Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 05 Sie, 2020 10:03
Czuszka i Tupito
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 22:23   

Całus w kuper :banan: :banan: :banan:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 16:49   

Czuszka przechodzi sama siebie, niemal codziennie rano z resztą stada wskakuje do łóżka i nastawia łepek do głaskania. A kilka dni temu odwiedziła nas moja siostra i Czuszka sama bez żadnego namawiania podeszła się przywitać :D

Nie traci jednak swojego pazura (dosłownie), nie dalej jak wczoraj mieliśmy odcinek pt. "Nie zadzieraj z Czuszką", Juruś rezydent zaczepiał i się doigrał, dostał takiego paca łapką że polała się ropka z oka (a konkretnie z miejsca po oczku) :o Niczego go to oczywiście nie nauczyło, nadal chętnie wchodzi w spory w całym stadem, tylko przetarł rankę i ganiał dalej ;)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 18:13   

Znowu nadszedł dzień zniewagi - obcinanie pazurków. Nie obyło się bez nowych sznyt na moim ciele, ale ale Czuszka nie narobiła dziś pod siebie a i gniewała się w ukryciu tylko jakieś pół godziny po czym wyraźnie zniesmaczona przewędrowała mi pod nogami. Idziemy w dobrym kierunku :love:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 20:13   

Dowody na to, że moja księżniczka tak mało mroczna :love:
Dziś nawet zdarzył jej się taki blamaż, że podczas mojej porannej sesji mizianek z Łówciem, która polega na umizgach do mojej klatki piersiowej, Czuszka zaczęła go naśladować i ocierać o mnie łepkiem :o







Tupito jednak przypomina, kto tu jest największym pluszakiem. Na dowód tego ile miłości potrzebuje Tupek, proszę zwrócić uwagę na reakcję Jurka "o nie, ja tego nie zniesę, zmywam się" ;)

Ostatnio zmieniony przez zuzk Sob 18 Sie, 2018 20:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 20:23   

Jak wiadomo podczas odkurzania mieszkania trzeba się ukryć, schować. Nic to że budka była zajęta, zmieścimy się. Czyli o tym jak Czupitki zmieniły się w dwugłowego smoka.



Czy Wy też widzicie, że Czuszka nabrała pewności siebie? :)



Nie zmienia to faktu, że pozostała melancholijną dusza i lubi pogrążyć się w zadumie..



Mi też zrób zdjęcie profilowe...



Chyba nie myślisz, że będziesz teraz dziergać? Rekwiruję ten zestaw. Miziaj..



Na koniec HIT! Klasyczny zwis :D

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 20:39   

Czupitki odwiedzili dziś gabinet zagłady, tfu weterynaryjny. Tupek ma lekki stan zapalny w paszczurku i ząbki prawdopodobnie do usunięcia w niedalekiej przyszłości. Dodatkowo okazało się że ma baaardzo "ksywe" zęby, co rozbawiło zarówno mnie jak i panią doktor :wink: Czuszka za to jest małym brudasem, który w ogóle nie myje uszu :shock: Oboje jednak byli przedzielni, spokojnie znieśli wszystkie manewry, krótko mówiąc nie narobiliśmy wiochy w gabinecie <3
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 17:26   

Zdaje się, że Czuszka wyluzowała do granic swoich możliwości, oto poza pod tytułem "zblazowana Czuszka" :)



Tupitek za to uwielbia pokładać się na wszystkim co świeżo uprane "o ciociu, uprałam zasłony, sprawdzę, że są wystarczająco mięciutkie"




W łóżku nie odstępują mnie na krok. Wiadomo razem raźniej... i cieplej. Tupek zdaje się nie być z tego zadowolony "dzie mie się tu pokładasz kobieto" ;p

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018 20:03   

Jesteśmy po remoncie, wracamy ;) Czupitki wbrew pozorom bardzo dobrze zniosły obcą osobę i zmiany w mieszkaniu. Czuszka okazała się najbardziej ciekawska i wyluzowana. Kręciła się majstrowi pod nogami, obwąchiwała co się dało i spokojnie spała z hałasem wiertarki w tle. Gorzej było z rezydentem, ale dziś nie o nim ;) Wszysc cali i zdrowi, nie było konieczności wyeksmitowania stada z malowanego mieszkania. Tupek co prawda osiwiał na moment kiedy przeleciał pod ostrzem wiertarki ale żaden kot nie został zebrą :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 12:56   

Jak wspomniałam jesteśmy po remoncie. Miałam się cieszyć nowym dużym łóżkiem, jak ja się myliłam ;p Stado tak pokochało nowe łóżko, że zastanawiam się nad zakupem łóżka polowego dla siebie. Oto dowody:



 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 12:58   

Czuszka i Łówcio zostali nawet przylapani na słodkich umizgach w łóżku :o


Nowa kanapa też cieszy się uznaniem.
Zwróćcie uwagę na słuszną hierarchię w stadzie ;)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 13:00   

Czupitki dostali też ostatnio prezent, coż to jest za zabawa, mogą tak godzinami :)

Tupito niezmiennie mruczy, ugniata i kocha niezmiernie <3

a Czuszka ugania się za myszkami z kocimiętką.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 20:36   

:lol: :lol: :lol:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 08:52   

świetna ta zabawka ::

no i łóżko wyraźnie za małe :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2018 11:47   

Pisałam już, że Czupitki przejęły moje łóżko :)


Pewnego poranka Czupitki bardzo chciały bym spóźniła się do pracy ;)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Paź, 2018 21:16   

W końcu po remoncie na ścianę powrócił nasz plac zabaw- stado wniebowzięte :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]