiaj weterynarza:)
Okazało się ze jesteśmy zdrowe :)
Testy ujemne
Po kocim katarze nie ma ani śladu :)
Mani i pedi zrobione:)

Pacjent był bardzo dzielny! :)

Teraz trochę obrażony ale już były gonitwy i kizianki ;)

Chitos - Wto 05 Wrz, 2017 19:39

Zaklepka jest bardzo zawiedzona... :( nikt się nie pyta, nikt się nie zachwyca...
A to chodząca piękność i słodycz!
Tzw. ZAKLEPKOWELOVE! :)

zuzk - Wto 05 Wrz, 2017 19:42

opanie jaka ona śliczna <3
Chitos - Wto 05 Wrz, 2017 19:49

zuzk napisał/a:
opanie jaka ona śliczna <3


Zuzk lejesz miód na Zaklepkowe serduszko! :)

zuzk - Wto 05 Wrz, 2017 19:52

Chitos napisał/a:
zuzk napisał/a:
opanie jaka ona śliczna <3


Zuzk lejesz miód na Zaklepkowe serduszko! :)


U mnie siedem, przystojnych co prawda, ale chłopaków, więc szczególnie zachwycam się delikatną urodą ślicznotki :aniolek:

Chitos - Sro 13 Wrz, 2017 20:01

Jesteśmy zauroczeni urodą i wdziękiem tej panny :)

A Panna to bardzo wykorzystuje! :)
A co! Zaklepka coś chce! Patrzy swoimi wielkimi ślepiami na nas! :)
Ona jest fenomenalna :)
Mamy nadzieje, że ktoś się zakocha w tej pięknej koteczce! :)

agula.s - Czw 14 Wrz, 2017 18:13

Alez Ona jest śliczna. Jadlabym łyżeczką. ::
Przesłodka kicia. :D

Chitos - Pon 18 Wrz, 2017 20:28

Panna odwiedziła dzisiaj Pani a Doktor :)
Osłuchowo Panna czysta, więc nie było przeciwwskazań do zrobienie drugiego szczepienia:)
Panna już podwójnie zaszczepiona :)
Ale niestety mamy lekko zaczerwienione spojówki więc znowu kropimy oczy dwa razy dziennie :( Panna Zaklepka będzie protestować, ale Ciocia i Wujek jakoś ja udobruchają :)
Bo to tylko taki mały diabełek wcielony w ciele słodkiego kociaka :) :twisted: :twisted: :twisted:

Chitos - Sob 30 Wrz, 2017 13:55


Do domu tymczasowego zaklepki zapukala choroba. Nie nie z Zaklepka wszystko wporzatku :) choć czasami mamy wrażenie że między uszami nie wsystko dobrze styka :D Bo Zaklepka to bardzo żywiołowy kociak! :)
Zobaczcie jaki klon z niej rezydenta! :)
Tak wszystkie koty w domu opiekują się chora opekunka :) zawsze można na nich liczyć :)
Zaklepka to bardzo radosny żywiołowy kot! :) wszędzie jej pelno:)
A mruczy jak rasowy traktor :)

Chitos - Nie 01 Paź, 2017 18:03



Czy nie prawda, że jestem słodka i piękna? No i oczywiście skromna? Rozmarzona, bo marze o kochającym ciepłym domku :)

Neda - Nie 01 Paź, 2017 19:23

Śliczna!!! 😍
Chitos - Sob 14 Paź, 2017 19:56

Miał być dom :) ale niestety Zaklepka nadal z nami :)
Rozumiemy decyzję Państwa w 100% :) Ale wiemy, że na Zaklepkę czeka jeszcze jakiś kochający domek :)

