Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Marvin

come-here - Sro 16 Maj, 2018 22:49
Temat postu: Marvin
Marvin to kot, który miał szczęście w nieszczęściu. Urodzony "na wolności" żył pomiędzy śmietnikiem a parkingiem. Wolontariuszka czaiła się na tego pięknego jegomościa, biegała po całym osiedlu z transporterem, mając na uwadze to, że Marvin lubi się miziać. W trakcie załatwiania większego sprzętu do łapania zdarzył się cud. Podczas obchodu po osiedlu wolontariuszka zauważyła Marvina siedzącego tuż pod kontenerem na śmieci. Po 2 minutach z mieszkania przyniesiony został transporter - za trzecim razem Marvin dał się wpakować do środka. Na sam widok człowieka zaczyna terkotać i udreptywać. Ogromne oczyska proszą o jedno: "Glaszcz!". Ten zwykły - niezwykły elegant z krawacikiem zasługuje na najlepszych ludzi. SWOICH LUDZI.







Marvin na ZDJĘCIACH i FILMACH.

Piena - Sro 23 Maj, 2018 17:51

Marvin walczy o tytuł Największego Miziaka Szpitalika. W moim rankingu zajmuje drugie miejsce, tuż za arcy-atencjuszem Cackiem. Marvin jest bardziej poukładany od wspomnianego kumpla, o głaski prosi jakby dojrzalej, ale kocha je równie mocno. Tańczy pod ręką jak zawodowy sambowiec, a ślini się przy tym jak na widok przepysznej wołowinki :)


come-here - Sro 23 Maj, 2018 21:08

On jest cudowny, przepiękny... Najbardziej miziasty kawaler na świecie!
Caterina - Pią 25 Maj, 2018 20:40

Od dziś Marvin jest w DT, otrzymał do dyspozycji pokój, który ma tylko dla siebie.
Będzie stopniowo oswajany z domownikami, dołączy do Stafci, Bruncia i pozostałych futrzaków.
W tej chwili jest wystraszony i ulokował się pod łóżkiem, jest to zrozumiałe.
Mam nadzieje, że szybko poczuje się pewnie i bezpiecznie w nowym miejscu.

Caterina - Sob 26 Maj, 2018 17:40

Kociak jest mega przytulakiem, ładnie korzysta z kuwety, na razie jeszcze przestraszony.
Wyszedł z pod łóżka i ulokował się w przytulnej budce dla kotów.
Nadstawia główkę do głaskania i delikatnie mruczy.

come-here - Nie 27 Maj, 2018 18:18

Super! Marvinek potrzebuje jeszcze tylko troszeczkę czasu i otworzy swoje całe ogromne kocie serducho :)
Caterina - Nie 27 Maj, 2018 18:50

Mały robi postępny, zwiedza pokój, również zainteresował się jedzeniem, ale nad jedzenie przekłada wtulanie się we mnie i ugniatanie łapkami. Ma śliczne duże oczęta wpatrzone w człowieka, jak by chciał powiedzieć tul mnie. Rozmruczany zasypia przytulony.
Dziś pozwoliłam wejść do niego Stefci, narazie nie jest zaiteresowany interakcjami z innym kotem. Stefka niezrażona jego syknięciem zajeła się swoimi sprawami. Z uwagi na jej charakter chcę by to ona razem ze mną wprowadziła go w resztę stada, ale na to mamy jeszcze czas. Napewno będzie dla niego wsparciem gdy nadejdzie ten moment.

kat - Nie 27 Maj, 2018 20:25

Trzymam kciuki :ok:
BEATA olag - Nie 27 Maj, 2018 20:44

:good: :good: :good:
Chitos - Pon 28 Maj, 2018 07:03

Trzymamy kciuki za kawalera!!!
Caterina - Pią 01 Cze, 2018 10:12

Chłopak, dziś zwiedzał cały dom :) doskonale sobie radzi z pozostałymi futrzakami, nie boi się ich syknie gdy któreś podejdzie, a on nie ma ochoty na bllższy kontakt, sam za to chętnie od tyłu zachodzi towarzystwo by powąchać delikwenta :lol:
Jeszcze trochę za wcześnie by dzieciarnię zostawiać razem z Marvinkiem sam na sam, więć wszystko pod czujnym okiem mamuśki :wink:

come-here - Pią 01 Cze, 2018 22:26

Cudownie! Kochane słoneczko!
Morri - Pią 01 Cze, 2018 23:28

:good:
Caterina - Nie 03 Cze, 2018 12:21

Marvinek na schodach zrobił sobie punkt widokowy na salon :wink:


Caterina - Nie 03 Cze, 2018 12:28


come-here - Nie 03 Cze, 2018 19:39

Jaki On jest piękny! Nie mam nawet słów, żeby to opisać :) )))
Caterina - Pon 04 Cze, 2018 18:50

