Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Zaginione/znalezione - Podolany w okolicach ul. Strzeszyńskiej - zaginęła Mruczka!

saszka - Sro 23 Sty, 2019 23:22
Temat postu: Podolany w okolicach ul. Strzeszyńskiej - zaginęła Mruczka!
Cytat:
Chciałabym prosić o pomoc w odnalezieniu mojej kotki, czas biegnie a ja sama nie jestem w stanie zbyt dużo zrobić :(
27.12.2018 o koło godziny 19.00 jechałam autem wraz z kotką w transporterze. Dzielnica Podolany w okolicach ulicy Strzeszyńskiej skrzyżowania z Biskupińską.
Niestety doszło do poważnego wypadku, podczas którego kotka uciekła z transportera, a ja sama trafiłam do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mam złamaną nogę poruszam się na wózku inwalidzkim, dopiero wyszłam ze szpitala.
Moja rodzina w sposób jaki umiała, kilkakrotnie jeździła w okolice wypadku i próbowała nawoływać Mruczkę, niestety bez skutku.
Jest to kotka bardzo płochliwa, domowa, przyzwyczajona do swojej Pani i raczej nigdy nie ufająca i nie lgnąca do obcych nawet znajomych, prócz swojej Pani. Ze względu na mój stan chce mi się płakać nie mam sił wstać z łóżka, byłam w tych okolicach wczoraj z rodziną powoli jadąc autem nawoływałam, wiem że to za mało, ale dla mnie i tak wielki wysiłek.



DLA ZNALAZCY PRZEWIDZIANA WYSOKA NAGRODA!

Tel. do kontaktu:
506-028-645


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group