Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 16 Maj, 2018 20:35
Kedi
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 08:09   

Poranne wieści :)

Cytat:
Dzień dobry,
noc minęła spokojnie,ale chyba Kedi nie wyszła zza sofy...
Rano wyszła na wołanie,ale na ugiętych łapkach.
Jak wróciłam po odwiezieniu Kuby do szkoły zastałam pustą miskę:) i siuśki w kiwecie:)
Teraz chodzi po parapecie w salonie i miałczy żałośnie...Czasami sama podchodzi,ale widać że jest zestresowana...
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 09:46   

kat napisał/a:
Poranne wieści :)

Cytat:
Dzień dobry,
noc minęła spokojnie,ale chyba Kedi nie wyszła zza sofy...
Rano wyszła na wołanie,ale na ugiętych łapkach.
Jak wróciłam po odwiezieniu Kuby do szkoły zastałam pustą miskę:) i siuśki w kiwecie:)
Teraz chodzi po parapecie w salonie i miałczy żałośnie...Czasami sama podchodzi,ale widać że jest zestresowana...


jak są siuśki i pusta micha to będzie git ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 11:16   

A to zdjęcia z adopcji - już na rekach u nowej mamy :)



 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 09:59   

Wieści z dzisiaj :)

Cytat:
Dzień dobry:)Dziś duży postęp.Kedi nie schowała się rano,a wręcz przybiegła do mnie domagając się pieszczot.Bawi się z Kubą.Apetyt ma duży i już podchodzi do miski,przedtem ja zanosiłam jej jedzenie do jej aktualnej kryjówki.Drapaczkę zrobiła sobie z dywanu,jaķ Łatka;)
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 17:04   

he he ona bez pieszczot żuc nie może :) ))
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018 18:22   

Kedi w nowym domu dostała tyle nowych wrażeń, że się trochę wycofala. Nie dziwię się. Kot z ulicy, potem w malym mieszkaniu z dwoma obcymi /moimi/ kotami a tu nagle duży dom, dużo nowych osób, ogród do spacerów. To wszystko i nagle bylo zbyt dużo dla koteczki. Ale na szczęście trafila do bardzo cierpliwych i wyrozumiałych opiekunów, którzy robią wszystko by Kedi byla szczęśliwa. Pomaga obróżka feromonowa :)

Wieści z domu:
"Kedi nosi obrożę od trzech tygodni.Przestała znaczyć teren co stanowi duży postęp,bo możemy zostawiać otwarte drzwi do różnych pomieszczeń.
Jeśli chodzi o jej zachowanie,to nadal jest lękliwa.Nawet kiedy się potknęłam, czemu towarzyszył głośniejszy dźwięk,uciekła spłoszona.Reaguje tak na większość głośniejszych dźwięków i zaczynam myśleć,że taki ma charakter.
Na dwór przestałam ją wyprowadzać,bo wszystko było dobrze dopóki,w pewnym momencie nie usłyszała czegoś i wtedy zrywała się i jak oszalał biegła do domu,zaplątująć się w dookoła krzeseł i ławy.
Oprócz tego ładnie je,korzysta z kuwety i niczego nie niszczy,oprócz swoich zabawek;)"

_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018 18:24   

Jaka to piękność !

_________________
ada
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 11:01   

Nowe wieści od Kedi - po drugiej obróżce inny kot - Kedi bardzo się wyciszyła.Daje się juz głaskać wszystkim domownikom, chociaż jak nie ma na to ochoty, to delikatnie sygnalizuje.
Nie znaczy już terenu. Lubi spać na kominku.
I wygląda na to, że w końcu uznała nowych opiekunów za swoją Rodzinę :)
Nadal jedynie jest wrażliwa na dźwięki - tutaj jeszcze trzeba czasu...
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Lis, 2018 16:20   

I kolejne :)

Cytat:
Piszę ponieważ wczoraj Kedi po raz pierwszy sama weszła mi na kolana i się położyła:)
Do tej pory braliśmy ją na ręce i sadzaliśmy na kolanach,na których, jak miała ochotę, się kładła.
To chyba następny krok dla niej,no i dla nas fajne doświadczenie:)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Mar, 2020 15:41   

Pozdrowienia od Kedi :)
U niej wszystko dobrze, tylko z jednym uszkiem ma problemy - cały czas się brudzi mimo leków i czyszczenia. Doradziłam opiekunce diagnostykę w kierunku polipa. Ale na razie i tak trzeba poczekać na zakończenie epidemii. Nie warto narażać się, bo ucho nie wygląda aż tak źle, zeby trzeba było pilnie coś z nim robić.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]