Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 24 Sie, 2016 20:53
Wirek
Autor Wiadomość
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 08:35   Wirek

Wirek - biało-czarny maluszek, znaleziony w Wirach trafił pod opiekę naszej Fundacji. Na szczęście, można by rzec - ponieważ kociak był okropnie zapchlony, jego białe futerko pełne było pcheł i ich odchodów, na pewno straszliwie przez to cierpiał.
Został już poddany wszystkim zabiegom, które miały na celu pozbycie się obcych lokatorów i nie pozostaje nam nic innego jak w przeciągu kilku najbliższych dni go wykąpać. Poza tym maluchowi nic nie dolega.
Wirek jest niesamowicie proludzkim kociakiem, muśnięty ręką od razu uruchamia swój traktorek, jest bardzo delikatny w zabawie. Do tego jest jeszcze nieporadny, co tylko dodaje mu uroku. Rozczulające jest jego umaszczenie - chłopak jest cały biały oprócz krótkiego czarnego ogonka i czarnych łatek wokół uszek :love:



"Taaaaaak się najadłem!"

Tak samo jak pięknie wygląda z rozdziawionym pyszczkiem tak samo pięknie się drze jak słyszy, że się krzątam po domu :twisted:



Wirek na ZDJĘCIACH i FILMACH.

Dziękujemy cioci Oli i Monice za przeprowadzkę malucha :kwiatek:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 08:55   

Potwierdzam, że jest śliczny, papaja jak usłyszy człowieka faktycznie mu się nie zamyka.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 09:02   

Oj bardziej biały niż czarny :)
Kolejny biały książę rośnie :)
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 09:05   

Chitos napisał/a:
Oj bardziej biały niż czarny :)
Kolejny biały książę rośnie :)


Na razie to mu troszkę daleko do białego, ale po kąpieli będzie biały jak śnieg :oops:
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 09:17   

Śnieżynka :)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 11:35   

Udało mi się mu zrobić jeszcze dwa filmiki przed przeprowadzką :)

 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 11:42   

miodzio
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 19:10   

Ma się ten gust do łapania kotów :D Nawet sam do mnie wyszedł z tych krzaków jak zauważył że idę po niego. Jak jest sam to papaja wiecznie otwarta ale jak już poczuje człowieka to jest okej. Dzisiaj szukałem w okolicy jego rodziny ale pustki.
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 09:44   

Wirek to jest tak nafazowany kociak, że ja nie mogę, siedzę z nim w łazience i kulam się po podłodze... te jego wyskoki, urojone obiekty i te słodkie mruki :oops: No naprawdę jest tak zakręcony... a do tego taki ufny, uwielbia być noszony na rękach, wtula się wtedy i mruczy...
Wczoraj został przeze mnie wykąpany, bardzo trudno było wymyć z niego te wszystkie brudy i odchody... darł się ile sił w płucach aż w końcu zmienił strategię i zamarł, zrobił się z niego flaczek... po czym znowu zaczął się nadzierać :: Ale jest teraz taki piękny i puchaty, cud!
Jeży się przez drzwi na moje dziewczyny, na Tamirce zapachy nowego lokatora nie zrobiły wrażenia.. spojrzała na mnie wzrokiem "Coś Ty do domu przyniosła głupia?, a Emilka ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu buczała przez drzwi przez pół godziny... taki towarzyski kociak :twisted:

Ale.. jest JEDNO ALE... on się tak drze jak chodzę po domu, taki głośny jest, że sąsiedzi mi przyjdą albo lepiej - TOZ zawita :roll:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 09:50   

proponuję urlop ::
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 19:43   



 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 19:47   

Jeżuuu jaki cukierek :love:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 19:59   

Słodkie bobo; trochę przypomina mi Lesia i Salcie z Owsianek :)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 20:34   

Jest duże podobieństwo, nawet w charakterach saszka :)

Szykujcie się na kolejną porcję zdjęć, te będą dopiero słodkie :twisted:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 08:16   







Wirek jest naprawdę wspaniały :oops: Taki towarzyski, taki tulaśny, do tego ze swoim kocięcym urokiem. Wbrew pozorom jest też bardzo nieśmiały, szybko się zraża, np. wczoraj wyskoczył za piórkiem i dość solidnie glębnął na plecki... po tym upadku piórko było winowajcą i bawić dalej się nie chciał. Ale to co wyczynia z piłeczkami i myszkami jest naprawdę prześmieszne, dla mnie to on jest telewizja pierwsza klasa ::
U weterynarza byłem grzeczny, trochę się nadarłem żeby nie było... każda nowa osoba była powodem do śledzenia wzrokiem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]