Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pon 07 Mar, 2016 07:24
Nina
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Maj, 2015 22:25   Nina

Maluszki już znalazły swoje domy, więc teraz Nina rozgląda się za Opiekunem na zawsze.
Nina jest przestraszona, ale lgnie do człowieka :) Na kolanach, w kocyku - wygląda jakby czuła się bezpiecznie :)


Na razie stres odbiera apetyt, ale troszkę skubnęła :good: podajemy też Galastop i pewnie w przyszłym tygodniu będziemy się umawiać na sterylkę :)

WIĘCEJ ZDJĘĆ NINY
playlista Niny
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015 22:18   

Obraz mi się nieco zafałszował, bo Nina właśnie zaczyna rujkować :? Chyba więc nie ma się co cieszyć, że ociera mi się o ręce i wdzięcznie leży na kolanach :?
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Maj, 2015 09:16   

Mamy z Niną małe postępy :) Zaczyna zwiedzać, a przebywanie na kolanach chyba mniej ją stresuje :) Cedzę jej przytulanki przez grube sito, bo wiem, że hormony jej buzują ;)
Dodatkowo walczymy z naprawdę paskudnym świerzbem w uszach, więc siłą rzeczy muszę jej sprawiać przykrości ;)

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015 09:46   

U Niny małymi kroczkami naprzód :) Poradziliśmy sobie ze świerzbem, więc coraz mniej już przede mną zwiewa :) Dopiero teraz tak naprawdę możemy zacząć pracować nad zaufaniem. Bo co to za robota, kiedy trzeba kota męczyć czyszczeniem uszu i zakraplaniem...
Nina przestała się tak usilnie chować, paraduje po pokoju już oficjalnie :good: Od momentu zaś, gdy pojawiły się u nas Alfa, Beta i Gamma wreszcie zaczęła się bawić :) Z maluchami, a także sama :) Mam wrażenie, że cierpiała po zniknięciu własnych dzieci :hm:
Czarnulki zyskały w niej zastępczą mamę - Nina myje je, reaguje na każde ich miauknięcie, pozwala się nawet ssać ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015 22:15   

o kurcze - ale suuuper wieści:)))))))
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015 22:37   

Cudowne wieści! :)
 
 
Mysia 

Dołączyła: 10 Maj 2015
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 14:40   

Ale super! Nina pięknie wygląda. A jej dzieci (już bardzo duże panny) :wink: pozdrawiają!
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015 10:15   

Pomalutku, ale ciągle do przodu :) Nina dla obcych jest jak Yeti ;) Ale mnie już czasem pozwoli się pogłaskać z własnej woli :) Będzie dobrze :) Choć pewnie jeszcze trochę to potrwa...

Mysiu, dziękujemy za pozdrowienia i przesyłamy po całusku w noski :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015 02:37   

Ninie bardzo przypadł do gustu tunel - jednak nie jako zabawka -jako świetne miejsce do spania ;)



W relacjach z człowiekiem - konsekwentny, acz powolny postęp :) Zbieram punkty, bo smaruję uszko, które całkiem wyłysiało... Obawiam się, że mamy grzybicę :( W tygodniu jedziemy do weta, choć jestem prawie pewna, że to grzyb - u rezydentów potwierdzone badaniem zeskrobin. Na szczęście innych ognisk nie zlokalizowałam. Smarowanie ucha Clotrimazolem sprawia, że nie roznosi się dalej poza ucho. Najważniejsze, że Ninie ten zabieg się podoba. Do tej pory po każdym wzięciu na ręce, dostawałam od Niny parę klapsów. Nawet już sama wyciągam do niej dłoń po miziankach w oczekiwaniu na bezpazurkowego klapsa ;) Po smarowaniu ucha klapsów nie ma ::
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015 23:43   

Nina się ze mną wita jak wracam z pracy :tan: grucha i pozwala się głaskać :tan:
Z gorszych wieści - jednak mamy grzyba :? Nina została zaszczepiona Biocanem, pryskamy Imaverolem i czekamy na efekty :?
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015 08:26   

grzyb nie fajny... ale fajnie że mała się wita :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 21:23   

Nina jest coraz bardziej zaciekawiona światem zewnętrznym - tj. resztą mieszkania. Wybrała się nawet na parę przechadzek na tylko średnio ugiętych nogach :brawo: W swoim pokoju czuje się jednak wciąż najbezpieczniej. Na inne koty reaguje przyjaźnie, a i one ją akceptują - ma się te pozytywne fluidy :)

Nina zwiedziła nawet balkon :)




Stwierdziłam, że ogon Niny zasługuje na osobną fotkę :)


Z niańczeniem Alfy, Bety i Gammy przeszliśmy już na etap odstawiania od cycka i choć Nina w dalszym ciągu darzy maluszki dużym uczuciem, jest konsekwentna w swych działaniach :)

Z grzybem lepiej - nie ma nowych ognisk :good:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 21:32   

Przed chwilą nastąpiło coś, czego nie śmiałabym oczekiwać - Nina weszła mi na kolana :shock: przycupnęła na parę minut, dała się wygłaskać i zeszła :tan:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 21:36   

:aaa: cudowne wieści
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 22:08   

A ja się obawiam, czy ruja nie wraca :? Byłoby mi z tym bardzo nie po drodze, bo umawiamy się na sterylkę w przyszłym tygodniu :?
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]