Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 02 Cze, 2015 21:37
Precel
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 08 Maj, 2015 21:36   Precel

Precel.
Niezwykle przyjazny Kotek, po przyjeździe do nowego domu tymczasowego od razu opuścił transporter, zwiedził kuwetę i rozpoczął wędrówkę po mieszkaniu. Obszedł wszystkie kąty, najbardziej upodobał sobie miejsce za łóżkiem oraz pod fotelem, który jest chyba bazą wylotową za zabawkami. Od pierwszych chwil w domu chętnie się bawi - na koncie ma już pierwszą upolowaną wędkę z piórkami oraz bieganinę wzdłuż pokoi za piłeczką.
Bardzo szybko domagał się głaskania, sam nadstawia łepek, kładzie się i odsłania brzuch. Zaczepia łapkami, ale robi to wyjątkowo delikatnie, czuć tylko jego miękkie poduszeczki. Raz na jakiś czas wskakuje na łóżko na szybkie głaskanie po głowie i wraca do swojej zabawki. Doskonale też bawi się we własnym towarzystwie i szybko obiega mieszkanie wzdłuż i wszerz za podrzucanymi przez siebie zabawkami. Wołany przychodzi, chodzi za człowiekiem, obserwuje co się dzieje. Swobodnie porusza się po mieszkaniu - po pierwszych chwilach razem zdecydowanie kot marzenie, szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały kota - absolutnie zniewala do kochania i pokazuje, jak cudownymi są kompanami.





ZDJĘCIA i FILMY
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
takarzyna 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 249
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Maj, 2015 19:07   

Precel jest zdecydowanie kotem idealnym. Uwielbia głaskanie, wtula się w człowieka, ładuje się na kolana, ugniata łapkami i domaga miziania. Trudno jest uchwycić na zdjęciu moment, kiedy pięknie siedzi czy leży, bo kucający człowiek (w ogóle zbliżający się człowiek) oznacza potencjalne głaskanie, a Precel umie z taki okazji korzystać :) Dopiero teraz zrozumiałam, co znaczy sformułowanie "nie mogę, kot na mnie leży" - pewnie, że można się ruszyć, ale aż szkoda budzić tak słodką istotę czy w ogóle próbować zasugerować mu zejście z kolan ;)

Przy tym wszystkim zupełnie się nie narzuca, przychodzi zobaczyć co człowiek robi, ale kiedy ten jest zajęty, to po prostu sobie siedzi i obserwuje. Ma duży apetyt, jedzenie znika z miseczki błyskawicznie. Z kuwety korzysta bezbłędnie.

Zachwyca gości, nawet tych sceptycznie nastawionych do kotów - są zdziwieni, że kot tak po prostu, na dzień dobry, może być tak przyjacielski i chętny do głaskania, sam podchodzi, nie boi się, nie chowa. Ładuje się na kanapę pomiędzy nas i układa do miziania. Naprawdę cudowny kot i współlokator :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 10 Maj, 2015 20:04   

:love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015 12:20   

człowiek no weeeźź... :love:


ileż można pozować do zdjęć


lepiej się nieco zdrzemnąć :)
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 13 Maj, 2015 18:29   

Dziś odwiedziłam Przystojniaka :) chłopak jest z niego och-aśny :love: zaaklimatyzował się ekspresowo :ok: jest bardzo inteligentnym i towarzyskim Kotem, bawi sie z człowiekiem chętnie ale potrafi także zająć się sam sobą. W formie jest także coraz lepszej, widać po Nim już po kilku dniach ile znaczy kochający - choćby tymczasowy - Dom.
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
takarzyna 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 249
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015 07:28   

Precel podczas zabawy :tan:

https://www.youtube.com/watch?v=guC8ZkxTbWY
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015 07:32   

:banan: :banan:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015 09:25   

no nie wierzę - to ten sam zabiedzony, przerażony, brudny kocur sprzed tygodnia????
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015 09:28   

kotekmamrotek napisał/a:
no nie wierzę - to ten sam zabiedzony, przerażony, brudny kocur sprzed tygodnia????


:tak: dokładnie ten sam :aniolek:

niesamowite, co? ::
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
takarzyna 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 249
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Maj, 2015 08:25   

Regularne posiłki i spowolnienie tempa jedzenia sprawiły, że Precel już nie pochłania od razu całej zawartości miseczki, potrafi nawet zostawić trochę na później. Teraz chyba już wie, że nikt mu nic nie zabierze, a opróżniona miska znów się zapełni ;)

Przed snem przychodzi na mizianie, wtula się i tak głaskany i rozmruczany zasypia (lub ja zasypiam wcześniej w trakcie głaskania, nie wiem, które z nas zasypia wcześniej :wink: ). Kiedy zbyt długo robię coś na komputerze, kładzie się na klawiaturze z miną "teraz już możesz mnie głaskać, czekam". Jednak nie ma mowy o marnowaniu czasu przed komputerem, kiedy sam wpatruje się w filmik z pływającymi rybkami, które pochłaniają całą jego uwagę :D

To wielki czyścioch, spędza dużo czasu na myciu, jeszcze chwila i jego futro będzie lśnić! Już widać sporą różnicę w kolorze, a minął zaledwie tydzień odkąd jest u mnie.

Nie ma humorków, to bardzo pogodny i łagodny kot, zawsze chętny na zabawę i głaskanie ;)
 
 
takarzyna 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 249
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015 08:05   

Trochę zdjęć Kota Idealnego :)







 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015 08:06   

:D
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015 08:20   

:aniolek: :aniolek:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015 09:22   

wzruszyło mnie ostatnie zdjęcie. ale o so chodzi ::
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015 19:04   

Cudowny jest :) Oczyska ma przepiękne.
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]