Ma śliczne bursztynowe oczęta :serce:
Robi je jeszcze większe gdy jest czymś zdziwiony, jest cudowyny :)

moni - Wto 05 Cze, 2018 22:04

Dopiero teraz go tu znalazłam ;) Toż to osiedlowy kumpel moich tymczasków: Podolka i Strzeszynki :)
wymiziałam nie raz :) jest suuuuuper :)

Caterina - Sro 06 Cze, 2018 18:46

moni napisał/a:
Dopiero teraz go tu znalazłam ;) Toż to osiedlowy kumpel moich tymczasków: Podolka i Strzeszynki :)
wymiziałam nie raz :) jest suuuuuper :)



Moni - on jest boski :serce:
codziennie jest odważniejszy, już w domu nie ma syknieć tylko kociaki robią sobie noski :lol:
Dziś pierwszy dzień szaleje z piłeczkami po salonie i widać, że dobrze się przy tym bawi :tan:

come-here - Sro 06 Cze, 2018 20:32

Marvinek odważniak :)
Caterina - Sob 09 Cze, 2018 07:01

Jak u Was mija sobotni poranek ?
u nas bardzo leniwie, ja przy kawie, a dzieciarnia po śniadaniu, baraszkuje po domu :)
Marvinek od rana awanturował się, że jest głodny i mam szybciej szykować śniadanie,
hmmm ... jaka ta młodzież niecierpliwa :palacz:
Wczoraj mineły nam wspólne dwa tygodnie razem, jest na tyle pewny siebie, że zaczyna testować i ustalać hierachie w stadzie. Bywają czasami małe awantury, jest bardzo zazdrosny nie pozwala podejść innym kotom gdy jest przy mnie, chce bym uwage skupiała tylko na nim, nie lubi się dzielić zabawkami. Będziemy pracować nad tym. Nauczyłam go, że wszyscy jedzą śniadanie razem w jednym miejscu i podczas posiłku jest grzeczny, jedzenia jest tyle że nie musi się stresować, że mu zabraknie, na początku bywało z tym różnie. Jest kochanym łobuziakiem, gdy widzę, że chce pacnąć któregoś z kotów łapką, wystarczy, że zwrócę mu uwagę i rezygnuje ze swoich zamiarów. Patrzy wtedy na mnie tymi swoimi dużymi bursztynowymi oczetami ze ździwieniem, o co mi chodzi. Na razie nie lubi być brany na ręcę, ale nie wiem czy miał kiedyś z tym jakieś przykre doświadczenie, czy poprostu tak ma.
Hobby Marvinka - przytulanie się
Ulubiona zabawka - piłeczki
Ulubiona potrawa - brak, chłopak nie marudzi przy jedzeniu.
Bezbłędnie korzysta z kuwety i drapaków.
Jeśli szukasz kociego gadułę i kompana który będzie przytulał się do ciebie przy każdej możliwej okazji to jest to Mavinek :D

Caterina - Sob 09 Cze, 2018 08:20


Caterina - Nie 10 Cze, 2018 11:33

wyluzowany Marvinek



jestem taki poważny :cool:



w tym drapaku spał w pierwszych dniach pobytu u mnie, teraz kolega sypia w łóżku :P



wszystkie tymczaski razem :D

Stefia, Marvinek, Bruncio


come-here - Nie 10 Cze, 2018 19:25

Marvin, ty piękny kocie! Ale Ty masz fajnie!
Caterina - Pią 15 Cze, 2018 17:51

Marvinek, chętnie bawi się w przepychanie piłeczki :) pod warnkiem, że ktoś po drugiej stronie popycha w jego kierunku :lol:


Caterina - Pią 15 Cze, 2018 19:43

Marvinek, zrobił postępny, nie zaczepia już kotów, szczególnie z Veyronkiem miał małe spięcia i panowie specjanie nie pałali do siebie miłością.
Dziś mamy progres - Marvinek umył główke Veyronka, a on nie miał nic przeciwko temu :tan:

come-here - Pią 15 Cze, 2018 23:20

Veyronek, czyli mały Bilbo będący kiedyś pod moją opieką :) Łza się w oku kręci :)
Caterina - Sob 16 Cze, 2018 09:03

come-here napisał/a:
Veyronek, czyli mały Bilbo będący kiedyś pod moją opieką :) Łza się w oku kręci :)


Tak, mały Bilbo. Łobuziak jeden :diabel: ile ja musze mu nazwracać uwagi, że ma się delikatniej bawić z kotami :shock: Natomist dla ludzi chodzący aniołek :serce:

Caterina - Sob 16 Cze, 2018 09:05

... a drugi aniołek śmiga mi po klawiaturze podczas pisania .... :spadam:
misiosoft - Sob 16 Cze, 2018 09:30

