Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Nie 10 Maj, 2020 14:10
Rzeczy do przekazania
Autor Wiadomość
Hirrmas 

Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 27 Mar, 2017 08:46   

A gdzie można kupić taką dobrą klatkę? Ostatnio często mam potrzebę przetransportowania mojego kota. Poczytałam tu trochę o wożeniu zwierząt: https://pet-lovers-shop.pl/blog/2017/03/22/zabieramy-kota-w-podroz/ ale potrzebuję do tego jakiegoś sprzętu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pią 14 Kwi, 2017 21:07   Rzeczy do przekazania

Witam,

Chcielibyśmy w przyszłą sobotę podrzucić do szpitalnika dwa legowiska i trochę jedzenia dla kotów, między innymi Catz Finefood dla kociego staruszka z zapaleniem płuc. W jakich godzinach ktoś będzie na dyżurze? Ze względu na niemowlę w domu nie dam rady wcześniej :-(. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 15:20   Drapak do oddania

Trochę zaśmiecam Wam ostatnio dział nowymi tematami :oops:

Moje futra dorobiły się nowego drapaka, więc stary jest na wydaniu. Około 1,50m wysokości. Wysłałam jego zdjęcie na maila fundacyjnego. Czy jesteście nim zainteresowani? Jeśli tak to dowiozę go do siedziby. Jeśli nie - wydam do schroniska.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 15:22   

jesteśmy :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 17:11   

Ok :D Zatem wychodne mam: niedziela po południu, poniedziałek cały, wtorek po południu, środa cała, czwartek popołudnie, piątek cały (czyli Pan Mąż w domu - jest z kim zostawić dziedzica) ::
Kiedy najbardziej Wam pasuje?

No i zgłaszałam się też na etat klozet - babci kuwetkowej, tylko na początek potzrebować będę przeszkolenia z Waszego systemu, jak i listy szczepień dla moich dwóch czarnuchów. :roll:
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 18:51   

wiedźma napisał/a:
Ok :D Zatem wychodne mam: niedziela po południu, poniedziałek cały, wtorek po południu, środa cała, czwartek popołudnie, piątek cały (czyli Pan Mąż w domu - jest z kim zostawić dziedzica) ::
Kiedy najbardziej Wam pasuje?

No i zgłaszałam się też na etat klozet - babci kuwetkowej, tylko na początek potzrebować będę przeszkolenia z Waszego systemu, jak i listy szczepień dla moich dwóch czarnuchów. :roll:

Musisz się skontaktować z osobami ddyzurujacymi
 
 
Alfiva 

Wiek: 58
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 10:25   

Witam
Mam pare rzeczy ktoremogla bym oddac dla kotow ( drapak z domkiem dla kotow - moje maja go w nosie:D) jakies zabawki, koc dorzucila bym cos tam jeszcze przyokzaji ale nie wiem gdzie i kiedy to podrzucic moj mail to ...@gmail.com lub tu:)
Pozdrawiam

edit brynia: usunęłam adres mailowy
Ostatnio zmieniony przez brynia Sob 19 Sie, 2017 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 11:18   

Alfiva napisał/a:
Witam
Mam pare rzeczy ktoremogla bym oddac dla kotow ( drapak z domkiem dla kotow - moje maja go w nosie:D) jakies zabawki, koc dorzucila bym cos tam jeszcze przyokzaji ale nie wiem gdzie i kiedy to podrzucic moj mail to ...@gmail.com lub tu:)
Pozdrawiam


Wysłałam już do Pani maila :)

edit brynia: usunęłam adres mailowy
Ostatnio zmieniony przez brynia Sob 19 Sie, 2017 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aneta 

Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Lip, 2020 21:05   Koci domek i Semintra do oddania

Witajcie,

Oddam drewniany, piętrowy koci domek dla wolno żyjących, który kiedyś dostaliśmy od fundacji. Niestety wszystkie koty, które go używały już nie żyją :( Jest w bardzo dobrym stanie, bo cały czas stał pod zadaszeniem.

Mam też ok. 2/3 butelki Semintry, która mi została po nerkowej kotce.

Do odbioru w Stęszewie, albo mogę dowieźć - Poznań i okolice. Dajcie proszę znać czy potrzebne.
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020 08:17   

Semintra jak najbardziej się przyda; piętrowy koci domek - nie wiem, może jakiemuś karmicielowi, np. z działek, ale pytanie jaki on duży?
 
 
Aneta 

Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2020 10:10   

Domek 85x55x75 cm, taki jak w pkt 3 schronienie https://kocipazur.org/index.php?id=992 kryty blachą.
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 10 Lip, 2020 10:19   

Aneta napisał/a:
Domek 85x55x75 cm, taki jak w pkt 3 schronienie https://kocipazur.org/index.php?id=992 kryty blachą.


W takim razie powinien się przydać. :) Czy udało by się podwieźć któregoś dnia do Poznania?
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lip, 2020 21:30   

Bardzo się przyda :) Czy mogłabyś napisać na fundacja@kocipazur.org ? Wtedy umówiłybyśmy się jakoś na przekazanie konkretniej.
 
 
Aneta 

Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Lip, 2020 11:45   

Napisałam :)
_________________
Pozdrawiam
Aneta
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Lip, 2020 21:30   

Super, właśnie siadam do maili :good:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]