Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 11 Lip, 2015 22:40
Zizi
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015 22:25   Zizi

Pod naszą opiekę trafiła taka kocia bieda.
Jest niezmiernie łagodna, można przy niej zrobić wszystko. Miała przebitą macicę i wielki ropień w brzuchu aż do pachwiny. Ma też wykwity skórne spowodowane infekcją bakteryjną. Przed Kotą długie leczenie, czy po drodze także szansa na własny Dom?




Zizi na ZDJĘCIACH
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Czw 04 Cze, 2015 09:46   

Oj bidulka
Szybkiego powrotu do zdrowia dla ślicznej Zizi :*
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 07 Cze, 2015 13:52   

Zizi pomału dochodzi do siebie. Rany zasklepiły się, nie ma nowych ognisk choroby. Kota jest bardzo spokojna choć potrafi okazać sprzeciw kiedy coś jej się nie podoba. ale nawet wtedy syknięcie jest raczej informacyjne niż ostrzegawcze.



_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015 20:30   

Zizi u nas od wczoraj wieczorem :)
Dziś byłyśmy na wizycie weterynaryjnej, okazało się, że u Zizi w uszach zamieszkała całkiem spora kolonia świerzbu :? Uszka już zakrapiane Oridermylem, a Zizi należy się wielka pochwała, bo pięknie znosi zabiegi czyszcząco-pielęgnacyjne - jeszcze nie miałam tak spokojnego kotka :aniolek:
Fotki w domowych warunkach będą, kiedy Zizi przestanie być kotem "mieszkam-za-kanapą-nigdy-nie-wyjdę" ;) A będą na pewno ładne, bo Zizi jest cudnej urody :) (choć na razie jeszcze nie do końca to widać ;) )
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015 20:38   

:serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015 21:12   

Śliczna koteczka :love:
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 16:17   

a jak Zizi w DT? przydałyby się nowe zdjęcia małej :)
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 17:53   

Zizi udomowiona, futerko coraz ładniejsze, zamiast brzucha jest kulka :D
W człowieku zakochana do niemożliwości, wystarczy dotknąć jej choćby przypadkiem, a Zizolec już traktuje to jako zaproszenie do pieszczot. I nieważne, że akurat jesz obiad albo pracujesz przy komputerze - tak długo będzie wchodziła w kadr, strzelała baranki i trykała, aż nie zostanie wygłaskana ;)
Jest rozbrajająca i bardzo prodzieciowa - moja siostra była zachwycona, że kota można tarmosić, a ten nie ucieka i jeszcze mu się to podoba ::

Zdjęcie nieco rozmazane, bo element dzieciowy i zwierzęcy dość ruchliwy ;)


Zizi z jęzorkiem:


I tu też:
 
 
Niara 
Kocia Mama

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2014
Posty: 174
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 18:24   

Awww ona jest taka śliczna, Venus i Vegas też tak robią z miziankiem, wystarczy dotknąć przez przypadek, a zwłaszcza Vegas, reaguje i wchodzi na ręce, na nogi, na barki, tryka łebkiem, przytula się do policzków, po prostu szaleństwo póki się kotka nie wygłaszcze. A Venus znów ma tą sama cechę z jęzorkiem. Po mamusi też tak wywala języczkę słodko :) Zizi wygląda już bardzo ładnie, dużo, dużo lepiej niż wcześniej, oj zdrowieje kocinka, zdrowieje :)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 18:59   

łeee kolejny jęzorek :love: Śliczna burasia :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 21:28   

Essi, to burasia, czy sreberko? :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 22:01   

To ciężko określić nawet na żywo ;) zobaczymy, co wyjdzie, jak już futerko doprowadzimy do ładu, acz sądzę, że ma wielkie zadatki na sreberko :)
 
 
Essi 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 810
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015 23:01   

Zizi była wczoraj u dra Karasia - pozbyliśmy się brzydkich i nadłamanych ząbków, paszczęka została ogólnie doprowadzona do porządku :) Kitka pięknie zniosła zabieg, szybko doszła do siebie, no i najważniejsze - nic już jej nie boli :)
Poza tym historia Zizolca powoli dobiega do happy endu - w sobotę Zizi jedzie do własnego domku :aniolek:
Jutro postaram się wrzucić jeszcze jakieś fotki, bo Zizi baaardzo wypiękniała. Nie ma już śladu po chudości czy brzydkim futerku. No i zgodnie z moimi przewidywaniami - mamy śliczne sreberko :love:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 06:46   

pokazuj to sreberko :modly: :tup: :tup: :tup: :tup:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015 08:54   

fotki, fotki, fotki :tup:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]