A co u Malucha?
Malucha? nie nie Zaklepka to już duża Pannica :)
Jamochłon :) Ile ona Pochłania?! I gdzie ona to wszystko mieści? :D Ale spala spala :) Są ćwiczenia :) Kocie zapasy, nawet ludzkie :)
Wiemy, że Zaklepunia kocha koty i kocha człowieka :) Wpasowała się w stano, które jest dosyć specyficzne :) Wszyscy co znają Monkę i Gaspara kocich rezydentów wiedzą o co chodzi :) Taaak królowa Mona :D

I ostatnie stwierdzenie jak już Monka okazuje uczucia Zaklepce to Zaklepka wkupi się w każde stado ;)

To jest mała kulka radości :)

Chitos - Sob 18 Lis, 2017 21:22


Zapomnieliscie o mnie?
To się przypominam :) i prezentuje się jaka jestem już duża!
Choć nie zawsze grzeczna ale kochana! :)

misiosoft - Sob 18 Lis, 2017 21:48

ślicznota ::
ale kto to widział, żeby tak gryźć rękę która mizia ;)

Chitos - Sob 18 Lis, 2017 22:03

Bo to jest zawodowy gryzacz :D
A tu jeszcze dowód jak Zalepka chce to jest kocha i tulasna :)
Czyli najpierw pobiegam i popsoce a później poloze się na człowieku i zacznę mruczec i zasne :)
Pozycja człowieka do spania "na Zaklepke"
Zaklepka poleca się do adopcji a noce będą rozkoszne ;)
PS TO WCALE NIE JEST OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE :D

BEATA olag - Sob 18 Lis, 2017 22:20

:serce:
misiosoft - Sob 18 Lis, 2017 23:02

powieki takie ciężkie...
lewe oczko już nawet nie ma siły się otworzyć...
łepek opada...
:sleep: :sleep:

agula.s - Nie 19 Lis, 2017 09:11

Cudowna. :D
100% cukru w cukrze. ::

Chitos - Nie 31 Gru, 2017 22:36

Ciocia bardzo przeprasza i się kaja, że nie pisała co u piękności słychać! :)

Kochana przekochana! :)
Nic dodać nic ująć ;) Rozkochała w sobie wszystkich, święta spędziła u mojej mamy i o matko na początku było źle bała się ale szybko załapała, że jest dodatkowa para rąk do miziania :)

Dzisiaj pierwszy sylwester u nas, jak narazie nie jest źle nie boi się aż tak wystrzałów. Patrzy zaciekawiona przez okno. Ale kto wie może to nie będzie ostatni Sylwester Zaklepki z nami ;)
Bo wiemy, że będzie z nią się bardzo trudno rozstać bo od małej kulki po dorosłą kocice! Oj jak ona się zmieniła, a pomyśleć, że jak przyszła do nas to mieściła się w dłoni! ;)

Zdjęcia wkrótce :)

Chitos - Wto 09 Sty, 2018 18:57

Moi kochani. Muszę się do czegoś przyznać. W kocich harcach i zabawach czasami zdarza mi się kogoś z kimś pomylić jak latają jak torpedy po mieszkaniu.
Ale sami zobaczcie czy to nie jest do siebie podobne?



A dni mijają nam oczywiście leniwie;)





Czy ona nie jest piękna? :)

Chitos - Nie 14 Sty, 2018 22:44

Czas płynie nie ubłagalnie! Jak pomyśle sobie, że 30 lipca przyszła do mnie do domu 10tyg kulka mieszcząca się w dłoni zabiedzona, która rzucała się na jedzenie, wynędzniałe futro kości widoczne, a teraz to taka duża pannica to się łezka w oku zbiera! :)
Jestem dumna z mojej małej córeczki! Choć czasem mnie wkurza a najbardziej jak biega z ciasteczkami w pyszczku i roznosi je po całym mieszkaniu, nawet do łóżka je przynosi. Później budzisz się rano i tak: przy głowie ciasteczko, przy nogach ciasteczko, pod tyłkiem ciasteczko, w bucie ciasteczko! :D Ale jak tylko na nią się spojrzy wszystko idzie w niepamięć :D Potrafi rozbroić nas w 2 sekundy! Serio :D
Ona zasługuje na najlepszy dom na świecie! Na serio! Ona kocha cała sobą człowieka i cała sobą kocha koty. O tak bardzo je kocha! Jak stopiła zimne serce Monki to na serio dogada się z każdym kotem! A to nie jest łatwe zadanie :D

