Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 01 Lis, 2018 19:39
Szila
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 18:56   Szila

Szila oswoiła się sama... Jako mały dziczek zaczęła przychodzić do Karmicielki na jedno z poznańskich osiedli. Na początku nie pozwalała się nawet dotknąć, uciekała na każdy gwałtowniejszy ruch. Kiedy pojechaliśmy po Nią Karmicielka wzięła Ją po prostu na ręce i włożyła do transportera... Ale nie dlatego kotka trafiła do nas - takich kotów są przecież setki, a liczba miejsc u nas bardzo ograniczona:((( Karmicielka zadzwoniła, gdyż zauważyła śmierdzącą wydzielinę wypływającą z pochwy kotki; sytuacja była tym bardziej podejrzana, że zaczęła kotce podawać doustne środki antykoncepcyjne... Nie mogliśmy czekać - Szila pojechała jeszcze tego samego dnia na badania, a następnego miała operację - oczywiście ropomacicze... Na szczęście faza była na tyle wstępna, że obyło się bez komplikacji.
Szila okazała się koteczką kompletnie oswojoną, dodatkowo - wg słów Karmicielki - nastawioną pozytywnie także do innych kotów. Jest drobniutka, wygląda jak koci podrostek:) Nie grymasi przy jedzeniu, pokazuje brzusio do miętolenia, a przy tym jest po prostu piękna... I jak tu się nie zakochać???





Szilka na ZDJĘCIACH i FILMACH.
Ostatnio zmieniony przez jaggal Pią 02 Lis, 2018 20:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 19:34   

Ach szylkretki. Jak sie nimi nie zachwycac. ::
Tez taka mam. Choc moj niemaz uwaza, ze przez swoje umaszczenie jest brzydka. ::
Teraz juz wszystko bedzie dobrze kituniu. :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 20:41   

Zdjęcia nie oddają jej urody! Jest absolutnie obłędna. Własnym oczom nie mogłam uwierzyć, kiedy w świetle gabinetu weterynaryjnego zobaczyłam ten śliczny łepek przez kratki transportera :oops:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 20:42   

taka z urody trochę Babcyjka ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 18:17   

Szila normalnie ja, załatwia się, bawi i mizia... Jako że ostatnio zapomnieli o niej w laboratorium i nie wykonali zleconego opłaconego rozmazu, przy okazji szczepienia została pobrana krew - no i zonk - 27 tys. leukocytów... Palpacyjnie wszystko w porządku, temperatura w normie - no to czekamy na ten rozmaz... Być może to od zębów, bo faktycznie w nieciekawym stanie - zabieg umówiony na maj, co by zbyt często narkozy nie podawać - oby...

 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 20:04   

Piękna ta kocica jest :)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6877
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2018 20:42   

Jak się ma Szila? :wink:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2018 21:22   

Szila jest cudowna. Jest słodka i przekochana, jeśli ją dobrze dotknę :lol: Boi się gwałtownych ruchów. Bała się bardzo mnie na początku.. Trza czasu...I jest wspaniała dla rezydenta.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6877
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2018 21:24   

No to bajerancko :aniolek: A Rudzio jak na nią reaguje?
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2018 21:35   

No Rudzio, jakiś dziwny jest po - nie boję się użyć tego słowa-po śmierci Leny,- akceptuje,ale szału nie ma. Zmienił mi się kot o 100%. Toleruje,akceptuje, ale się musi przekonać do życia razem. Zupełnie się zmienił i nie umiem tego odwrócić, choć się staram.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018 09:01   

tajga napisał/a:
No Rudzio, jakiś dziwny jest po - nie boję się użyć tego słowa-po śmierci Leny,- akceptuje,ale szału nie ma. Zmienił mi się kot o 100%. Toleruje,akceptuje, ale się musi przekonać do życia razem. Zupełnie się zmienił i nie umiem tego odwrócić, choć się staram.


Musisz dać mu czas. Koty też potrzebują czasu na żałobe po stracie towarzysza, z którym żyli (nawet, jesli nie było między nimi wielkiej miłości).
:hug:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6877
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018 09:16   

Właśnie... on też to przeżył :(
Ale akceptowanie na tym etapie to już i tak dużo. Myślę, że będzie tylko lepiej :)
Trzymajcie się dzielnie!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 21:59   

Szila początkowo spędzała wolny czas w szafie. Ostatnio jednak przekonała się do wszystkich kocich posłanek, drapaków oraz do łóżka. Korzysta z nich z beztroską lubością, jakby to było Jej naturalne miejsce bytowania ;)





 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 22:00   

A jak stosunki z Rudziem?
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 22:06   

Jest bardzo prokocia- tuli się, turla, robi fikołki i zachęca rezydenta do zabaw i bliskości jak tylko umie, czyli bardzo subtelnie i czule, co owocuje takimi widokami :wink:






 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]