Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sro 30 Wrz, 2020 15:51
Burundi
Autor Wiadomość
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Lut, 2020 21:27   

Buruk kontynuuje bycie słodkim, histerycznym i bardzo wokalnym chłopcem. Nie jest tak wysokopienny jak Hieronim, który większość czasu mam wrażenie spedza spacerując po blatach i górach szafek, podczas gdy jego przybrany brat kręci się pod nogami pomiaukując i dopraszając się uwagi. Uwielbia głaski, siedzenie na kolanach, trochę mniej noszenie. Niestety w zabawie dość mocno dominuje Hieronim, a widać że Buruk też chętnie by poszalał.

Świąteczna atmosfera sprzyja całusom.


Chill naszafkowy
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Mar, 2020 19:59   

Wiedzieliście, że Burundi ma funkcje maszerowania na dynamo? Im lepiej się głaszcze, tym szybciej przebiera przednimi łapkami :wink: Niestety ciotka bywa dość leniwa


Buruk jest ostatnio tak słodki, że aż powoli zaczyna przesadzać. Gada, ładuje się na kolana, żąda atencji gdy tylko ma na ku temu okazje. Minął już ponad rok odkąd trafił z bratem awaryjnie (tdt :P ) do mojej kuchni i jedyne czego żałuję, to że nie mogę chłopaków dołączyć do mojego stadka. Naprawdę zasługują na więcej i nie mogę pojąć dlaczego nikt nie zgłasza się po tę dwójkę bezproblemowych, dużych miziaków. Serce mi się kraja, jak czasem słyszę płaczliwe nawoływanie wytęskonionego Buruka z kuchni i wiem, że będzie musiał poczekać na miziaki na swoją przepisową kolej.

Buru z bratem na szafkach to już motyw przewodni ich zdjęć ode mnie...
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Maj, 2020 13:28   

Nieżle zaniedbałam wątek, a akurat ostatnio u Buruczka troche się działo :oops:

Przede wszystkim przeprowadzil się do innego domu tymczasowego, dzięki czemu wreszcie może cieszyć się uwagą człowieka i większą przetrzenią niż tylko kuchnia.

Buruk bardzo skorzystał na przeprowadzce - jest zdecydowanie śmielszy (chociaż bezczelnie twierdzi, że mnie nie zna), futro wygłąda szałowo, a kocurek zażywa sporo ruchu. Co akurat bardzo mu się przyda, chociaż z radością przyznam, że już wygląda lepiej wagowo niż u mnie ;)

"Tak bardzo kocham mojego brata"


"A tak bardzo nie kocham mojego brata!"


Czyli kwintesencja burukowatosci ;)
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020 23:42   

Buruczkowi czas mija bardzo spokojnie. Przeprowadzka zdecydowanie mu posłużyła, jest bardziej otwarty, szybciej wychodzi do gości i nie panikuje aż tak. Dodatkowo dzięki zabawom i większej przestrzeni ładnie schudł i jest teraz już zupełnie urodziwym kocurem.

Udalo mu się również utrzymać tradycje - czyli spanie w najciemniejszym kącie, najwyższej szafy, udając cień ;) Ale to u niego norma. Naprawdę ciesze się, że tak dobrze trafi.

Buruk i jego lśniące futro:


Buruk i jego lśniące zęby:
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lip, 2020 12:46   

Buruk bardzo się otworzyl w nowym dt - właściwie wydaje się śmielszy niż Hiero. Widać że przeprowadzka bardzo mu służy, nabrał ładniejszej figury, chętnie się bawi, chodzi z piłeczką w pyszczku, no i trochę zaczepia Hieronima. Marysia wymacała i niego dziwną kulkę na udzie, więc przy okazji szczepienia skontrolujemy od razu co się dzieje.

Buru i piłeczka


Buru wampir. Brakuje tylko peleryny.



Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Buru nie bedzie musiał się już więcej przeprowadzać :aniolek:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lip, 2020 19:45   

Boskie to zdjęcie :)
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Sie, 2020 00:31   

Buruk strzela nie tylko zacieszne miny, ale również bardzo pięknie zagaduje swoim wysokim głosikiem ;)

Piękny profil Buruczka


Chłopak niedługo będzie musiał mieć zrobiony porządek w paszczy - na szczęście dość wcześnie zauważono podejrzany stan ząbków, więc źle nie jest, ale trzeba się tym zająć. Poza tym nabrał ładnej sylwetki, do tego Marysia znalazła dobrą metode wyczesywania go, więc wygląda super.

Kuleczka na udzie na szczescie nie powinna nas niepokoić według opini pani doktor - aczkolwiek będziemy oberwować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]