Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Lisa

kotekmamrotek - Czw 07 Wrz, 2017 11:12
Temat postu: Lisa
Późny wieczór, ciemno, leje deszcz...Telefon od zaprzyjaźnionej Karmicielki: coś mi płacze pod oknami, próbowałam złapać, ale się nie da - malutkie, jak szczurek; kicha, oczka zalane ropą... Rano jedziemy z łapką, pełni nadziei, że malutkie jeszcze nie odeszło. Niestety - malca nie ma; ale łapkę zostawiamy na wszelki wypadek. Wieczorem radosny głos - mam małe, ale szybko trzeba do weta, bo ma pyszczek w jakichś dziwnych plamach czy strupach - nie da się dotknąć, gryzie i drapie, dzikusek. No to jedziemy. Naszym oczom ukazuje się... przepiękna szylkretka :: Chudziutka, kichająca, z zaklejonymi oczętami, ale niepogryziona, bez ran i strupów:) Jest tak lekka, że zadziałał patent "na sznurek" - dobrze, że Karmicielka już w tym względzie przeszkolona!
U lekarza okazuje się, że mała jest w bardzo złym stanie - słabiutka, odwodniona, koci katar w rozkwicie, musi być dogrzewana... Ale ma giga apetyt, więc zostaje wypisana do domu - już tymczasowego, który na cito udaje się znaleźć.
Ale to już na szczęście przeszłość - teraz Lisa kwitnie - no i bardzo kocha człowieka:) Jeszcze musi być izolowana od innych kotów, jest też od nich sporo mniejsza, więc póki co - rozwijamy uczucia w kierunku ludzi, na kocie przyjdzie czas - wkrótce; po cichu jednak liczymy na ich wybuch :twisted:







Lisa na zdjęciach i na filmach.

KrisButton - Czw 07 Wrz, 2017 11:20

Malutka, chudziutka ale przesłodka, zdrowiej Liso, nabieraj sił i rośni na piękną kocią Miss :serce:
Eva - Czw 07 Wrz, 2017 11:22

oboshena :love: przepadłam :love: :love: :love:
misiosoft - Czw 07 Wrz, 2017 11:50

ślicznota....
Conwalie - Czw 07 Wrz, 2017 16:22

PRZEPIĘKNA :shock:

Gdyby nie to, że mamy rodziny na dwóch końcach Polski i tarabanienie się z 3 kotami, psem i niedługo dzieckiem jakoś sobie ciężko wyobrazić... urabiałabym męża na tego trzeciego kota... No fantastyczna jest!

kotekmamrotek - Czw 07 Wrz, 2017 17:13

Lisa jest bardzo kociolubna, więc jeśli skumają się z Benkiem - będzimy chcieli je wyadoptować razem:)
Marianna - Czw 07 Wrz, 2017 19:01

Eva napisał/a:
oboshena :love: przepadłam :love: :love: :love:

Zabrońcie mi wchodzić do tego wątku :shock:

Eva - Czw 07 Wrz, 2017 19:08

Marianna napisał/a:
Eva napisał/a:
oboshena :love: przepadłam :love: :love: :love:

Zabrońcie mi wchodzić do tego wątku :shock:


Moesz sobie ignora ustawic :: ::

Marianna - Czw 07 Wrz, 2017 19:15

Eva napisał/a:
Marianna napisał/a:
Eva napisał/a:
oboshena :love: przepadłam :love: :love: :love:

Zabrońcie mi wchodzić do tego wątku :shock:

Moesz sobie ignora ustawic :: ::

To nieludzkie :(

BEATA olag - Czw 07 Wrz, 2017 19:31

Przypomina mi Zuri...

PRZEPIĘKNA koteczka :aniolek:

agula.s - Pią 08 Wrz, 2017 07:16

O Borze Szumiący Ona jest cudowna.😄
Filemon - Sob 11 Lis, 2017 13:20

Lisa zaprzyjaźniła się z innymi kotami. Lisa bardzo lubi inne koty, super materiał na dokocenie.

Filemon - Nie 21 Sty, 2018 21:26

Lisa choć wciąż zdystansowana do ludzi powoli zaczyna robić pierwsze kroki żeby to zmienić. Coraz częściej przychodzi do człowieka, chce być pogłaskana a czasem nawet wzięta na ręce. Coraz częściej odnajduje się w zabawie z pozostałymi kotami. W czwartek przeszła zabieg sterylizacji po którym czuje się już dobrze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group