Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 29 Paź, 2016 09:01
Bogusław
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 00:36   Bogusław

DS Bogusława na facebooku.
------

Bogusław pojawił się nagle na jednym z łazarskich podwórek - kompletnie oswojony, łagodny wobec ludzi i kotów, dorodny kocur... Pierwsza myśl karmicieli - zagubił się, taki kocurek musi mieć dom, który za nim tęskni! Ogłoszenie pojawiło się także u nas - mieszkańcy sprawdzili też wszystkie doniesienia o kotach poszukiwanych. Rezultat - Bogusław trafił na kastrację, a teraz czeka na Opiekuna, który nie pozwoli mu się zagubić (nie wspominając o wyrzuceniu z domu...). Bogi jest młody, zdrowy, ma zadatki na wielkiego kota i super miziaka:)







Bogusław na ZDJĘCIACH i FILMACH.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 08:08   

Jeżu jakie piękne oczęta
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 18:16   

nie tylko oczęta, to jest taki giga-kocur - szykuje się Luty bis:)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2016 11:42   

Właśnie chciałam napisać, że przypomina mi Lutka :) Piękny kocur.
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2016 11:54   

jak ja uwielbiam takich wielkich przytulaków... od razu czuć ciężar miłości :lol: :love:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 14 Wrz, 2016 20:25   

no czuć; tylko Bogi nie potrafi okiełznać swych uczuć - lubi się bawić dłońmi, a na kolanach ugniata z miłości tak, że mam czerwone piegi :twisted:

ALE kocurrro jest bardzo inteligentny - od razu załapał, że gryzienie i zbyt mocne wbijanie pazurów skutkuje przerwą w czułościach - i po pierwszym przestoju miziankowym zachowuje się perfekcyjnie - póki co trwa to kilka godzin, ale jestem dobrej myśli!!!!
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2016 02:47   

kilka godzin Ci kolana ugniata? :shock:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2016 16:57   

kilka godzin odnosi się do sytuacji sprzed wtrętu:)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016 22:23   

Bogi łazi sobie po domu - trochę się boi, najlepiej śpi Mu się w jakiejś kryjówce - np. ukochał szufladę bieliźnianą Marcina, ale na podłodze rozwala się jak rasowy kanapowiec:) I co to za gaduła - grucha, popiskuje, miauczy, najśmieszniejsze są właśnie te Jego pomiaukiwania, bo robi to jakby miał 1,5 kg i 6 miesięcy, a nie wzrost wyższy od Lutego, a wagę oscylująca wokół Lutkowych parametrów:)
Tu jeszcze w klatce, ale słychać te "kocurze" miauki:



a tu widać, jaki to miziak:

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 02 Paź, 2016 23:36   

Ech, Bogi w klatce...
Mimo ogromnej potrzeby bycia częścią stada (gdybyście słyszeli to nawoływanie, gruchanie i widzieli to wdzięczenie się...) musiał wrócić do klatki... Dlaczego? Otóż to kocur, który nie da sobie w kasze dmuchać - kiedy podszedł zbyt blisko do Zeldy i dostał standardowy ochrzan (plaskacza z łapy i słowo "spadaj" wysyczane przez zęby) - postawił się - niestety poleciało futro, a Zelda była tak wystraszona, że nie mogłam Jej spod szafy wyciągnąć... W zasadzie to nic strasznego - pewnie po jakimś czasie wyjaśnili by sobie wszystko, tylko że... to Zelda... Każdy stres, poddenerwowanie może być śmiertelnie niebezpieczne dla jej zdrowia, nawet życia... Nie mieliśmy wyjścia, a Bogusław - szansy:(((
Nie przesadzę chyba, jeśli napiszę, że każdy dyżurny w szpitaliku już w Nim zakochany :oops:
tu jego ulubiona miejscówka:



Pięknota:
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 03 Paź, 2016 10:00   

Boguś jest cudownym przylepcem :serce: nie za bardzo rozumie, dlaczego ogląda świat przez kraty... nasze domy tymczasowe zakocone po czubki kocich wąsów :cry: dlatego, mimo łagodnego usposobienia i cudownego charakteru nie można było ryzykować pogorszenia stanu zdrowia Zeldy po krótkiej sprzeczce z Bogusiem...
w szpitaliku Boguś jest bardzo zainteresowany innymi kotami, wyjątkowo polubił się z Flake :aniolek:
jakby było cudownie, gdyby tez puszysty kocurro znalazł swoje własne miejsce w czyimś serduchu...








_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Hofi 
Sandra

Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 344
Skąd: Poznań-Rataje
Wysłany: Sob 08 Paź, 2016 09:45   

Ostatnie zdjęcie!
Zostaję fanką Bogusława!!!! :love:
_________________
DT--->DS: Mieta Wildecka...
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 09 Paź, 2016 11:03   

O rany prawie Klon Minika słodkość nad słodkościami :wink:
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 10 Paź, 2016 12:01   

Bogusław śliczny puchaty koto, przylepny, trochę mi przypomina Stiwena...
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 11 Paź, 2016 10:48   

Boguś jest też mistrzem ugniatania - ugniata poduchy, powietrze, ludzką rękę też potrafi ugniatać. Myślę, że byłby pomocny w kuchni przy cieście. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]