Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sro 11 Sie, 2021 10:01
Nigeria
Autor Wiadomość
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Sie, 2020 16:04   

Nigeria zmieniła swój dom tymczasowy. Każdy myślał, że po dziewczynie to "spłynie" no i w 50% mieliśmy racje. Z transportera wyszła do klatki z podniesionym ogonem. Od razu nawoływała inne koty bo to bestia bardzo lubiąca towarzystwo innych kotów. Ale niestety nie chciała zjeść. Dwa dni nie jadła... Aż stwierdziliśmy, że może tęskni za moją mamą? Więc mamę spakowaliśmy w samochód i przyjechała. No i też nie chciała... Mama stwierdziła: "Może jej miska nie pasuje?" moja odpowiedź była jedna" taaaa miska...." I może do męża od niechcenia "odwieziesz mamę to zabierz stare miski Nini" i wiecie co? To o miski chodziło!!! Dostała swoją starą miskę to wpałaszowała cała miskę karmy! Cwaniara!!!! Uwaga kto wie jak zakonserwować miskę??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mur: :mur: :mur: :mur:

Relacje kocio kocie wzorowe. Ninia biega jak dzik! Jak kuna! Czasami się zastanawiam czy jej baterie się wyczerpują.... :D
A jak śpi to przesłodko!!!

 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2020 19:58   

Nigeria wpasowała się w kocie stado wzorowo. Dogaduje się z każdym kotem. Wie już nawet, że z rezydentką Monką nie ma co zadzierać :D Bo dostanie reprymendę (a Monka bardzo bardzo bardzo dosłownie reprymendy daje) :pila: :pila: :bat:

Zauważyliśmy, że Ninia ma swoje rytuały :) Zawsze rano przychodzi się pokiziać i pomiziać. Wie doskonale gdzie jest w domu jedzenie. Wystarczy tylko podejść w miejsce gdzie jest karma a ona już tam jest i miałczy, że ona we co tam jest i prosi o jedzonko :)
Uwielbia zabawę! niestety często o 4 nad ranem :D :twisted: :twisted: ale kto by nie kochał tej czarnej kulki szczęścia? :)
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Lis, 2020 17:51   

Co nowego u Nigerii?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Lis, 2020 14:15   

W sobotę minął rok od znalezienia Nigerii na jednym z poznańskich osiedli... Minął rok od daty tak naprawdę uratowania jej życia, ponieważ gdyby nie ja sądzę, że jej już by nie było na tym świecie. 6 tygodniowe oswojone kociątko nie przeżyłoby samo na dość ruchliwym osiedlu, albo wpadła by pod koła samochodu, albo byłaby pożywieniem jakiegoś zwierzęcia,.. Mam nadzieję, że człowiek który ją porzucił odpowie za swoje czynny kiedyś...
A Nigeria wyrosła na piękną smukłą 4 kg kocice! :) piękna czarna błyszcząca sierść. Lubi się bawić, lui ganiać się z innymi kotami, bawić się z nimi uprawiać kocie zapasy ale również przytulić się do kociego przyjaciela! :) :aniolek: :aniolek: :aniolek:
Ninia również kocha człowieka, kocha się do niego przytulać, ugniatać, całować. Spać z nami w łóżku.
Mimo wszystko Nigeria jest bardzo łownym kotem. Jak tylko jakiś ptak pojawi się za oknem to Nigeria biegnie do okna jak dzik, nie zważając na nic i głową wali w szybę, aby dopaść ptaka. Śmiejemy się z mężem, że Niga potrzebuje kasku aby nie napić sobie guza :) Więc pytanie do ekipy rękodzieła, kto uszyje kask dla Nigerii? :d :lol: :lol: :lol: :lol:
A teraz zdjęcia tej pięknej koci, na jednym ze zdjęć jest z rezydentem Gasparem, który bardzo pozdrawia cała ekipę FKP :) Czy wy wiecie, że on ma już 5 lat??? :shock: :shock: :shock:









