Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Wto 05 Lis, 2019 20:56
Jumbo
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sob 25 Sty, 2020 17:37   

Pilnował swojego małego człowieka, gdy ten był w brzuchu to i teraz pilnować nie przestanie :love: :love: :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Sty, 2020 17:52   

I na tych zdjęciach jest prawdziwa definicja miłości :)
 
 
ewaikuba 
Ewa i Kuba

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Sty, 2020 06:12   

Sama się wzruszam gdy widzę Jumbo, który łasi się przy mojej nodze i wywala brzuch do góry żeby go głaskać. Albo gdy leży przy naszym synku Olafie tak blisko, że prawie usiadł by mu na głowie. Czasem podczas karmienia Olafa, Jumbo siada na poduszce do karmienia lub kładzie się tak blisko nas, że dostaje po mordce machającą się ręką lub nogą Olafa. Takie małe dzieci machają rękoma i nogami bez kontroli a Jumbo wtedy tylko ze spokojem patrzy na Olafa i zapewne myśli czy już uciekać czy nie :) pcha się tak blisko Olafa, że już nie raz dostał po pyszczku od niego i nic sobie z tego nie robił. Czasem się zastanawiam czy on tak Olafa kocha czy jest może zazdrosny, że pakuje się na niego gdy mamy karmienie :) tak jak Jumbo włazi nam na kolana to chciałby też wejść dla Olafa na kolana :shock: Jest super towarzyszem i odkąd pojawił się Olaf mamy wrażenie, że zrobił się jeszcze łagodniejszy i pozwala nam tarmosić się jeszcze bardziej. Jest od nas nieodłączny, ciagle lubi nasze i naszych gości towarzystwo, nie nudzi mu się głaskanie i tarmoszenie.
Bardzo się cieszymy, że do nas trafił. Historia tego dzikusa jest wzruszająca i niesamowita. Ciągle ciężko jest uwierzyć w to jak agresywny potrafił być z początku. Teraz jest kochanym pieszczochem i cieszymy się, że nasze drogi potoczyły się tak, że chociaż temu jednemu kociakowi mogliśmy tak pomóc.

Jeśli chodzi o jego zdrowie to ma trochę problemy z operowanym uchem. Wylatuje mu czasem z tego ucha ropa, uszko się trzęsie i czasem Jumbo rozdrapuje je do krwi. Ale chodzimy do jego dr., która go operowała i mamy wszystko pod kontrolą. Ostatnio brał antybiotyki i trochę mu się poprawiło. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo ten kot zasługuje na dłuższe życie w naszym domu. Żyje tu jak pączek w maśle :) śpi na kanapach, w łóżku, w łóżeczku Olafa a także w jego wózku gdy wracam z Olafem ze spaceru :) zajada najlepsze puszki z kocim żarciem i jeszcze przy tym marudzi jeśli chodzi o smaki więc dajemy mu tylko to co lubi :P dostaje kocie przysmaki i codziennie jest przytulany i głaskany. A do tego Kuba często z nim się bawi i czasem wyprowadzi na spacer. Mam nadzieję że te długie miesiące w klatce poszły w zapomnienie <3
Kochamy go i cieszymy się że jest z nami :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 28 Lut, 2020 22:44   

Nie mogłam się powstrzymać - patrzcie na to:



I komentarz Ewy:
"Jumbo jest niesamowity.
Pełna akceptacja Olafa. Nieważne, czy jest popychany nogami czy dostanie w łeb rączką - wszystko mu pasuje...".
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020 03:58   

Matko to ten sam Jumbo który jakbyśmy go tak dotknęli w klatce byśmy życie stracili? :shock: szok!

Cudownie na to patrzeć :) :) :) :) on jest niesamowity!!!!! Mam nadzieję że jak ja będę miała dziecko to moja Monka też na to będzie dziecku pozwalała (w co wątpię :twisted: :twisted: )
 
 
ewaikuba 
Ewa i Kuba

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020 13:34   

Sami nie możemy uwierzyć że Jumbo tak się zmienił :P
Pierwsze dni z nim były trudne a teraz jest kochany! Cieszymy się, że go poznaliśmy i mogliśmy mu pomóc. :D
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020 13:39   

Od patrzenia na nich uśmiech sam pojawia się na twarzy :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020 11:19   

I znowu kolejna porcja dowodów na wyjątkowość kociopazurowych kotów:))) No dobra, ludzi też :aniolek:





A jeśli któryś podopieczny boi się odkurzacza, to pokażcie mu, co traci:

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020 11:41   

:szok: :szok: :szok:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020 12:04   

:lol: :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]