Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 09 Sty, 2016 10:21
Venus i Vegas
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 07 Cze, 2015 14:32   Venus i Vegas

Venus i Vegas to piękne bure siostry, które zostały uratowane przez naszą wolontariuszkę z miejsca, gdzie ich życie było w wielkim niebezpieczeństwie. Koty pozostawione bez opieki na terenie opuszczonej posesji bardzo przeszkadzały okolicznym mieszkańcom, którzy postanowili się ich zwyczajnie pozbyć. Na szczęście koteczki są już bezpieczne i pod naszymi skrzydłami będą wyczekiwały na swojego Nowego Człowieka i swój nowy Bezpieczny Dom.

Venus
odważniejsza i bardziej śmiała z sióstr. Uwielbia głaski po grzbietku, na widok wyciągniętej ludzkiej ręki od razu wystawia się do miziania. Jest ciekawska otaczającego świata i jak to kocia młódka, bardzo ruchliwa.
Venus ma białe skarpetki, biały krawacik i rudą plamkę na główce. w lewym oczku jest małe bielmo ale wg. weterynarza nie przeszkadza to w poprawnym widzeniu.






Vegas jest nieco mniejsza i zdecydowanie bardziej nieśmiała. Zachowuje się spokojniej od siostry, potrzebuje chwili by zrozumieć, że wyciągnięta w jej kierunku ręka nie oznacza zagrożenia. Uwielbia głaskanie po główce, napręża się wtedy i mruczy cichutko.
Vegas ma uszkodzone lewe oczko w którym źrenica nie reaguje na światło, co oznacza że kotka najprawdopodobniej w tym oczku straciła wzrok.





Siostry na zdjęciach i filmach.
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Cze, 2015 19:47   

A ja poznałam dziś obie siostrzyczki, są przecudowne :love:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015 08:23   

jakie śliczne :) i Vegas ma śmiesznie ogonek wywinięty na drugim zdjęciu ;)
 
 
Meridion 
Lord Daemon

Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 112
Skąd: ---
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015 17:37   

Dobre wieści! Jutro Venus i Vegas przenoszą się z szpitalika do Domu Tymczasowego (do mnie i do Niary). Także będą miały więcej przestrzeni i inne kociaki. Może Babcia Biszkoptowa będzie miała w końcu z kim się bawić, bo baaardzo się chce zaprzyjaźnić z innymi futrami, jeno nasze rezydentki burczą na nią.
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Cze, 2015 20:31   

Venus i Vegas zadomowiły się w trybie natychmiastowym. Venus zajęła kanapę, a Vegas od razu zakociła się w różowej kociej budce ^^ Venus jest zdecydowanie bardziej niezależna. Za to Vegas lepi się do mnie niesamowicie. Razem z Figlem są dwiema kocimi przylepami. Vegas wydawała się być bardziej nieśmiała, ale to ona władowała mi się od razu na kolana, a potem na plecy. Venus za to dumnie włada kanapą :D
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015 00:35   

:aniolek:
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015 14:53   

Vegas i Figiel znalezli sobie do leżenia coś lepszego niż kanapa :D



Vegas w różowym kocim posłanku:





Venus:





 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 23:27   

Dziewczyny na dobre zaaklimatyzowały się już u nas w domu. O dziwo szybciej przyzwyczaiła się Vegas, a nie jak się spodziewaliśmy Venus. Vegas jest kochana koteczką, uwielbia mizianie i drapanie, ładuje się człowiekowi pod brodę byle tylko być blisko. Venus jest u nas jakby bardziej nieśmiała. Do niej trzeba się pofatygować z głaskaniem i pieszczotami. Obie mają taki mega motorek mruczący przy głaskaniu że szok :)
Vegas upodobała sobie drapaki, śpi albo u nas w sypialni w hamaku, albo u siebie w pokoju. Obie dziewczyny uwielbiają spać pod kocykiem. Mają swój fioletowy kocyk na kanapie i bardzo często pakują się pod niego i tam słodko chrapią. Postawiłam im różowy koci domek (ten mojego autorstwa) na szafie, na którą mogą sobie wchodzić, bo zauważyłam, że Vegas lubi tam przesiadywać. Jednak koci domek zasiedliła Venus. Już kilka razy widziałam ją tam, jak tylko łepek wystawał jej z otworu przez który się wchodzi. Dziś tam spała, wiem, bo widziałam wystający ogonek :D
Dziewczyny są przesłodkie. Jak się czasem bawią, to aż trudno się nie śmiać. Jak mają fazę na zabawy to bawią się wszystkim co im wpadnie w łapki. Mają swoją kulkę do zabawy, myszki i inne zabaweczki, ale to nic. Dzisiaj znalazły szczoteczkę do mycia rąk (musiały wykraść z łazienki :P ) Ojjj zabawę miały przednią. Szczoteczka tylko tak jeździła po całym domu, od łapek, do łapek :)

A tu macie nowe fotki siostrzyczek:

Vegas wtulona w Figla:



Zobaczcie jaki z niej słodki kociak:








I równie słodka Venus:

No na tej fotce jest po prostu do schrupania :)







Ziewanie Venus w kilku odsłonach :)







 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 23:36   

boskie są :serce: jakie to szczęście, że już nie w klatce :hug:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 09:02   

cudne te ziewy :) brawa dla fotografa ::
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3640
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015 10:25   

Morri napisał/a:
boskie są :serce: jakie to szczęście, że już nie w klatce :hug:


Dokładnie, takie kociaki w klatkach to dla nas okropnie przykry okres, gdy jesteśmy w szpitaliku i oprócz chwili na kolanach nie możemy nawet kociakowi pozwolić na swobodną zabawę.
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015 20:15   

Teraz najbardziej lubi jak się ją gładzi po grzbiecie i drapie po dupce :) Uwielbia to, chociaż po łebku też lubi, ona w ogóle jest bardzo miziasta :)
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015 18:21   

Zobaczcie jak Vegas i Figiel się kochają, dosłownie wylizują sobie pyszczki :)

https://www.youtube.com/w...BZVOzEg&index=3
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015 19:55   

no miłość jak bambosz ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015 20:06   

Jakie zgodne słodziaki :love: typowe koty.
Aż żal rozdzielać, w trójpaku ;) Widać, że spragnione bliskości.
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]