Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarnuszka
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015 09:05   Czarnuszka

Czarnuszka
W naszym szpitaliku kolejna kocia przylepność, odłowiona tylko na sterylizację. Nie mamy już gdzie przyjmować kolejnych kotów. Pomału musimy też zacząć zaciskać pasa... Mała jest rozkochana w człowieku i widać, że mimo opieki karmicielki nie radzi sobie najlepiej. Świadczy o tym chociażby stan jej futerka... Ta czarna perełka jest filigranowym kotkiem, ma ok. roku.




Więcej zdjęć :arrow: Adopcje błyskawiczne 2015
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
Ostatnio zmieniony przez brynia Wto 26 Maj, 2015 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015 10:26   

Eva napisał/a:
Czarnuszka
W naszym szpitaliku kolejna kocia przylepność, odłowiona tylko na sterylizację. Nie mamy już gdzie przyjmować kolejnych kotów. Pomału musimy też zacząć zaciskać pasa... Mała jest rozkochana w człowieku i widać, że mimo opieki karmicielki nie radzi sobie najlepiej. Świadczy o tym chociażby stan jej futerka... Ta czarna perełka jest filigranowym kotkiem, ma ok. roku


jaki kotek???? Toż to nietoperka:))))))
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 27 Maj, 2015 14:11   

Niara napisał/a:
Czarnuszka była idealnym kompanem w podróży. Całą drogę przesiedziała mi na kolanach. W transporterze szalała i miauczała, mimo przykrycia, a na kolanach - wzorowy kot. W nowym domu na początku siedziała pod łóżkiem, ale po jakiś 20stu minutach wyszła i zajęła miejsce na kanapie rezydentce :) Zapytałam z ciekawości, czy będzie nadal Czarnuszka, czy zmieniają jej imię. Dziewczyna dla której jest kotka nazwała ją Cola, od coca-cola, bo koteczka ma jeszcze wypłowiałą sierść i dziewczyna stwierdziła, że kolor tej sierści jest jak kolor coca-coli :)
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 15:35   

Kochani, mam wieści do Czarnuszki. Malutka jest chora. Z tego co pisze mi Pani, która ją adoptowała chodzi o jakieś zapalenie po sterylizacji. Czarnuszka gorączkuje, ale jest pod stałą opieką weterynarza, dostaje zastrzyki (podejrzewam, że z antybiotyków, choć Pani nie pisała dokładnie). A jutro malutka idzie na USG. Oczywiście trochę się martwię, ale Pani jest bardzo odpowiedzialną osobą i naprawdę widać, że bardzo się stara i nie szczędzi na weterynarza.

Z dobrych wieści, dostałam też zdjęcie Czaruszki ze swoją przybraną siostrzyczką. Pani poszła za moją radą i kupiła Czarnuszce obróżkę feromonową, po tygodniu noszenia Czarnuszka i Laki (rezydentka) tak to siebie przylgnęły, że teraz nie mogą bez siebie żyć. Wrzucę Wam fotkę wieczorem, jak tylko uda mi się opanować mój telefon.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 15:59   

Super, że się tak dziewczyny dogadały! Niezmiernie się cieszę :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015 00:23   

Niara - są jakieś wieści od Czarnuszki????
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015 18:17   

Długo, długo nie miałam żadnych wiadomości o naszej Czarnuszce. dzisiaj jednak dostałam od pani Ewy zdjęcie absolutnie zdrowego i odprężonego kociaka :)

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015 19:50   

:aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]