Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 12 Sie, 2016 08:28
Czarna Owca
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2016 23:37   Czarna Owca



Kolejna w tym roku łapanka - gigantyczny kompleks działek przy ulicy Owczej; kotów bezpańskich - kilkadziesiąt... Wśród tego kociego matriksu różnych barw, wielkości, wieku, jest i On - piękny długowłosy kocurek jak mówi Karmicielka. Niestety do kotów, które systematycznie staramy się sterylizować, dołączają te zostawiane rokrocznie przez letników - no bo przecież koty na wolności tak sobie fajne żyją... No niby tak - ale do czas pierwszych chłodów, kiedy znikają działkowcy oraz jedzenie, a koty, które żyły z człowiekiem, najczęściej nie odnajdują się w takim nienaturalnym dla siebie środowisku... No a poza tym stają się nowym źródłem kociąt..."Nasz" kot, który miał na pewno takiego egzotycznego protoplastę, łapie się już za drugim razem - bo człowieka nie za bardzo się boi; w gabinecie konsternacja - mamy kotkę:) Kotkę spokojną, uległą, uwielbiającą czesanie - mimo potężnych kołtunów...
I tak to Czarna Owca z Owczej szuka u nas domu...



Czarna Owca na ZDJĘCIACH i FILMACH.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016 07:58   

Miałam okazję pomiziać ślicznotkę, na wczorajszą chwilę moja ręka nie rozterkotała dziewczyny.
Ale cieszę się, że nie było syków ani wycofywania się, wierzę w potencja pięknego kota o niebanalnym umaszczeniu pyszczka :aniolek: :aniolek: :aniolek: .
 
 
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016 16:41   

Ale ona ładna! Nie wiem jak można porzucić kota :/
Ten język :love:
A zdrówko długowłosej jak?
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016 20:00   

Wszystko w porządku - jest już nawet po szczepieniu - w przyszłym tygodniu czeka Owieczkę jeszcze zabieg stomatologiczny, a później można już tylko brać i kochać:)
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016 21:13   

Podrzucam zdjęcia z mojej ostatniej wizyty u niej wraz z mamrotkiem. Chwytała się wszystkiego co wpadnie pod pazury żeby tylko jej nie wyciągać, ale na kolanach była już spokojna. Totalnie zero reakcji na czesanie.



 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016 12:42   

Wczoraj Owieczka była u kociego dentysty.
W paszczy nie za wesoło. Trochę zębów trzeba było usunąć :(
O ile trochę protestowała przy pakowaniu Jej do transportera w szpitaliku, o tyle w aucie i u pana doktora - kot anioł - grzeczna, cicha, współpracująca :)
Pan doktor ocenił malutką na ok. 5 lat :shock:
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016 12:48   

jeszcze z niej zrobie drugie Nieszczęście które jak idziemy spać, to szybciej rezerwuje miejsce na łóżku niż ja.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016 12:52   

;)
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016 13:05   

Czarna Owca ze swoim człowiekiem się otworzy, jak u niej siedziałam to dopiero po jakimś czasie zaczęła mrużyć oczka :oops:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 01:21   

Owieczka jest kotem po prostu cuuuudnej urody :love: ma nawet pędzelki między opuszkami palców :love: prawdziwie długowłosa :love: jest przestraszona, ale będą z niej koty :good:


_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 18:52   

Owieczka była dzisiaj na kontroli - wszystko w jak najlepszym porządku po zabiegu :)
Jeszcze jedna kontrola czeka Ją za miesiąc, ale myślę, że będzie to już tylko dla formalności, bo już teraz paszcza wygląda bardzo dobrze :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 21:37   

a u mojego ulubionego weta jak - dała się poznać z dobrej strony?
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016 07:53   

U weta jak zawsze anioł :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016 08:29   

Wczoraj wymiziana przez mła została czarna piękność. Tak bardzo potrzebuje bezklatkowości i ciepłej reki człowieka.
 
 
Nika 

Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 15:29   

Kotka jest cudna i taka delikatna. Futerko jak puch :) . Bardzo grzeczna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]