Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiko i Kiko
Autor Wiadomość
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 07:48   

filo napisał/a:
Środek nocy. Budzę się. Słyszę bardzo intensywny motorek. Motorek przemieszcza się. Włączył mu się tryb zdobywcy nowych obszarów. Motorek łazi dookoła mnie po kocu. Na kocu nie ma już nic ciekawego, więc motorek włazi pod koc. Pierwsze okrążenie, drugie... przechodzimy do dokładniejszych testów. Trzeba mnie polizać po udzie, ugryźć każdy palec u nóg z osobna, polizać po pięcie... I znowu rundka, dokoła i na skróty po mnie. Wyjście na zewnątrz. Testy organoleptyczne moich włosów. Ponowne zanurkowanie pod koc. I próba przytulenia się do mnie... Ale nie, tu nie jest wygodnie. Znowu spacerek. Próba przytulanki z innej strony...
Nie wiem, który to. Nie chciało mi się otworzyć oczu...



Haha, nocny amant. :D
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Sie, 2017 07:35   

Ulubione zajęcie Kiko:



Tiko ma zupełnie inne podejście do człowieka. Traktuje go jako platformę widokową. Na człowieku siedzi się wyżej i więcej widać. Można też opracowywać strategię dostania się po człowieku w jakieś jeszcze inne ciekawe miejsca.
Ostatnio zmieniony przez filo Pon 04 Wrz, 2017 07:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017 17:38   

Kiko będzie łobuziakiem :jezyk2:

Tiko będzie filozofem :cool:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2017 07:22   

Kiko ma nową zabawę :evil:
Jak tylko chcę wejść do mieszkania i zaczynam uchylać drzwi, to on usiłuje zwiać. Od kilku dni wchodzę do mieszkania w głębokim skłonie i z ręką gotową łapać zbiega. Dobrze, że tylko on zwiewa i Tiko nie ma podobnych pomysłów, bo oprócz małego zwiewacza są w szparze jeszcze dorosłe mordki i jakoś trzeba je też zagnać do środka, bo tamują ruch :roll:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017 20:20   

Tata?
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2017 09:41   

filo napisał/a:
Kiko ma nową zabawę :evil:
Jak tylko chcę wejść do mieszkania i zaczynam uchylać drzwi, to on usiłuje zwiać. Od kilku dni wchodzę do mieszkania w głębokim skłonie i z ręką gotową łapać zbiega. Dobrze, że tylko on zwiewa i Tiko nie ma podobnych pomysłów, bo oprócz małego zwiewacza są w szparze jeszcze dorosłe mordki i jakoś trzeba je też zagnać do środka, bo tamują ruch :roll:


Długa kolejka do drzwi. :D
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017 08:10   

Chłopcy pojechali na drugie szczepienie. Po 5 minutach jazdy samochodem do Kiko dotarło, że coś jest nie tak i usłyszałam donośny żałosny miauk: zamknęli mnie i nie mogę wyjść!
W gabinecie sobie z z panią doktor porozmawiałyśmy o kociakach - są tak różni od siebie, że wyglądają, jakby mieli dwóch różnych tatusiów.
Poza tym chłopaki to już duże kocury. Wytrzymali długą wycieczkę bez kuwety i dopiero po powrocie do domu pobiegli galopem w celu wiadomym :cool:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017 11:14   

Aktualnie mistrzem świata w przytulaniu zdobywa Tiko :lol:
Tak, tak. Filozof stwierdził, że najlepiej się filozofuje w przytuleniu z delikatnym mruczeniem w tle :cool:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 09:07   

Tiko ostatnio postanowił zostać fryzjerem. Włazi mi na głowę i usiłuje mnie uczesać po swojemu ciągnąc za włosy zębami i łapami w różnych kierunkach. Ściągnąć go trudno, tak mu się to podoba.

Oba chłopaki rosną w oczach. Będą z nich olbrzymie kocury. Widać to po solidnych łapach i posturze.
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 14:20   

Patrząc na Fernando, który tez jest ogromnym, uważam,ze duże koty są jak pieski, a ich serduszka, duże większe i jeszcze bardziej kochające ... :aniolek:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 14:37   

Niedziele są pełne niespodzianek :roll:

Kiko pacnął jakąś pszczoło-osę (nie zdążyłam dojrzeć) i ta go chyba dziabnęła. Łapa bolała, ale na szczęście na tym się skończyło :thud:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017 09:23   

Człowiek się stara, znosi kilogramami mięcho do domu, kroi, szykuje...

A kocury stwierdziły, że one chcą kaszę jaglaną na mleku kokosowym :!:
Ledwo uratowałam przed pożarciem.
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017 09:48   

Jarosze :shock:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017 10:04   

filo napisał/a:
Człowiek się stara, znosi kilogramami mięcho do domu, kroi, szykuje...

A kocury stwierdziły, że one chcą kaszę jaglaną na mleku kokosowym :!:
Ledwo uratowałam przed pożarciem.


czyli zamieniliście się kolacją? Ty dostałaś mięsko na grilla ::
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 08:10   

Dostali garnek do wylizania. Nie musiałam myć :shock:


Jak zmusić człowieka, żeby nie wychodził do roboty?
Tiko wymyślił sposób:
w momencie, kiedy dzwoni budzik, pozwalamy człowiekowi go wyłączyć, po czym pakujemy mu się na klatkę piersiową, zwijamy w kłębuszek i zasypiamy. A przynajmniej robimy wrażenie, że zasypiamy. W ten oto sposób człowiek ma duży problem, jak wstać nie budząc kociaczka :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]