Chitos - Nie 14 Sty, 2018 22:49



Sami zobaczcie! Aż nie do poznania ;)

Chitos - Nie 14 Sty, 2018 22:51

PS
Jakby co Zaklepka nie jest jakimś mutanem :D Obok są łapy jeszcze rezydenta Gaspara

Chitos - Nie 14 Sty, 2018 22:51

PS
Jakby co Zaklepka nie jest jakimś mutanem :D Obok są łapy jeszcze rezydenta Gaspara

Cotleone - Nie 14 Sty, 2018 22:59

Uff. Uspokoiłaś mnie. A już zaczęłam się zastanawiać, czym ją karmicie, że jej tyle łapek wyrosło :wink:
Przecudna jest ::

Piena - Nie 14 Sty, 2018 22:59

Piękność :love:
misiosoft - Pon 15 Sty, 2018 09:29

śliczna :serce:

a ciasteczka Ci pewnie przynosi, żebyś głodna nie była :) no i lepsze ciasteczka niż żwirek wszędzie ::

Chitos - Pon 15 Sty, 2018 23:31

misiosoft napisał/a:
śliczna :serce:

a ciasteczka Ci pewnie przynosi, żebyś głodna nie była :) no i lepsze ciasteczka niż żwirek wszędzie ::

Oczywiście :) dzisiaj mówię jej że głodna to kartonem nie chciała się podzielić... - :diabel: [/center]

Chitos - Czw 18 Sty, 2018 21:49

Zaklepkowe Love. To kot nie do podrobienia. Ja nie wiem gdzie ona mieści to co zjada. Ona pożera tony jedzenia a linie ma osy ;)
Chitos - Sro 31 Sty, 2018 22:43

Nasze Zaklepkowe Love rośnie jak na drożdżach. Ja nie wiem kiedy ten czas zleciał... ale dzisiaj Zaklepiszon jest z nami dokładnie pół roku... :love: :love: :love: :love:
Taka mała kulka zamieniła się już w tak piękna kocice! ;) Bo czy ona nie jest piękna? To jest Pani na włościach to królowa :)
Kocha przytulanie, kocha udeptywać, kocha człowieka, kocha psocić, kocha Rezydentów. Nie zraża się niczym. Kot ideał. Doskonale wie kiedy pora karmienia, kiedy iść spać, kiedy się bawić i kiedy się przytulać do Monki :D (taaaa każdy kot powinien wiedzieć kiedy można :devil: :devil: :devil2: :devil2: )

A to nasza Księżniczka :)


Chitos - Sro 31 Sty, 2018 22:44


Chitos - Sro 31 Sty, 2018 22:45

I patrzcie jaka jestem długa!
tajga - Czw 01 Lut, 2018 02:37

Piękna jest! Przepiękne oczy...Piękna.
Neda - Czw 01 Lut, 2018 09:04

KOT-CUKIEREK! :love:
Cotleone - Czw 01 Lut, 2018 20:45

Jaaakie oczyska :love: Jest przesłodka. Jak tak spojrzy, to pewnie, niczego jej nie można odmówić :wink:
Niebieska - Pią 02 Lut, 2018 22:07

Oczy jak z bajki <3
Chitos - Pią 02 Lut, 2018 22:13

Niebieska napisał/a:
Oczy jak z bajki <3


Ona cała jest jak z bajki ;)

Zurha - Pią 02 Lut, 2018 22:34

Oczka faktycznie jakbyście stosowali trick z lampkami choinkowymi planu Władcy Pierścieni :D
Cotleone - Pią 02 Lut, 2018 23:07

Proszalne oczka jak u Puszka ze Shreka ::
Muszę wypróbować te lampki :wink:

