Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 05 Mar, 2016 18:07
ORION
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015 10:16   ORION

Orion jest siódmym kociakiem z miotu Ekipy Ordo. Został odłowiony jako ostatni z rodzeństwa.
Maluszek kompletnie nie słyszy, ale wydaje się, że nie znając innego życia, zupełnie nic sobie z tego nie robi. Jest pełną radości iskierką, ufną i przytulną tak, że chwyta za serce od pierwszego kontaktu :love:

Przyniósł ze sobą kociakowy pakiet startowy - świerzbowca i kilka zmian grzybiczych na uszkach - działamy, żeby pozbyć się tego jak najszybciej :) Na szczęście malec ma bezgraniczne zaufanie do człowieka i wszelkie zabiegi przebiegają bardzo sprawnie :)






Orion na ZDJĘCIACH i FILMACH.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015 10:19   

Cytat:
biały jak śnieg, głuchy jak pień ;)


:: :: ::

On nie jest przepiękny - On jest MAGICZNY :serce: :serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015 10:21   

Cytat:
biały jak śnieg, głuchy jak pień ;)


aż parsknęłam :: wspaniały koteł :aniolek:
jak tam z resztą kociastych w domu?
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015 10:26   

Ano coraz lepiej :) Dzisiaj zostawiłam go już ze stadem :) Myślę, że sobie poradzi :) Początkowo bardzo buczał na inne koty, ale tylko gdy było ich kilka na raz - gdy miał do czynienia z jednym, natychmiast się do niego rwał, żeby pozaczepiać do zabawy. Nie mam wątpliwości, że szybko zjedna sobie wszystkich - ma charakter taki jak wygląd - czysty jak łza :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015 09:23   

Okazuje się, że kociak, słyszący, czy nie, to w dalszym ciągu kociak - siła radości i zabawy :) Malec zjednał sobie starsze ciotki: Lunę i Sarę, a z Panem Pinkersem i Alfą bawi się do upadłego :good: A jak się przy tym puszy, pręży, ustawia bokiem na Frankensteina! Wygląda na to, że szybko nawiążą się jakieś przyjaźnie :good:

Odkurzanie odkurzaczem to dla Oriona super zabawa - jeździ na szczotce ::

I piękny jest niemiłosiernie :love:






:love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015 09:33   

cudny!!
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015 18:47   

Jest prześliczny. A te różowe podusie - miodzio ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Paź, 2015 06:20   

Sposób na zagadywanie człowieka i powiedzenie: "hej, miziaj mnie" to mrużenie oczu i głośne mruczenie :love: nie inaczej :cool:

Zabawy z piłeczkami są dla Oriona niestety zdecydowanie mniej interesujące niż dla słyszących kotów. Dopiero teraz widać, jak duże znaczenie ma słuch dla kota... Kiedy rzucona zabawka minie go w locie, a on jej nie zarejestruje wzrokiem, nie wie, w którą stronę biec... Tym większe znaczenie ma dla niego koci berek - galopującego przed nim kota, nie jest raczej w stanie przeoczyć :)
Ostatnio zmieniony przez Morri Pon 26 Paź, 2015 03:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wilcza 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2015
Posty: 18
Skąd: Gruszczyn
Wysłany: Sro 14 Paź, 2015 16:44   

Śliczny !Ciekawe czy by się dogadał z Michałem ?😆
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 00:05   

wilcza napisał/a:
Śliczny !Ciekawe czy by się dogadał z Michałem ?😆
kto wie? ;)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Paź, 2015 00:38   

Orion wsiąkł w stado niepostrzeżenie i z upodobaniem rozwija nawiązane znajomości :) Alfa okazała się świetnym kompanem do zabawy :)

A Pan Pinkers obdarzył malucha bardziej wszechstronnym uczuciem ;)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 26 Paź, 2015 03:20   

Orion zdaje się wszędzie czuć bezpiecznie i komfortowo. Nawet leżąc na Ozzim ;)


Ufa każdemu od pierwszego wejrzenia, każdy może go wziąć na ręce i być pewny, że zostanie nagrodzony głośnym mruczeniem. Człowiek to dla niego absolutny numer jeden. Ale koty są niezbędne do zabawy ;)
Jego charakter doskonale koresponduje z wyglądem... on jest taki niewinny, łagodny i... dobry :love:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015 15:39   

Orion dokazuje i rośnie jak na drożdżach :) Jest pierwszym kociakiem, jakiego miałam okazję poznać, który przedkłada mizianki nad zabawę! Wzięty na ręce, układa się najchętniej brzuchem do góry u każe się głaskać, drapać i przytulać :) Nieważne, że pierwszy raz kogoś widzi - nokautuje każdego gościa ;)

Zabawy uskutecznia głównie z Pinkersem, Alfą i Ozzim. Dokładnie w tej kolejności :) Pinkers jest numerem jeden :) Z kotów oczywiście. Bo człowiek jest najważniejszy :love:


Zauważyłam też, że żadna zabawka nie interesuje go tak, jak zabawa z innym kotem.

edit: uzupełnienie linków
Ostatnio zmieniony przez Morri Pon 07 Gru, 2015 17:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Doris 

Dołączyła: 11 Cze 2015
Posty: 206
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Lis, 2015 22:45   

Jest kocim aniołem. Cudo!
_________________
Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Lis, 2015 11:39   

Orion odnajdzie się na każdych kolanach ;) Nawet jeśli poznał je 5 minut wcześniej ;) Tutaj u Come_here :)


Choć ostatnio na głowie pojawiło się ognisko grzybicy :mur: Orion nadal poraża bielą ;)


Chłopak zaczął ostatnio bardzo fascynować się łazienką, lecącą wodą, wszelkimi kropelkami - tam, gdzie inne koty uciekają, bo prysznic robi hałas, on przygląda się oczami okrągłymi jak spodki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]