Caterina napisał/a:
... a drugi aniołek śmiga mi po klawiaturze podczas pisania .... :spadam:


:jump: :jump:

kotekmamrotek - Pią 22 Cze, 2018 20:19

Caterina napisał/a:
come-here napisał/a:
Veyronek, czyli mały Bilbo będący kiedyś pod moją opieką :) Łza się w oku kręci :)


Tak, mały Bilbo. Łobuziak jeden :diabel: ile ja musze mu nazwracać uwagi, że ma się delikatniej bawić z kotami :shock: Natomist dla ludzi chodzący aniołek :serce:


ej no, powrót do korzeni :shock:

Morri - Sob 23 Cze, 2018 03:41

Marvin jest obłędnie pięknym kotem :love:
Caterina - Pon 25 Cze, 2018 18:47

kotekmamrotek napisał/a:
Caterina napisał/a:
come-here napisał/a:
Veyronek, czyli mały Bilbo będący kiedyś pod moją opieką :) Łza się w oku kręci :)


Tak, mały Bilbo. Łobuziak jeden :diabel: ile ja musze mu nazwracać uwagi, że ma się delikatniej bawić z kotami :shock: Natomist dla ludzi chodzący aniołek :serce:


ej no, powrót do korzeni :shock:



Faktycznie i tak samo silna osobowość jak Veyronek :twisted:

Caterina - Pon 25 Cze, 2018 18:52

Marvin, bardzo dobrze reaguje na dzieci, nie miał żadnych oporów by zaakceptować moją siostrzenice. Chętnie przygodził się poprzytulać i pobawić z nią kocimi zabawkami.
Caterina - Sob 21 Lip, 2018 13:47

Marvinek - monitoring



Marvin - jest bardzo towarzyski, zawsze w pobliżu, uwielbia nadstawiać główkę do całowania.
Domaga się pieszczot i uwielbia się łasić do człowieka.

Dziś pieczemy ciasto - Marvin na posterunku w kuchni :D

Caterina - Czw 02 Sie, 2018 09:02

Futerko Marvinka, po pobycie w domu nabrała połysku, już nie jest matowe, :D dupcia trochę przytyła :P Kociak doskonale reaguje na swoje imię, w stoskunku do ludzi, dużych jak i małych jest bardzo delikatny. Uwielbia przybywać w pobliżu człowieka, wykorzystuje każdą możliwą sytuacje na przytulenie się. W domu pojawił się nowy członek rodzinki pl :wink: pierwszego dnia gdy koty mogły zapoznać się z kociakiem, Marvin trzymał się na dystans i obserwował przybysza. Dziś, a mineło zaledwie kilka dni, jest najlepszym wujkiem Alusia, jako jedyny nigdy nie syknoł na malca, który bardzo często przesadza w zabawie. Pozwala bawić się swoim ogonem, a malec często trzyma się blisko Marvinka. Zaskoczyła mnie ta jego wyrozumiałość do malucha, bo potrafił badzo stanowczo pokazać rezydentowi, jakie są granice jego przestrzeni osobistej i czego nie będzie tolerował.
kat - Czw 02 Sie, 2018 10:11

Rude z czarnym - to może być fajny pakiet ;)
Caterina - Czw 02 Sie, 2018 11:33

kat napisał/a:
Rude z czarnym - to może być fajny pakiet ;)



Masz racje, może się to sprawdzić :P

Caterina - Sob 04 Sie, 2018 14:40

Leniwe popołunie, brak mocy do zabawy w te upały :cool:



Marvin, Alex i nadzorująca Stefcia :wink:



Alex w natarciu i pokonany Marvinek :shock:




:serce:




Caterina - Nie 23 Wrz, 2018 13:51

Marvin czaruje gości swoimi cudnymi dużymi oczętami, przez zaprzyjażnione osoby otrzymał przydomek guziczek. Marvinek jest bardzo przytulaśnym kotem, rano zaczyna mruczeć gdy widzi, że się przebudziłam, obowiązkowo jest wtedy tulenie się.
Dosknale reaguje na swoje imię, zawsze przybiegnie. W kuchni razem z Alexem i Brunem wydają poranne siadanie dla całej gromadki, podkradając co nieco , ach ci panowie :lol:

come-here - Sob 29 Wrz, 2018 17:55

No słodcy są jak paczka cukierków ! :) )))))
Caterina - Wto 23 Paź, 2018 14:23

come-here napisał/a:
No słodcy są jak paczka cukierków ! :) )))))



Jeden z tych cukiereczków to mały łakomczuszek :D
Marvinek, asystował podczas rekonwalescencji Alexa po kastracji.
Kociaki cały czas są nierozłączne, a Marvin nadal ma w sobie pokłady anielskiej cierpliwości do małego towarzysza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group