Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 18 Sty, 2015 11:33
Neon
Autor Wiadomość
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014 21:53   

Była była i się zesliniła :P

Neonek niezmiennie udeptuje a to człowiek a to powietrze (jak na filmie). I zostawia mnóóóóstwo śliny :lol:
To może ułożę się tak:

A może jednak tak

Młody nie bądź, daj buziaka w ślimaka :P

Za dziecko przepraszam, wyjadał nutellę :patyk:
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Pon 22 Gru, 2014 20:23   

Leżę, leżę, ułożyłem się jak zwierzę ;)

Przyjechał nowy człowiek więc trzeba było sprawdzić czy może jest bardziej wygodny/ciepły/lepiej drapie (*nieotrzebne skreślić). Poza tym u Neona jak zwykle miło, przytulaśnie i radośnie.
Aaaaa i 30 Grudnia czeka go wizyta przedadopcyjna. Prosimy o niezawodne kciuki :D
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Wto 30 Gru, 2014 22:02   

Tiru riru dzisiaj Neonek miał wizytę przedadopcyjną. Zaprezentówał się godnie od każdej, najlepszej strony :lol: i ja myślę, że coś z tego będzie więc trzymamy :papa
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Gru, 2014 22:09   

trzymamy

a właśnie miałam pytać ::
_________________
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015 20:41   

Neon melduje, że zimy nie ma. Nie dość, że za oknem nie pojawił się nowy, ciekawy, biały puch, to na domiar złego gdzieś uleciały wszystkie ptaki. Jest nudno, szaro więc pozostaje zajadanie wszelkich trosk :lol: a to akurat Neonkowi idzie wyśmienicie. No ale gdyby jednak kocie ciało za bardzo wymarzło i potrzebowało rozruszania z pomocą pędzą rezydenci ::
https://plus.google.com/u/0/photos/yourphotos?pid=6099851943937658306&oid=101540228635451653679

Cicho wspomnę, że w sobotę Neona czeka przeprowadzka do jego własnej, osobistycznej rodziny...
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
Nosferatu 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 515
Skąd: Liban
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015 21:35   

Neon został sklonowany, żeby nie powiedzieć zKrysiowany ;)

No takie wieści i obrazki z DS to mogę przekazywać:



I kilka słów z nowego domu. Myślę, że mój komentarz jest zbędny ::
" Kotki bardzo sie polubiły chociaz na początku nie było łatwo.. Tak jak je obserwuje to Neon cały czas próbuje rzadzić ale Krysia się nie daje ,chciaż mam wrażenie ,że Kysia traktuje go troche po matczynemu, co objawia sie tym ,że czesto robi mu toaletę a królewicz leży i mruczy Jest wtedy bardziej szczęsliwy niż leżąc na kolankach ludzia. Generalnie zauważyłam ,że przedkłada towarzystwo Krysi nad przytulanki i mizianki z naszej strony. W poczatkowym okresie jak jeszcze nie pewnie czuł sie w nowym otoczeniu chętniej przychodził na głaski. Teraz Krysia jest numer jeden. Co do tego co Pani kiedyś mówiła o Neonku ,że troche z niego gapa to w nowym miejscu wręcz przeciwnie ,skocznościa dorównuje Krysi wdrapujac sie na wszystkie dostępne szafy . Pokazał sie również od strony wielkiego obżartucha ,który potarfi porwać moje śniadanie czy to z blatu czy to z mojej osobistycznej torebki. Dziś np porwał z blatu w kuchni całą nogę z indyka, która miała kolo 1 kilo znacżąc po blacie i podłodze drogę swojej ucieczki.. Oczywiscie robi to wsztsko jak nikt nie widzi.Co do reszty zachowan Neonka przejmuje czesto zachowania Krysi dostosowując sie również do rytmu dnia wszystkich domowników. Jedynie rano coś koło 5 dostaje takiej głupawki wciagajac w to wszystko Krysie ,że nie ma mowy o spaniu w weekend. Ma zdecydownie wiecej energi niż jego towarzyszka ,która czasmi ewakuje sie do pokoju mamy ,żeby móc spokojnie powypoczywać. Generalnie bardzo sie cieszę że kotki sie zaakcepltowały, bawią się fantastycznie dostarczajac calej rodzinie atrakcyjnych pokazów . Śmieję sie ,że mamy w domu na żywo Nationale Geografic i nie ma ani czasu ani checi ogladać coś innego. Myśle, że Neon jest bardzo szczesliwym kotkiem ,który ma wspaniłą towarzyszkę , dużo miejsca do odkrywania i wspólnych zabaw, i zakochanych w nim ludziów."
_________________
"Teraz prędko, zanim do nas dotrze, że to bez sensu" Król Julian :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015 21:36   

Super wieści :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015 21:41   

Cudowne wieści :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17261
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015 11:10   

:good:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015 12:50   

Pięknie! :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]