Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 24 Lut, 2017 18:06
Wiórek
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 23 Lip, 2016 22:21   Wiórek

Wiórek miał trochę szczęścia - przyszedł na świat jako jedynak, gdyż jego mama była bardzo młoda, na posesji ludzi, którym nie było obojętne dobro czworonożnych istot. Zaopiekowali się zatem dwoma czarnuszkami - karmili i zapewnili schronienie. Jednak Wiórek zapragnął poznać Świat - niestety pełen bardzo niebezpiecznych aut - spod kół jednego tylko cudem został uratowany. A ostatnio zwrócił na siebie uwagę dwóch rosłych kocurów - gospodarzy tego terenu - niestety nie bardzo zadowolonych z rosnącej konkurencji... I tak Wiórek trafił do nas. Jest bardzo wesołym i żywym kociakiem, ale zupełnie bezproblemowym - tzn. rozrabia jak normalny, zdrowy koci dzieciak, jednak sam się bawi, nie miauczy, nie podgryza... Ostatnio napędził nam trochę stracha, gdyż był bardzo zarobaczony i na tym tle przyplątało się zapalenie jelit - ale już wszystko w jaki najlepszym porządku:)
Wiórek zaczyna szukać swojej Chałupki na zawsze!







Wiórek na ZDJĘCIACH i FILMACH.
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Lip, 2016 11:06   

oczęta jak grochy :serce:
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 24 Lip, 2016 16:05   

nie doś że pięknooki to jeszcze 100% black :love:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Lip, 2016 20:44   

czarnuszek do schrupania :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Lip, 2016 15:15   

Wiórek pozdrawia Azalię :: Jutro czeka go.... amputacja kawałka ogona. Od samego początku miał na końcu zgrubienie, ale widział to lekarz i miało na razie tak zostać. Tyle, że Wiórek jest bardzo energicznym i ciekawskim chłopcem, nudził się sam w łazience na kwarantannie i sobie zaczął majstrować przy tym ogonku. No i zastałam go z krwawiącym kikutkiem... A tego, co było zgrubieniem i już nie ma, tam gdzie było - nie znalazłam :shock:
Trzymajcie kciuki za łobuza ::
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 26 Lip, 2016 16:43   

trzymaj się ślicznooki
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 00:01   

Wiórek jest po zabiegu i zachowuje się, jakby nic się nie wydarzyło. Ogonek ma śmieszny, na końcu - jakieś 3 cm - ma zgoloną sierść i wystają mu szwy - jak parę kłaczków. Taki odwrotny pudelek :: Niestety przez parę dni musi jeszcze mieć założony kołnierz, gdy go nie pilnujemy. Ale za to może już wyjść na pokoje, bo kwarantanna się skończyła. Z rezydentem Bogdanem od razu się zakolegowali.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 09:02   

:aniolek:
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 21:00   

Wiórek prezentuje swój nowy ogonek :cool:


Ogon ładnie się goi i Wiórek na szczęście nie interesuje się raną. Bawi się, integruje z rezydentami i niczego się nie boi.






A tu pierwsze spotkanie z Farfoclem. Na razie przyglądają się sobie z zaciekawieniam i skracają dystans baaaardzo powoli.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 18:15   

Rozumiem, że to Farfocel boi się TAKIEGO ogona ::
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 11:09   

Wiórek dzisiaj poszedł na karę z Bogdanem - o 5.15 zamknęłam ich w łazience :twisted: Rozbawiali całe towarzystwo biegami i skokami poza mną oczywiście :?
Takie zabawy preferują chłopcy, jak widać na filmikach. Kto jest bardziej aktywny?

https://www.youtube.com/w...5C8ymkB&index=2

https://www.youtube.com/w...5C8ymkB&index=3
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 11:31   

5.15 - wygrałaś los na loterii, mnie budzą o 4.00 ::

prześliczny węgielek,
puki ogonek futerkiem nie obrośnie, kojarzy mi się z miniaturową szczotkofroterką do zgarniania kurzu :D
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 21:49   

Może być szczotkofroterka :wink: Mi się kojarzy ten ogonek z jakąś bronią - miotaczem. Tak mi to pasuje do ADHDowej osobowości Wiórka ::
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2016 22:33   

Wiórek jest niemożliwie tulaśnym, mruczącym i rozrywkowym kotem :: W ludzkiej wersji jeśli nie miałby diagnozy ADHD, to już na pewno - nadpobudliwość psychoruchową :twisted:
Towarzyszy mi w kuchni, uwielbia obserwować jak coś kroję - dzisiaj na przykład wykradał mi fasolkę szparagową z miski. Bawi się wszędzie i wszystkim, np. wykrada nam skarpetki z szuflady i roznosi po mieszkaniu :shock: Bardzo mało śpi jak na kociaka, ale zdarzają się i takie obrazki:



Wiórek nie lubi być sam i cieszy się, że Fafołki wreszcie go polubiły :D



Ogonek pięknie mu się zagoił i sierść odrasta.



Z rezydentami i Fafołami Wiórek ma bardzo dobre relacje. Często bawi się i wygłupia, a reszta towarzystwa patrzy na niego jak w telewizor ::

Tu z Basią. Chyba jeszcze żadnemu tymczasowi nie pozwoliła na taką poufałość:



A tu z Farfoclem i rezydentem Bogdanem :D



Wiórek na chwilę przysiadł i pozdrawia :papa

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 09:05   

jak on kochany:))))))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]