Chitos - Czw 15 Lut, 2018 12:14

Uwaga, uwaga. U naszej księżniczki Zaklepki szykują się zmiany. Ciocia i Wujek uczą samodzielności. Jak myślicie dlaczego? :) :aniolek: :aniolek:
Eva - Czw 15 Lut, 2018 12:28

BO CZEKA BOGUSZ!!! :love: :love: :love:
Chitos - Czw 15 Lut, 2018 12:33

Eva napisał/a:
BO CZEKA BOGUSZ!!! :love: :love: :love:


Dokładnie :) Bogu na nią czeka ;)
Nasza księżniczka uczy się pracować i gotować by poradzić sobie w nowej drodze życia ;)

Neda - Czw 15 Lut, 2018 13:06

Chitos napisał/a:
Eva napisał/a:
BO CZEKA BOGUSZ!!! :love: :love: :love:


Dokładnie :) Bogu na nią czeka ;)
Nasza księżniczka uczy się pracować i gotować by poradzić sobie w nowej drodze życia ;)


Szykuj posag! :)

Eva - Czw 15 Lut, 2018 13:08

Neda napisał/a:
Chitos napisał/a:
Eva napisał/a:
BO CZEKA BOGUSZ!!! :love: :love: :love:


Dokładnie :) Bogu na nią czeka ;)
Nasza księżniczka uczy się pracować i gotować by poradzić sobie w nowej drodze życia ;)


Szykuj posag! :)


księżniczki są po to, by leżeć i pachnieć :)

Eva - Czw 15 Lut, 2018 13:11

ależ to będzie para :love: :love:





Chitos - Czw 15 Lut, 2018 13:42

Eva wyjelas mi to z ust ;) Para idelna ;)
Chitos - Sob 17 Lut, 2018 20:38

Zaklepka dzisiaj miała bardzo ważny i ciężki dzień. Zabieg sterylizacji odbył się. A kota dochodzi do siebie, bardzo niezadowolona, że musi nosić kubraczek. Małka już raz się go pozbyła. Lekko na haju jeszcze jesteśmy ale było już posterylkowe siku :)
Trzymamy kciuki by jutro Zaklepka obudziła się z lepszym humorem :)

Chitos - Nie 18 Lut, 2018 08:08

Rekonwalescencja po zabiegu trwa :) po nocy spędzonej w transporterze oczywiście kubraczek ściągnęła nie wiem jak ale ściągnęła diablica
A tak odprężenia doznaje Zaklepka

Chitos - Sob 03 Mar, 2018 16:07

No i nadszedł ten dzień...
Choć serce krwawi zalewam się łzami, kruszynka właśnie pakuje plecaczek i jedzie do swojego domu do Bogusia, do swojego człowieka!
Zaklepko kochana mam nadzieje, że nie zapomnisz mnie i zapamiętasz nasz dom jako szczęśliwy.
Powodzenia kochanie!
Za 15 min wyjeżdżamy :(

Cotleone - Sob 03 Mar, 2018 17:14

Powodzenia Maleńka! Ależ to będzie piękna para ::
Chitos - Pon 05 Mar, 2018 10:41

