Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 21 Maj, 2015 18:47
Siostry i bracia Ksero
Autor Wiadomość
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014 07:01   

pozwalam sobie zacytować Lunix :D

ta z lewej to kserówka mniejsza, ta na dole to kserówka większa, która się mizia tak, że nie ma szansy zrobić jej zdjęcia bo się rusza.. ;)
Burasia to się wie która ::



Burasia we własnej osobie :)


i Mama
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 01 Paź, 2014 20:32   

kserówka mniejsza mianowana na Veronę :) od dziś u mnie, zakładam osobny wątek.

edit brynia: dodałam link do wątku
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
Ostatnio zmieniony przez brynia Czw 02 Paź, 2014 07:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 15:12   

dzisiaj do Dt jadą Roma i Alaska





mama czeka na przeprowadzkę do DS



mała czarna siostra leczy się z początków kk, ale jest bardzo towarzyska-Florencja





i jeszcze jedyni chłopcy w stadzie ksero- czarny dymny i rudy, czyli Torino i Milan
Torino matkuje Milanowi, co wejdę to Milan go namiętnie ciamka.



edit brynia: poprawiłam linki fotek
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
Ostatnio zmieniony przez brynia Sob 01 Lis, 2014 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 19:17   

melduję posłusznie, że Roma i Alaska zajechały do DT ::

resztę jutro :tan:
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 19:20   

czekam bardzo na info - może jako siostry będą miały z Veroną podobne charaktery i wsposmożesz nas w socjalizacji
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 19:32   

Dakota u mnie od 1,5 tygodnia, socjalizacja przebiegła wzorowo, pierwsze 24 h w odosobnieniu, potem wzięłam miziaka na ręce i wyniosłam do towarzystwa, poszło gładko, nawet zapoznanie z psem
miewa momenty, że włazi pod szafę, ale na jedzenie przybiega jako pierwsza i bawi się już z resztą, u mnie o tyle łatwiej, że Rezydenci raczej pokojowo nastawieni, to znaczy Peeta kocha wszystkich, Lilianka pofuczała i jej przeszło, Boxtel ze stoickim spokojem i wyrozumiałością przyjmuje kocięta, Kiki fuka i syczy, ale omija z daleka

Alaska dziś w odosobnieniu w sypialni, jutro wynoszę do towarzystwa i zapoznajemy się z rodzina
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 19:38   

Alaska jest cudna :serce: jak odbieraliśmy Veronę to właśnie Alaska miziała się najbardziej :) ciekawi mnie czy/jak i Roma się oswoi, Moorland mówiła, że Roma jest największym Dzikiem z nich trzech ;) Verona póki co nie wykazuje oznak oswojenia z obcym Futrem...
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014 20:04   

Verona ma bardzo podobny charakter do Mii, u niej z tego co widzę na wątku trochę to trwała, ale już nastąpił przełom, a tam są dwa pieski także i tak dzielnie sobie poradziła.

A mi się druga mama ksero okazała miziasta, 2 dni z transportera nie wychodziła i już odetchnęłam z ulgą, że dzikowata, a tu dzisiaj wyszła do mnie i zaczęła się ocierać o kraty i mruczeć :roll: Q**a :marudzi:
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 10:47   

Wątki:
Alaski :arrow: http://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?t=2475
Dakoty :arrow: http://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?t=2466
Miji :arrow: http://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?t=2465
_________________
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 22:09   

no i mama ksero 1, czyli Dana, pojechała do nowego domu. Będzie mi jej brakować, bo mnie codziennie od drzwi traktorem witała i stawała na tylnych łapkach jak surykatka, żeby ją pogłaskać. Nowy dom obkupiony po uszy, jeden pokój przystosowany do potrzeb koteczki, drapaczek, kartony, pudła, pudełka, legowisko, w ogóle bardzo bardzo fajnie :) a to młodzież studencka, myślę, że Dana będzie miała tam bardzo fajnie.
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Paź, 2014 22:23   

Moorland będzie dobrze:):) znajdziemy Ci inne dziewczyny do głaskania :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pią 17 Paź, 2014 19:10   

Parma (czyli mama ksero nr 2) przeprowadziła się do DT i wspólnego wątku z Veroną :arrow: http://forum.kocipazur.or...p=113506#113506
_________________
 
 
Kamagaro 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 12
Skąd: Mosina
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 16:44   

To może kilka słów o Florencji, którą goszczę u siebie od piątku ::
Jeśli istnieje coś takiego jak kocie ADHD to malutka z pewnością je ma ;) Wszędzie jej pełno, uwielbia się bawić, biegać, skakać i ucinać drzemki przyklejona do człowieka. Ale najbardziej to kocha zaczepiać moją kocicę :diabel: która z początku reagowała syczeniem i burczeniem (to jej pierwsze spotkanie z drugim kotem), ale po dwóch dniach widzę że powolutku dziewczyny przełamują lody i chyba moja kotka zaczyna Florcię tolerować. Mała elegancko korzysta w kuwety, apetyt jej dopisuje i generalnie zdążyła skraść już nasze serca :D
Za tydzień jedziemy na szczepienie, a za 2 tygodnie ostatnie odrobaczanie.
Fotki wkleję jak tylko otrzymam link do albumu na Picasie.

Florencja skradła również serce moim rodzicom, którzy zastanawiają się czy mogliby ją adoptować :D
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:05   

Kamagaro napisał/a:
Florencja skradła również serce moim rodzicom, którzy zastanawiają się czy mogliby ją adoptować :D


:love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014 17:46   

ale jajka:))))))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]