Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Nie 13 Gru, 2020 13:16
Bambosz
Autor Wiadomość
Daria 
Dareczka1990

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 144
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lis, 2018 16:07   

Bamboszek- mały cwaniak, już wie ze podążanie za wędką prowadzi do zamknięcia w klatce. Na szczęście to mały łakomczuszek więc w końcu przysmaczkami udało się zaciągnąć spryciarza do klatki, co prawda przerażenie w oczach wskazywało na to, że nie jest z tego powodu zadowolony, ale mam nadzieje, że późniejsze głaski i miziaki pod bródką zrekompensowały mu tę zniewagę.
Bamboszek jest przesympatycznym kociakiem, a jego ciekawość i niedostępność tylko dodają mu uroku. :serce: :serce:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 20 Lis, 2018 16:31   

Nocny Gang został przyłapany na przeszmuglowaniu do szpitalika wewnętrznych nielegalnych imigrantów. Mamy do czynienia z kokcydiami i glistami psimi. Za karę chłopcy trafili na tydzień za kratki. W trakcie izolacji torturujemy futerka paskudnymi gorzkimi lekami. Skuteczność działań penitencjarnych ocenimy poprzez jakość urobku. Trzymajcie kciuki, żeby Gang nie okazał się złożony z recydywistów :D

Natomiast Bamboszek w zamknięciu rozkwita. Wita wolontariuszy nawołując upartymi miałkami (skrawek jego umiejętności możecie usłyszeć w tle filmiku "miziamy Czarusia"), gdy otwieramy klatkę barankuje rękę i łasi się przez cały proces sprzątania. Może tym razem ten mały nicpoń zapamięta, że nie trzeba się obawiać człowieków, nawet gdy przestrzeń jest trochę większa :)
 
 
Teffina 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 26 Lis, 2018 21:20   

Bamboszek w zamknięciu zdecydowanie rozkwita, jeśli chodzi o relacje kocio-ludzkie :) Kiedy można by pomyśleć, ze już nie może być bardziej słodki, ona udowadnia, ze jednak może. Robi swoją charakterystyczną pozę jakby przygotowania do fikołka, przewala się na bok i "Człowiek, głaszcz." Zobaczcie, jak ugniata łapkami :oops:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 26 Lis, 2018 21:43   

Oj tam, bo to taki kotełek co sam po głaski nie przyjdzie, no ale jak już głaski przyjdą do niego to się cieszy i nadrabia zaległości :serce:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Gru, 2018 10:15   

Radośnie donosimy iż kupy Gangu czyste, areszt skończony!
Bambosz z ulgą powrócił do miziania się z Czarusiem i stanowczego olewania Wolontariuszy. Trudno się jednak gniewać, w końcu Czaruś zdecydowanie ma lepsze futerko od nas i jest wygodniejszą podusią...
 
 
Teffina 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Gru, 2018 12:16   

Bambosz potrafi mieć też lepsze chwile w przypadku Wolontariuszy :) Zwłaszcza, kiedy brzuszek pełen, wyrko wygodne i w sumie to się nie chce być dzikim, uciekającym kotem... Wtedy przypomina sobie, że ludzkie głaski wcale nie są takie złe...
 
 
Daria 
Dareczka1990

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 144
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Sty, 2019 21:10   

Bamboszka ostatnio spotkał zły los, a mianowicie ... DIETA. Po ostatniej wizycie u weta okazało się że ma on troszkę zbędnych kilogramów, których niestety musi się pozbyć, natomiast jak dla mnie on jest po prostu puszysty, a kochanego ciałka nigdy za wiele. Przecież jego uciekający, troszkę wystający brzusio i chudy ogonek tylko dodają uroku więc co Ci ludzie czepiają <3
 
 
Daria 
Dareczka1990

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 144
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Sty, 2019 21:41   

Nic dodać nic ująć te piękne ciekawskie oczka mowią same za siebie <3

 
 
Teffina 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 13:33   

Dla Gangu Nocy weekend, nie weekend - Kwatery Głównej trzeba pilnować! Nigdy nie wiadomo, czy w okolicy nie kręci się jakiś wrogi gang.... Po prawej Bambosz, po lewej Bogdan :) A teraz zagadka: kto znajdzie na zdjęciach "jajko niespodziankę"? :P


 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 13:49   

Widzę widzę!!! :)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 14:31   

Ja też widzę, światło odbija się od czarnego łepka :D Ale nie chce żadnej nagrody :P
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 21 Sty, 2019 09:16   

Niebieska napisał/a:
Ja też widzę, światło odbija się od czarnego łepka :D Ale nie chce żadnej nagrody :P


Spokojnie, niespodziankę dostanie Chitos, pierwsza znalazła jajko. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 21 Sty, 2019 10:41   

Neda napisał/a:
Niebieska napisał/a:
Ja też widzę, światło odbija się od czarnego łepka :D Ale nie chce żadnej nagrody :P


Spokojnie, niespodziankę dostanie Chitos, pierwsza znalazła jajko. :lol: :lol: :lol: :lol:


Ojoj jak wygrałam kota to ja już mam 4 :D
 
 
Teffina 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 21 Sty, 2019 21:52   

Cytat:
Ojoj jak wygrałam kota to ja już mam 4 :D

Ale jak widać na zdjęciach, Czaruś niby jest, ale jakby go nie było. Taki kot-duch... Serio, w momencie jak je robiłam (te zdjęcia), nie wiedziałam, ze on też tam siedzi. Dopiero jak zgrałam na kompa,docinałam i naklejałam logo, zauważyłam że węgle są 3, a nie 2 :D
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Lut, 2019 18:32   

Bamboszek to szpitalikowa gapcia. Wydaje się być zbyt delikatny by zawalczyć o swoje, czy to w kontaktach z ludźmi, czy z pozostałymi członkami Gangu. Przebojowy Bogdan skradł mu kumpla Czarusia, ludzką atencję i światło reflektorów. Na nic zdają się tłumaczenia, że chociaż na kocie animozje wpływu nie mamy, to naszej miłości nigdy nie straci. Obrażony zaszył się pod biurkiem z Batmanem i nawiązuje nowe przyjaźnie. Zatem zdjęć nie będzie. :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]