Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 26 Gru, 2021 17:33
Kruszonek
Autor Wiadomość
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019 12:06   

On jest boski!!!! Nawet na czole ma! :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Lip, 2019 14:41   

Byłam ostatnio w szpitaliku i nie byłam w stanie ominąć Kruszonka.
Bardzo wzruszające było, jak na tym swoim tyłeczku sunął do mnie w klatce, żeby przytulić się. Wsadziłam głowę do klatki, a Kruszonek zaczął ocierać się o nią i na koniec wtulił mi się w szyję...
Z bólem serca go zostawiałam... :(
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 13 Lip, 2019 00:18   



Kruszoński kocha człowieka, nikt nie ma co do tego wątpliwości... Kiedy tylko widzi wolontariuszy za wszelką cenę zwraca na siebie uwagę :) Nawołuje bez przerwy, łasi się bardzo energicznie, barankuje z impetem i nieskrywaną radością :) Wiem... to tylko słowa i o wielu kotach można napisać podobnie. Ale gdybyście tylko go zobaczyli na żywo, poczuli miękkość jego futerka i twardość główki kiedy zasadza baranka ;) Gdybyście spojrzeli mu w oczy... zakochalibyście się, daję słowo. Ale czy ktoś chce Kruszonka oglądać? Kota inwalidę, bez szans na wyzdrowienie... kota z problemami.
Nie.
Uśmiechamy się do Kruszonka i poświęcamy mu dużo czasu :) Chyba u każdego wolontariusza zyskał taryfę na nielimitowane minuty miziania ;) Chcemy by czuł się u nas jak najlepiej, by wiedział, że jest kochany... na pewno będzie z nami bardzo długo, najpewniej całe swoje życie.
Kruszonek ma w sobie mnóstwo radości i pogody ducha jego niepełnosprawność nie boli go, on jakby jej nie zauważał, nie skupia się na niej... Tylko nas boli serce, opadające jak kamień na dno żołądka kiedy czas zamknąć klatkę, odwrócić się, zgasić światło i przekluczyć zamek w drzwiach.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Lip, 2019 21:10   

Kruszonkowi przypałętało się paskudne zapalenie pęcherza :( Z dnia na dzień w moczu pojawiła się krew. Pierwszego dnia było to kilka różowych plamek na podkładzie, a następnego już cała kałuża. Kociak szybko pojechał na oględziny do weterynarza. Pani doktor nie mogła uwierzyć, że to zapalenie rozwinęło się tak szybko w zaledwie parę dni. Teraz już sytuacja opanowana, Kruszonek jeszcze kilka dni będzie brał leki, a później pojedzie na wizytę kontrolną :)

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 08 Sie, 2019 14:43   

Niby wszystko było ok, leki odstawione, badanie moczu w porządku... I co? I mamy nawrót... I znowu antybiotyk, wdrożyliśmy też cystaid, drogi lek, jednocześnie pomagający w regeneracji nabłonka pęcherza oraz wyciszający, bo u kotów problemy tej natury są dość często powodowane stresem... A jak tu się nie stresować, jak kot kochający człowieka całym sobą ma go czasem tylko kilkanaście minut dziennie???? Może ktoś zechciałby podarować Kruszonkowi cystaid? Albo wesprzeć nas datkiem na ten specyfik? Kruszonek będzie bardzo wdzięczny!
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 18 Sie, 2019 22:29   

Kruszonek wczoraj skończył antybiotyk, nie chce zapeszać, ale mam nadzieję, że tym razem już będzie dobrze, a przynajmniej w moczu żadnej krwi nie widać. Sam Kruszonek wygląda na dość zadowolonego z życia, zachowuje pogodę ducha i dzieli się z wolontariuszami dobrym nastrojem nieustannie zagadując :) Wiadomo, są rzeczy których w opinii Kruszonka powinno być znacznie więcej, tj. jedzonka i przytulania :) A my staramy się jak możemy :)

 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Sie, 2019 13:27   

Kto ma najróżowniejszy nosek w całym FKP?? A kto ma najzieleńsze oczka w Fundacji?? A kto ma najpuchaciejszy łebek na świecie?? A kto nosi zapach moczu jak perfumę??
KRUUUSZOOON :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 
 
Mo Nika 

Wiek: 28
Dołączyła: 20 Paź 2018
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Sie, 2019 18:05   

To zdjęcie jest meeeega :shock: :lol:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2019 21:54   

Dlaczemu ta miska jest pusta!?! Pytam się Ja - Pan Kruszon. Proszę natychmiast tę sytuacje naprawić!



:aniolek:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2019 00:33   

:lol: :lol: :lol:
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2019 16:12   

Boskie! ::
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2019 00:34   

Kruszonek lubi ludzi, lubi inne kotki, lubi jeść i się tulić czyli wszystko to co lubi większość innych kotków ;) Takie tam przyziemne marzenia ma o własnym człowieku kochającym i domku przez który mógłby sunąc ubrany w pieluszkę. Czekamy aż zdarzy się cud... one się czasem zdarzają, prawda?

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Paź, 2019 22:17   

Masaż polików raz proszę

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7386
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Paź, 2019 15:44   

Kruszonek wczoraj przeprowadził się do DT :) Nasz kochany suwaczek w końcu zazna życia domowego, miękkości kanapy i będzie miał kocie towarzystwo, któremu pewnie będzie podkradał z miseczek :aniolek:

Powodzenia mój kochany :serce:

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Paź, 2019 18:52   

Powodzenia Kruszonku :kiss: :serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]