Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 22 Lut, 2015 15:39
maluchy z Jasielskiej
Autor Wiadomość
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 16:47   maluchy z Jasielskiej

Trójka tych oto przeuroczych maluszków wyszła z europalet w momencie kiedy pakowaliśmy już ich mamę z klatki łapki do transportera. No i dylemat, bo wiadomo, że mamy już puścić nie możemy, zostawić dzieciaki same czy zabrać z nami :marudzi: uznałyśmy, że ponieważ weekend mroźny a maluchy takie małe, to zabierzemy je z nami. U weterynarza okazało się, że to dziewczynka i dwójka chłopaków. trudno było określić ich wiek bo ich waga jest mocno rozbieżna i w dodatku Alan ma już wybarwione oczka a Limonce i Melonikowi dopiero się wybarwiają, więc bezpiecznie przyjęliśmy, że jest to +/- 5-6 tygodni.

Kociaki jeszcze nie przepadają za ludziami, ale myślę, że to kwestia 2-3 dni, są bardzo wyluzowane, dają się brać na ręce i tarmosić, bardzo ładnie się też bawią, od razu załapały koncepcję drapaka i kuwetki.



Maluchy na picasie https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/6074566075971752945
Ostatnio zmieniony przez brynia Nie 22 Lut, 2015 15:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 16:48   

A dzięki Limonce duzi mieli zajęcie na pół soboty, bo przecisnęła się przez kratki w klatce i zdezerterowała za szafki kuchenne, w związku z czym po kilku godzinach bez oznak życia ze strony Limonki, nastąpiło rozebranie całej kuchni szafka po szafce, a kociak znalazł się po drugiej stronie kuchni we wnęce od lodówki :roll:
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 17:14   

moorland napisał/a:
A dzięki Limonce duzi mieli zajęcie na pół soboty, bo przecisnęła się przez kratki w klatce i zdezerterowała za szafki kuchenne, w związku z czym po kilku godzinach bez oznak życia ze strony Limonki, nastąpiło rozebranie całej kuchni szafka po szafce, a kociak znalazł się po drugiej stronie kuchni we wnęce od lodówki :roll:


:lol: :lol: :lol:

a tak byście się nudzili odpoczywali albo cos :cool:
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 17:19   

się licytowałam z Karoliną, kto ma lepsze zdolności w ukrywaniu się: Limonka, czy Agatka :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 18:07   

najgorsze było jak doszliśmy do ostatniej szafki przy zlewie i się okazało, że jest dziura w ścianie otwarta na około 10 cm, która prowadzi do szybu wentylacyjnego, prawie zawału dostałyśmy, mój TŻ poleciał do piwnicy kota na dnie szybu szukać z zamiarem rozkucia ściany albo cholera wie co, a kotecek skitrany za lodóweczką sobie spokojnie siedzi.

czułam się zbulwersowana faktem istnienia tejże dziury o której nikt 20 lat nie wiedział, a wszystkie tymczaski u Moniki sobie radośnie właziły za kuchenne szafki :evil:

i bądź tu mądry i zakładaj sobie siatki i zabezpieczenia na okna jak taka dziura zionie otwarta.
Apeluje zatem, żeby DSy i DT mieszkające w starym budownictwie i nie mające od dawna remontu kuchni, sprawdziły czy nie mają w miejscu wyjścia rur takich kwiatków w ścianie, bo w tamtych czasach to samowolka budowlana była wysoce posunięta, a potem ludzie na piątkowie i winogradach zastanawiają się jak szczury do domu wchodzą :roll:
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 23:31   

przedstawiamy z bliska

Limonka





Melonik





Alanek

_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 09:00   

ale śliczne są!! :) a dziura iście przerażająca, po co ktoś to zostawił?
 
 
paula_kropcia 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 1322
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 09:09   

misiosoft napisał/a:
ale śliczne są!! :) a dziura iście przerażająca, po co ktoś to zostawił?


trudno powiedzieć, ale ja tez taką miałam w mieszkaniu i zorientowaliśmy się jak moja babcia zaczęła mówić że w nocy włazi szczur do szafki. Tata jej nie wierzył, dopóki nie przyszedł i wyciągnął szafkę zlewozmywakową a tam rzeczywiście dziura i ślady bytności szczura..... zabetonowaliśmy z pokruszonym szkłem i jest git :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 09:12   

paula_kropcia napisał/a:
misiosoft napisał/a:
ale śliczne są!! :) a dziura iście przerażająca, po co ktoś to zostawił?


trudno powiedzieć, ale ja tez taką miałam w mieszkaniu i zorientowaliśmy się jak moja babcia zaczęła mówić że w nocy włazi szczur do szafki. Tata jej nie wierzył, dopóki nie przyszedł i wyciągnął szafkę zlewozmywakową a tam rzeczywiście dziura i ślady bytności szczura..... zabetonowaliśmy z pokruszonym szkłem i jest git :)


fuj fuj fuj....

u nas w kuchni żadnej takie dziury nie było... a lada dzień rozwalamy łazienkę, ciekawe jakie tam kwiatki będą....
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 11:22   

Melon rozkłada mnie na łopatki :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 18:30   

Piękne, szczególnie Alan
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4242
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 19:10   

Ale ładni! Zwłaszcza Limonka.:serce:
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
moorland 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 2553
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 19:26   

no to już mam kandydatów na przyszłe DT, bo u Moniki mogą być tylko 1,5 miesiąca ::
_________________
http://www.smog.pl/wideo/...dopcje_swietne/
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4242
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 19:30   

Hehehe, cwaniaku! :P
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 19:40   

moorland napisał/a:
no to już mam kandydatów na przyszłe DT, bo u Moniki mogą być tylko 1,5 miesiąca ::


mnie tam jedno maleństwo nie robi różnicy :diabel:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]