Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 29 Kwi, 2015 20:06
Karmel
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 00:32   Karmel

Karmel to kocurek, który od pewnego czasu zaczął pojawiać się w stadzie dokarmianym przez zaprzyjaźnioną panią; ewidentnie miał dom – nie bał się człowieka, podchodził, łasił się… Jednak na ogłoszenie nikt nie zareagował – oprócz nas :wink:
Karmelek okazał się przylepnym, wykastrowanym kotem w kwiecie wieku, niestety bez czipa; jest trochę wychudzony, ale to zapewne ze względu na fatalny stan uzębienia, co musiało powodować ogromny ból – na dziąsłach miał już krwiaki… Z tego względu Karmel nie dojadał – u nas przez pierwsze dni też jadł tylko odrobinkę…
Niektórych zębów nie udało się uratować, ale kły po oczyszczeniu z kamienia pozostały – teraz wcina nawet chrupki aż mu się uszy trzęsą :: Ma co nadrabiać, zwłaszcza jakość sierści pozostawia wiele do życzenia, ale w tym względzie gwarantujemy poprawę!
Karmelek ma cudowny charakter – na sam widok człowieka zaczyna udeptywać kocyk, a wyciągnięty z klatki – nie odstępuje istoty ludzkiej na krok. Ta cecha plus wyjątkowe ubarwienie powodują, że jesteśmy pewni, iż szybko znajdzie dom – kto pierwszy???



PS Nie tak szybko z tą adopcją – kocurrra czekają jeszcze rekonwalescencja, odrobaczenie i szczepienie, ale umawiać się na audiencję już można :)

Tutaj filmiki: https://www.youtube.com/w...x=3&spfreload=1

A tu fotki: https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/6087561652125648657

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA WYJĄTKOWĄ RUCHLIWOŚĆ KOTA NA WIDOK CZŁOWIEKA - LICZBA ZDJĘĆ OGRANICZONA :neutral: z OK. 20 UDAŁO SIĘ WYBRAĆ ZALEDWIE TYCH KILKA...
Ostatnio zmieniony przez brynia Sro 29 Kwi, 2015 20:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 08:13   

cudofny :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
paula_kropcia 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 1322
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 08:58   

biorę ::

jest cudowny :aniolek: :aniolek:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 11:42   

jak na zawsze - proszę bardzo ::
na DT biorę ja - o ile zdążę w ogóle :szok:
 
 
paula_kropcia 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 1322
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 12:00   

kotekmamrotek napisał/a:
na DT biorę ja - o ile zdążę w ogóle



szczerze wątpię ::
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 22:25   

wynik dzisiejszej sesji:

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014 22:42   

kotekmamrotek napisał/a:
wynik dzisiejszej sesji:

Obrazek
:aniolek:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014 17:22   

Karmelek dogaduje się z kotami:) Tzn. na pierwszy rzut oka po prostu je toleruje, ale za bardzo nie miał jak się wykazać - w siedzibie wypuszczaliśmy na chwilę Pedra i Trolka - na początku trochę syczał - bał się zapewne, biedaczek, zwłaszcza ogromniastego Pedrka, ale kiedy załapał, że koty inne nie zamierzają mu niczego odgryzać, i jego miski ich też nie interesują, po prostu nie przeszkadzał sobie ich obecnością:) Ani kocurom:)

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014 13:23   

Karmel jest przekochany - taki troszkę z boku, nienarzucający się, spokojny i taki... skromny :love: Kiedy trafia do dt?
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014 15:31   

dziś
_________________
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014 18:43   

marinella napisał/a:
dziś
super :) :) :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 18:55   

pozdrowienia z DT przesyła Karmelek:)
Chłopak jest boski:) to jedno zdanie opisuje go najdokładniej...
Pierwsze dni spędził w łazience, chciałam, żeby stado poznało się dokładnie najpierw zapachowo. I warto było, bo moje osiołki osyczały pusty transporter - Karmel w tym czasie był na rękach, czego w ferworze ataku w ogóle nie zauważyły :: A wczoraj, po wypuszczeniu Stefan Go zupełnie zignorował, no a baby - jak to baby - puściły mu syczącego focha, ale takiego na odczepne. I poszły sobie. A co na to Karmelek - NIC. W ogóle nie zareagował; zrobił to, co każdy mądry facet robi, kiedy kobieta foszy - nie zauważa tego:)
Dziś rano było jeszcze trochę dąsów przy jedzeniu, ale to drobiazg.
Karmelek już pierwszą noc spał z nami w łóżku, tam, gdzie go położyłam - po prostu zwinął sie w kłębuszek - i zasnął.
Niestety od wczoraj zaczął kichać - dziś pojawił sie katar, na szczęście gorączki nie ma, ale w poniedziałek będzie nam trzeba udać sie do lekarza pewnie - trzymajcie kciuki!
A oto co robił Karmel w tygodniu łazienkowym - albo raczej co ja robiłam - co by kocurrro się nie nudził - miałam łazienka-office, w czym Karmel mi dzielnie przeszkadzał, hmmm... sekundował miało być:))) Wiadomo jak - łasząc się, ocierając, wchodząc na kolana, strzelając baranki - uwielbiam go:))))





 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 19:06   

widzę, że ładnie papierów pilnował ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
felinity 
felinity

Dołączyła: 29 Mar 2013
Posty: 1165
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 21:59   

Śliczne zdjęcia :) wrzucić jakieś nowe do ogłoszeń? ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 20 Gru, 2014 23:29   

jasne - liczę na Twoje oko:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]