Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Pon 17 Paź, 2016 11:13
Lolek
Autor Wiadomość
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 16:00   Lolek

Lolek trafił pod naszą opiekę po miesiącu koczowania pod domem własnej rodziny, do którego nie mógł już wejść. https://www.facebook.com/...?type=3&theater
Domowy dotąd kot, po przeprowadzce swoich właścicieli, nie został zaproszony do wspólnego mieszkania, gdyż osoba, która udzieliła schronienia ludziom, powiedziała "nie" zwierzętom.
Wielki, dorodny, absolutnie rozkochany w człowieku kocur wyrusza więc na poszukiwania dożywotniego domu Lolek jest wylewny nawet wobec nowo poznanych osób
A wygląda naprawdę imponująco :)
Za chwilę będzie w pełni gotowy do adopcji :)





Więcej zdjęć tutaj :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Lolek
_________________
Ostatnio zmieniony przez brynia Pon 13 Paź, 2014 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 16:06   

przepiękny!!! :serce: :serce: :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Claudia 

Wiek: 108
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 157
Skąd: Kosmos.
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 16:29   

Ależ cudny :love:
_________________

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 16:43   

Na żywo jeszcze piękniejszy!!! już nie chowa się po kątach, wyszedł mi na przywitanie, wskoczył na kolana, mruczy aż miło... Na koniec pozwolił się wziąć na ręce - i najwidoczniej bardzo mu to pasuje:)

Dzis próbował przeprowadzić zamach na moje życie - nie zauważyłam, że wlazł na najwyższą szafę - żaden kot jeszcze tam nie dał razy się wgramolić - no i zeskoczył na stolik - tuż obok mojej głowy - myslałam, że to co najmniej bomba putina.... Waży jak nic szóstaka:)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 09:13   

ja stawiam, że siedem :cool:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Olinka 

Wiek: 47
Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 801
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 09:45   

Ale piękny, czarnuchy są bezkonkurencyjne!
_________________
Zaśnij mój najmniejszy skarbie - Diplodok 5.V.2000 - 22.II.2013
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2014 08:50   

A taki był 1 dnia, jak do nas przyjechał, jeszcze z obróżką:





Kawał z niego kocura :)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 10:00   

Zauważyłam, że Lolek to mały pedancik :) Ma dwie kuwety wystawione i od jakiegoś czasu widzę, że w jednej robi tylko siku, a w drugiej resztę :D Poza tym to mega nakolankowy kot, jak się go posadzi na kolanach i mizia to tak sobie już będzie leżał, aż nam się nie znudzi. Wczoraj mi zasnął na kolanach :love:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 10:08   

monka napisał/a:
Zauważyłam, że Lolek to mały pedancik :) Ma dwie kuwety wystawione i od jakiegoś czasu widzę, że w jednej robi tylko siku, a w drugiej resztę :D Poza tym to mega nakolankowy kot, jak się go posadzi na kolanach i mizia to tak sobie już będzie leżał, aż nam się nie znudzi. Wczoraj mi zasnął na kolanach :love:


mój kocur robi tak samo :lol: siusiu do jednej, kupal do drugiej :lol:

super, że Loluś nakolankowy :banan: , czy mi się coś pomyliło, czy gdzieś czytałam, że Lolek z psem mieszkał?
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 10:42   

mieszkał i bardzo sie lubili:)
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014 19:55   

Lolek to oaza spokoju. Gdzie się kota posadzi tam kot siedzi. Jak tam byłam to sam do mnie podszedł i zaczął mnie nieśmiało barankować. Cudo nie kot :love:
Na pewno znajdzie sięktoś kogo urzekna te złote ślepia i to jego nieśmiałe okazywanie uczuć.
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Wrz, 2014 12:01   

Lolek doczekał się swojego domu tymczasowego, który będzie dzielił z Arniką... Ciekawe jak im się znajomość potoczy :)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Wrz, 2014 22:52   

Tu nowy DT Lolka i Arniki :D
Pierwsza noc minęła całkiem dobrze, spodziewałam się gorszych atrakcji :wink:
Lolek to na prawdę ogromny pieszczoch :love: Jak tylko się do niego zbliża rękę to mruknie porozumiewawczo i daje łepek do głaskania. Dziś odkryłam, że umaszczony jest idealnie tak samo jak Dołksik :: Biała plamka pod pyszczkiem, białe włoski pod paszkami i na podbrzuszu :serce: Świetnie to wygląda :king: Udało nam się też obciąć mu pazurki :aaa: na raty - żeby go za bardzo nie stresować ale jednak >D Zdjęcia wkrótce :cool:
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Paź, 2014 15:25   



Lolek wyglądał i wyglądał i wczoraj miał bardzo miłych gości :)
Za tydzień będzie się przeprowadzał, tylko coś mu sie oko rozpaprało po szczepieniu :/
więc czeka nas jeszcze wizyta u weta

edit brynia: podmieniłam zdjęcie na mniejsze, duże na picasie
_________________
Ostatnio zmieniony przez brynia Pon 06 Paź, 2014 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcotta 

Wiek: 44
Dołączyła: 06 Paź 2014
Posty: 77
Skąd: Robakowo k. Poznania
Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 21:25   

Witam wszystkich :) Z tej strony przyszły DS Lolka :)
Nam również było miło podczas spotkania i teraz to my z niecierpliwością wyglądamy Lolka :serce: Wszystko już przygotowane, jutro dojedzie nowy drapak - mam nadzieję, że będzie odpowiednio duży dla tak dużego kota.

Pozdrawiam miło i do zobaczenia!
_________________
Przybyłem, zamruczałem, zdobyłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]