Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Łatka
Autor Wiadomość
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 22:42   Łatka

Łatka kocha być w centrum uwagi - nawet gdy inny kot przebywa na kolanach człowieka, ona tańczy wokół niego, ocierając się o nogi, by też skraść parę głasków. Ogromny miziak i przylepka, bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi i kotów. Obok takiej kokietki o iście królewskiej urodzie, nie sposób przejść obojętnie!
Łatka szuka nowego człowieka, który zaopiekuje się nią na dobre i na złe. I nie porzuci... jak poprzednia właścicielka.






Łatka i jej koci przyjaciele na ZDJĘCIACH i FILMACH.

Imię: Łatka
Ur.: wrzesień 2009
Odrobaczenie: TAK
Szczepienie: NIE
Kastracja: TAK
Akceptuje psy: TAK
Akceptuje koty: TAK
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017 16:52   

Łatka od wczoraj w DS :)
Pierwsze chwile w ds - super!
Łatka od razu wyszła z transportera i ułożyła się wygodnie na sofie. Jak wypisywałam umowę, to nawet sobie ucięła drzemkę.
Psem rezydentem wcale się nie przejęła. Chciał się z Nią zaprzyjaźnić, ale dostał z łapy :(
Nie wygląda jakby czegoś się bała. Połasiła się do mnie i do p. Doroty.
Mam nawet zdjecia jak leży przytulona do nowej opiekunki - wrzucę jak będą na picasie :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017 19:31   

super :tan:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017 21:13   

Cynamony miały okazję poznać Ślicznotkę :serce: super koteczka :love:
Szczęścia Piękna!!! :kiss:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 09:51   

Jedyny problem z Łatką jest taki, ze nie chce jeść kurczaka - ma podwyższoną amylazę i powinna być na diecie przez kilka tyg.
Ale ogłosiła strajk, wiec niestety trzeba dawać Jej suchą karmę :(
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 11:49   

Tak Łatka pilnowała, czy p. Dorota na pewno dobrze podpisuje Jej umowę adopcyjną :)





A tak spała już następnego dnia


Wieści z dzisiaj są takie, że Łatka w nocy zaliczyła kuwetę w jednej i drugiej sprawie i stała się bardziej aktywna :)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 11:56   

SUPER!!!! ależ takie wieści cieszą :tan:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 13:35   

:aniolek:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Jegelskerdyr 
Jegelskerdyr

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Leszno
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 19:20   

Cudowne wieści :lol: :D :lol: A jeszcze przedwczoraj zastanawiałam się, kiedy w Łatce zakocha się na zawsze człowiek.
Tulimy się do Ciebie Kochana i dziękujemy Osobie, która Cię zaadoptowała <3
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 18:44   

:aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017 21:08   

Łatka tak pozdrawia ze swojego DS :)
A opiekunka napisała tak:
"Pozdrawiamy serdecznie, niektorzy tak spedzaja weekend :)
Latka (a wlasciwie "Nala", na czesc pieknej lwicy-w koncu geny do czegos zobowiazuja) jest juz calkiem nasza. Je glownie sucha, czasem podje kurczaka, bawi sie i szaleje :) i oczywiscie na pierwszym miejscu jest czlowiek i mizianie-to na cale szczescie pozostaje bez zmian :)
Mozna ja juz na facebooku oznaczyc jako szczesliwca ktory znalazl dom :) "



 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 03:19   

:aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 08:12   

ale super!! szczęściara!
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Lut, 2020 22:41   

Nowe wieści od Łatki - Nali :)

"Dzień dobry Pani Kasiu! Z tej strony Dorota ..., właścicielka pewnej kotki (ówczesna Łatka), którą pomogła nam Pani zaadoptować :) chcieliśmy napisać kilka słów co u tej naszej Nali słychać.
Czas mija niepostrzeżenie.. pochłonięci codziennymi obowiązkami, my tu sobie gadu-gadu, a tymczasem 1 lutego minęły TRZY lata odkąd Nalka jest z nami.
Do dzisiaj z mężem ze śmiechem wspominamy dzień, w którym zobaczyliśmy ją po raz pierwszy-to ona wybrała nas. Pierwsza podbiegła, wtulała się i nie chciała odejść. Wiem, że każdy właściciel mówi tak o swoim pupilu, ale Nala jest naprawdę najcudowniejszym kotem na świecie. Przekonuje do siebie nawet te „antykotowe” osoby :) Jest przemiła, grzeczna i baaardzo cierpliwa. Już jak byłam w ciąży pilnowała mnie na każdym kroku i wylegiwała się obok, a teraz jest wierną towarzyszką naszego synka, który ją uwielbia - ale nie oszukujmy się, dopiero uczy się głaskać w sposób bardziej delikatny ;) pies czasami również ćwiczy jej cierpliwość, ale wypracowali sobie wzajemną relację - super jest obserwować jak się cieszą na swój widok.
Co jeszcze jest fantastyczne u Nalki? Nieważne jest dla niej miejsce w jakim się znajduje, ważne, żebyśmy byli my. Wyjazd do rodziny? Podróż samochodem? Ok, nie ma sprawy, byleby na miejscu ilość głasków się zgadzała :)
Podsumowując, Nalcia była takim brakującym elementem i ciężko nawet ocenić kto komu bardziej pomógł ;) Pozdrawiamy serdecznie!
Dorota, Krzysztof, Szymek, pies Pamo i Nala
P.S. Oczywiście wiadomością i zdjęciami można podzielić się na Facebooku :) "

Zdrowotnie też wszystko u Nali dobrze:)







 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]