Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 30 Wrz, 2017 07:14
Nawojka
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 31 Mar, 2015 15:43   Nawojka

Przedstawiamy Nawojkę - oswojoną kicię z ul. K. Libelta, która pojawiła się tam ok. miesiąc temu, żebrząc pod Biedronką bardziej nawet o głaski, niż o jedzenie... Koteczkę wypatrzyła pracująca w pobliżu dobra dusza, która dokarmiała ją - kotka odwdzięczała się zaglądając w okno wystawowe sklepu - mogła tak siedzieć na skrzynce energetycznej cały dzień - błagając wzrokiem o wpuszczenie... Najgorsze jednak doświadczenia spotykały kicię od kocich współbraci - była poganiana, nie raz pogryziona - pokłosiem tego traktowania jest obecny stosunek Nawojki do innych futer - z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że ona ich panicznie się boi, jednocześnie nienawidząc - musieliśmy ja nawet umieścić w osobnym pomieszczeniu, bowiem reagowała głośnym sykiem, głuchym miauczeniem na sam tylko zapach koci.
Generalnie kotka ma anielski charakter - na widok człowiek pomrukuje, łasi się, pokazuje brzusio... Na ulicy będzie Jej niezwykle trudno, tak jak nam znaleźć dla Niej dom tymczasowy bez kotów...
Zatem gorąca prośba - może ktoś przygarnie tę piękną, miziastą koteczkę - jedynaczkę?
Ma ok. 2 lat, póki co jest strasznie chuda i brudna, ale to oczywiście do nadrobienia, natomiast w jej pięknych, smutnych oczach już teraz można utonąć...



na tym zdjęciu widać, jak bardzo Nawojka jest chuda:(





Nawojka na zdjęciach i filmach.
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2015 16:13   

Oto jaki cudowny miziak z Nawojki :)

FILMIKI

Niebawem wrzucę coś w lepszej jakości :)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2015 23:13   

Tak jak obiecałam, w lepszej jakości:

oczy, w których można się zakochać

Kotka jest dosyć gadatliwa :) Słychać to na załączonym filmiku :)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 07:50   

bertilkowe oczy :jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 08:05   

utonęłam;)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 10:51   

kikin napisał/a:
bertilkowe oczy :jebanewalentynki:



A ja się zastanawiałam, którego kota mi przypomina :) I faktycznie Bertila, ale też Tymonka :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 10:58   

przecie to Rysia oczy:)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 11:09   

Mój Rysiu nie ma aż tak czarującego spojrzenia :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2015 12:16   

bym się spierała;)
 
 
cate 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 106
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Kwi, 2015 22:24   

Nawojka od wczorajszego wieczora u nas :) Z transportera wyszła z podniesionym ogonem, szybko zwiedziła mieszkanie. Jest bardzo towarzyska, cały czas siedzi gdzieś obok nas (w tej chwili za laptopem ;>), bardzo miziasta, rozmruczana i rozgruchana. Czasem zaczyna mruczeć nawet wtedy, gdy na nią patrzę i coś do niej mówię, czasami coś po kociemu odpowiada :) Daje nosić się na rękach - nie jakoś strasznie długo, ale można ją wziąć (mruczy), chwilę tak potrzymać i głaskać, a potem usiąść z kicią na kolanach (wtedy mruczy i ugniata). Przychodzi też sama i wchodzi na kolana, gdy siedzę na łóżku. Jednak czasem zdarza się, że nagle zmieni zdanie i nie chce być już głaskana, wtedy delikatnie daje o tym znać łapką albo ząbkami (jeszcze nie ustaliłam, w jakich dokładnie sytuacjach zmienia owo zdanie). Gdy zasypiałam, położyła mi się w nogach, w nocy budziła mnie gruchaniem i mruczeniem - czas na głaskanie. Przez jakiś czas spałam na boku, a Nawojka na moim ramieniu, wtulona we mnie <3 Ogólnie widać, że czuje się dobrze i swobodnie. Trochę mało od wczoraj zjadła, nadrabia to chyba głaskaniem :)
I fotki:


 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 08:15   

jaka miłość :serce:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 08:57   

Przepiękna kota i cudny charakter :) Nieziemsko się cieszę, że już nie musi siedzieć w klatce :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 17:00   

Jakie ona ma cudownie wielkie oczy... O.O
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 11:35   

Hipnotyzujące spojrzenie część 2:



 
 
Jacopo 

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 113
Skąd: wloch
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 16:36   

:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]