Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Wto 19 Mar, 2019 18:17
Melpomena
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 19:20   

Melciu kochana, pamietam jak dziś ten dzien, gdy zadzwoniła do mnie karmicielka z prośbą o pomoc dla Ciebie, bo Twój ogon dziwnie wyglądał. Szybka decyzja - trzeba łapać i do weta.
A wet niby pomógł z ogonem, ale chcial Cię uśpić, bo okazało się, że masz chore nerki, a jesteś niewspółpracująca...
Ale nie pozwoliliśmy tego zrobić.
Wyszarpalismy dla Ciebie kawał życia.
Śpij spokojnie ['].

Wojtku, dziękuję, że Melcia miala u Ciebie prawdziwy dom!
Myślę, że dzieki temu zapomniała o tych wszystkich trudach bezdomnego życia...
Trzymaj się :pociesza:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 19:38   

Myślałam, że wczoraj opłakałam kotkę, ale dziś, po wpisie Wojtka, łzy znowu same cisną się do oczu... Miała przeżyć maksymalnie kilka miesięcy - kot niemłody, nerkowy, dodatni - była z Wami, z nami - DWA I PÓŁ ROKU! Już samo to mówi, jak dobrze się czuła, jak rozkwitła, że była po prostu szczęśliwa - z Wami, z Węgorkiem... Zostawiła po sobie pustkę, tęsknotę, żal, że to za szybko, że jeszcze mogłaby przecież..., ale też dwoje zahartowanych w walce o kocie zdrowie i życie ludzi - ta nauka nie zginie nigdy i wierzę, że Melpomena w ten sposób pomoże jeszcze wielu tak doświadczonym przez wolność kocim biedom.

Wojtku, Marto - wielki szacunek, trzymajcie się!
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 21:08   

Wojtku, tak bardzo mi przykro ;( wiem jak to jest ;( Ale też dałeś jej kawał szczęśliwego życia, z tą ostatnią przysługą włącznie- I właśnie to się liczy... zrobiłeś wszystko, co było można. Wraz z ostatnim obowiązkiem kochającego opiekuna :serce:
Dziękuję.
Melpomenko, do zobaczenia :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 22:41   

Wojtek, trzymaj się... zrobiłeś co się dało, dałeś jej wspaniały dom, opiekę i miłość - to jest najważniejsze... pamiętam taką samą, ostania trasę do weta z Tosieńką, wiem, co czujesz... myśl o tym, co było dobre i ile życia udało Ci się dla Meli wygrać. Przytulam...
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 22:57   

Trzymaj się Wojtku. Zrobiłeś wszystko co było w mocy, żeby Melcia miała wspaniały dom. Teraz hasa po zielonych łąkach za tęczowym mostem. Już nic nie boli, już tylko zabawa w kocim niebie.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 22:59   

Żadne słowa nie pocieszą, trzeba nauczyć się żyć z bólem. I pamiętać o Niej. Melcia jest teraz z Synusiem i wszystkimi innymi kociakami, wdzięczna Wam za miłość i dobroć jaką Jej daliście. Bardzo współczuję.
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Mar, 2019 10:53   

(*) :(
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 23 Mar, 2019 16:06   

Wojtku trzymajcie się.
:cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]