Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaginął kocur
Autor Wiadomość
Pietri 
Piet

Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 239
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021 14:15   Zaginął kocur

Moja bratanica szuka swojego kota. Zaginął 27.04. Czarny, szczupłej budowy, wykastrowany kocur w wieku 12 lat, wyszedł po przeprowadzce do nowego domu w Dachowie, okolice Gądek i nie wrócił. Wygląda na zagłodzonego, bo taki chudzielec.
Jest post na FB zaginione/znalezione.
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021 15:52   

mogłabyś podesłać link? wrzucimy na naszą stronę jako grzecznościowe.
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Pietri 
Piet

Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 239
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 08 Maj, 2021 13:12   

Pierwszy raz szukam kota, a właściwie pomagam, bo Młoda już straciła nadzieję :(
Instrukcje, jak szukać kota przesłane, okoliczni mieszkańcy powiadomieni, z karmicielkami wolnożyjących jest w kontakcie.
Ja teraz umieszczam ogłoszenia, gdzie tylko się da.

Link:
https://www.facebook.com/...mment&ref=notif

Z góry dziękuję za udostępnienie
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 08 Maj, 2021 23:27   

Pietri, trzymamy kciuki! Jeżeli możecie zaangażujcie więcej osób do szukania, znajomych, rodzinę. Wystawiajcie jedzenie w rożnych miejscach. Zaopatrzcie się w klatkę łapkę, bo na wolności w nowym terenie może być wystraszony i nawet do znanych sobie osób może bać się podejść. My znajezlismy Pędzla po 4 miesiącach, na początku grudnia. Nie straciliśmy wiary.
Wywiesiliśmy setki ogłoszeń, robiliśmy dyżury, szukaliśmy, zagadywaliśmy ludzi, dawaliśmy ulotki, nawet puszczaliśmy nagranie przyjaznego miauczenia, żeby zachęcić go do wyjścia. Udało się ale robiliśmy co tylko mogliśmy. Oczywiście bez pomocy innych osób byłoby ciężko, bo dojeżdżaliśmy ponad 25 km w jedną stronę, żeby go szukać w nocy, po południu o poranku ale udało się :love:
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Maj, 2021 23:09   

Pietri napisał/a:
Pierwszy raz szukam kota, a właściwie pomagam, bo Młoda już straciła nadzieję :(
Instrukcje, jak szukać kota przesłane, okoliczni mieszkańcy powiadomieni, z karmicielkami wolnożyjących jest w kontakcie.
Ja teraz umieszczam ogłoszenia, gdzie tylko się da.

Link:
https://www.facebook.com/...mment&ref=notif

Z góry dziękuję za udostępnienie


Nie ma co traci nadziei :) . Ponad rok temu w Dachowej zaginęła fundacyjna tymczaska - Amelia. Uczestniczyłam w poszukiwaniach - tamtejsi ludzie bardzo dobrze reagowali na prośby i zapytania. Pomagali. :) Amelia odnalazła się dzięki zgłoszeniu gospodarza, który widział post na lokalnej grupie. Trzymam kciuki!
Tak, jak Cynamon pisze - potrzebne jest intensywne zaangażowanie, które ludzie widzą i sami chętnie wtedy włączają się do pomocy.
Swoją drogą może warto odezwać się do byłego dt Amelii - to także ds naszych byłych podopiecznych.
 
 
Pietri 
Piet

Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 239
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Maj, 2021 10:25   

Dziękuję, napisałam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]