Niestety mamy też złe wieści, Nigeria musi być odrobaczona... spaghetti ją dopadło :( :( i wywołało biegunkę u kota... :(
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Sty, 2021 21:30   

Jak minęły Nigerii święta?
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021 10:10   

Co słychać u Nigerii?
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Mar, 2021 09:51   

Jak się ma Nigeria?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Mar, 2021 10:33   

Nigeria nadal jest wulkanem kociej energii. Mam wrażenie, że ona teraz dowodzi moim małym stadkiem. Myślałam, że dziewczyna wyrosła już powoli z szalonych pomysłów jakie miała w wieku małego kociątka, czyli wspinanie się po ścianach itp. U mnie nie ma jak wspiąć się po ścianie. Ale na zasłony? Nigeria stwierdza czemu nie? :) I tak kilka razy trzeba było ją ściągać z karnisza, ponieważ chyba uznała sobie za cel życiowi wspinać się na niego. Ostatnio drapak dokonał żywota i kiciaste dostały piękny nowy... No i był nowy przez 2 tygodnie :D :twisted: :twisted: :twisted: Ninia pomogła Gasparowi go doprowadzić do stanu, że nie powiedziałby człowiek, że drapak jest kupiony miesiąc temu kupiony :lol: :lol: :lol:
Nigeria ma swoje przyzwyczajenia, codzienne rytuały :) Jak mąż wstaje rano do pracy to co robi Nigeria? Oczywiście przybiega położyć się koło cioci na wygrzanym miejscu i oddaje się błogiej rozkoszy ;)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 15 Maj, 2021 11:59   

Jak się miewa Nigeria?
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021 21:45   

Nigeria to bardzo wymagający kot. Kot który zawsze musi postawić na swoim. Ma swoje przyzwyczajenia, szybko uczy się tego co dla niej przyjemne. Wystarczyło pokazać dwa dni pod rząd gdzie jest chowana wędka w mieszkaniu a ona codziennie teraz prosi o zabawę. Niestety nie można jej zlać i powiedziec Ninius dzisiaj się nie bawimy. Bo ona wtedy jeszcze głośniej krzyczy że ona chce. Nie ważne, że jest 23 czy może 1 w nocy. Sąsiedzi to chyba mają nas dosyć. Bo to na pewno słychać w nocy bardzo dobrze :) człowiek musi wstać i się bawić chociaż 10-15 min ponieważ inaczej jak darcie się nie pomoże to podgryza pięty pod kołdrą! Diablica...
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Cze, 2021 20:31   

Co u Nigerii? Jest szansa na nowe fotki koteczki? Ostatnie w jej albumie są z listopada zeszłego roku.
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Lip, 2021 10:15   

Jak się ma Nigeria? Podbijam pytanie o zdjęcia.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Lip, 2021 21:47   

Kiedy członek rodziny zachoruje wtedy nie myśli się o uzupełnianiu wątków. Wtedy czas inaczej płynie. Każdego kota który przewinął się przez mój dom traktuje jak członka rodziny. Bo nim jest. Angażuje się w niego w 100%. To był powód długiego nie pisania.
Nigeria to bardzo mądry kot. Mimo że często wykazuje się totalna głupota. Kiedy odebrałam dzisiaj wyniki Histopatologii Klapsztuli i zalalam się łzami ona jako pierwszy przybiegła mnie pocieszyć. Prztulic się. Jakby czuła że jest źle mimo, że Kalpsztuli nie poznała osobiście. Ponieważ wymieniła się z nią właśnie miejscem w moim domu. Jest to kot który potrafi zrozumieć, że człowiek ma mniej czasu dla niej bo codziennie biegał do mamy pomagać pielęgnować drugiego kota. Jest to kot który potrafi mnie w tych trudnych chwilach rozweselić zrobieniem np głupiej miny albo turlaniem się po łóżku jak w transie w czasie zabawy. Nigerio dziękuję, że jesteś dla mnie taka wyrozumiala, że nie bawiłyśmy się tyle co zawsze. Obiecuję nadrobię wszystkie zabawy. Machania wędka. Bo wiem że tak bardzo to lubisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]