Wybiła godzina 16.00 Ciocia zaczeła coś szykować książeczkę sprawdzać czy wszystko jest na miejscu. Spakowała do torebki ulubioną piłeczkę i smakołyki które uwielbiam. I co ze łzami w oczach powiedziała do mnie "No Zaklepka pożegnaj się z Wujkiem i z Monką i Gasparem, o dziwo jak na mnie zrobiłam noski eskimoski z kotami i z Wujkiem również. o godzinie 16.15 wyruszyłyśmy z domu... Znalazłyśmy adres i jesteśmy. Ale gdzie? Ciociu ale o co chodzi? Tu jest nowy kot. Nowe miejsce. Ja go nie znam. I nie wyjdę z transportera. No dobra wyjdę. bo mnie wyciągasz z niego. No dobra mówisz do mnie że jestem u siebie. Ze to Boguś a to nowa Mama. Boguś mnie trochę onieśmielił. Duży podobny do mnie. Czy ja też taka duża będę? No dobra schowam się pod kanapę. Widzę, że z nową Mamą coś wypełniasz podpisujesz. No chyba na serio zostaje tu na zawsze. No to co zaczne zwiedzać. Zwiedziałam kuwetę. Ale co to za magiczny twór taka zamknięta. O ja. Nie używałam nigdy takiej. No dobra musze się nauczyć. Ciociu mówiłaś, że nie będzie łatwo. Ale dam rade. O a tam co jest? kącik z zabawkami. o Ptak! o jaki fajny! Przepraszam Ciociu sprzedałam się za ptaka. Jaka fajna wędka. Ale co ty chcesz ode mnie całujesz mówisz, że Pa i że kochasz i że mam być grzeczna. Ale przecież Ty wiesz ze jestem grzeczna. Ale ta wędka no dobra Pa Pa Ciotka ja idę do wędki. No i wyszłaś...

No i wyszłam, lepiej pomyślałam ze sprzedała się z wędkę...
Bo dopiero jak zamknęły się za mną drzwi popłynęły łzy. Łzy smutku i szczęścia. Już rano dostałam wiadomość, że Zaklepka jeszcze trochę syczy na Bogusia a Boguś do niej grucha. Że w nocy uaktywniła się z Bogusiem i że rano przyszła na głaski na kizie misie. Tak jak u nas przychodziła. Będzie dobrze!
Zaklepko kochana wiem, że bedziesz pamiętać o naszej rodzinie dość specyficznej ale wiem, że było Ci u mnie dobrze. I wiem, że w nowym domu też będzie ci dobrze. Że nowa Mama nowy kolega są wspaniali!
POWODZENIA MALUSZKU! KOCHAMY CIEBIE! ;)
Zdjęcie z nowego domu wkrótce, wysłane do oznakowania :)

Eva - Pon 05 Mar, 2018 11:02

poryczałam się :cry3: :cry3:

:love: :love: :love:

kat - Pon 05 Mar, 2018 11:16

Powodzenia Zaklepko!!! :)
misiosoft - Pon 05 Mar, 2018 11:57

Eva napisał/a:
poryczałam się :cry3: :cry3:

:love: :love: :love:


a myślałam że tylko ja poryczałam się podczas czytania....

powodzenia mała!!

Chitos - Pon 05 Mar, 2018 17:30

Obiecane zdjęcie Nasza Kochana kizia misia w nowym własnym domu! ;)
Oczy nadal te same! ;)

Chitos - Sob 10 Mar, 2018 11:23

To już tydzień odkąd Zaklepki nie ma w naszym DT. I złapaliśmy sie z W. na tym że ja wołamy ;)
Ale wiem ze jej dobrze :) jej nowa Mama zdaje nam relacje z jej zachowań :) Robi dokładnie to samo co u nas;) Czyli podgląda podczas kąpieli ;) kładzie się na klatce piersiowej człowieka i domaga kiziania i miziania ;)
PS. Mam wspólne zdjęcie z Bogusiem :D normalnie dwa klony!: ) Kto chce zobaczyć??? :D

saszka - Sob 10 Mar, 2018 11:52

Ja!
Cotleone - Sob 10 Mar, 2018 15:11

Wrzucaj szybciutko!
Chitos - Sob 19 Sty, 2019 23:57

Ostatnio dostałam wieści z domu Zaklepuni tfu Cytrynki :)
Kochana ma się dobrze :) a jak ona ma się dobrze to i Bogusz również :) para z nich idealna :) Zaklepka była i będzie zawsze ważna w moim sercu. Bo jej przemiana była cudowna z kota którego bałam się dotknąć by jej nie polamac wyrosła na taką piękna pannice. Kocham ją!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group