Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Nie 09 Gru, 2018 15:23
Antek
Autor Wiadomość
Misia 
PRAWO / złoty wolo

Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 586
Skąd: Rydzyna
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 12:04   

Neda napisał/a:
Misia napisał/a:
Ja dostałam wyniki Antka, mogę przesłać


Dawaj! :)
poszłooo ;)
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020 19:15   

Sierpniowe wyniki Antka:

https://drive.google.com/drive/folders/1JlMAynd9DfWCuByWAazZ4mLpINGB8oNN?usp=sharing

Ja nic tam nie widzę, ale może ktoś bardziej się zna i coś zauważy.

Dajcie znać czy link działa.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020 21:22   

Działa!
Ja też nie widzę niczego niepokojacego w wynikach.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2020 13:16   

A mnie chodzi po głowie ta jego kapilarioza - może nie do końca została wyleczona? Co z badaniem moczu?
I kurcze - jakoś nie ufam diagnozom zębowym - jest szansa, że prześlą foto paszczy?
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 18 Gru, 2020 19:20   

kotekmamrotek napisał/a:
A mnie chodzi po głowie ta jego kapilarioza - może nie do końca została wyleczona? Co z badaniem moczu?
I kurcze - jakoś nie ufam diagnozom zębowym - jest szansa, że prześlą foto paszczy?



Dostałam info w sprawie Antka,
z kup nic nie wyszło (zresztą nie budziły one niepokoju), w grudniu mocz miał badany przez punkcję no i miał robione USG - tu wyniki:

https://drive.google.com/file/d/13VMFmTl18HaxNCCpyoMehltevo7ea3l8/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yElS_NG1PCzI71jA0HNFiWistOR4EIXZ/view?usp=sharing

Nic tam nie dostrzegam (wet też nie dostrzegł), ale biegła nie jestem, dlatego postanowiłam tu wrzucić.

Ogólnie u Antka, jeśli dobrze zrozumiałam, ani gorzej, ani lepiej - po prostu tyle, że brzuchol nie zarasta (teraz dodatkowo podgolony po usg, dlatego już nie prosiłam o foty). Więc o tyle dobrze, że brak pogorszenia. Kot waży 5,1 kg, apetyt ma aż nadto:

Antek generalnie jest wiecznie głodny i mówiąc wiecznie mam to serio na myśli. On mogłby jeść bez końca, non stop. A nie możemy mu dawać tyle jedzenia ile się domaga, bo stanie się kulką. Ma energię, biega, skacze, nie wydaje się ospały ani zabiedzony. Kurczę, nie wiem...

Otoczenie bez zmian: w naszym domu żadnych zmian nie ma, ba, ostatni rok nie było w nim nawet Maluszki (kotka Kasi), więc Antek ma stałą sytuację, swoich człowieków na miejscu, bajka

Ogólnie przejrzałam listę przysłanych przez Kasię przekąsek i karm -> poleciłam jednak spróbowanie diety mono, bo choć tam w składach przewijał się polecany królik, to nie są to maksymalnie monomięsne mokre rzeczy. Wysłałam listę. Poleciłam też głodomorowi dolewać więcej wody i dzielić na więcej posiłków. No i na czas wprowadzenia diety zrezygnować jednak lub zminimalizować przekąski.

Zobaczymy, czy uda się wdrożyć dietę i czy po paru tygodniach będą jakieś efekty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]