Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 26 Gru, 2021 17:33
Kruszonek
Autor Wiadomość
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021 09:09   

Klusek pokochał balkon i śledzenie wzrokiem gołębi



Ale jak spać, to wciąż tylko na człowieku


Ewentualnie w jego bliskim sąsiedztwie
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Cze, 2021 19:02   

Kruszon od dłuższego czasu emanuje szczęściem. Dopisuje mu dobre samopoczucie, sztama z kocim towarzystwem, i przyznaję, sporo mojej sympatii. Uwierzcie trudno nie lubić kogoś, kto ślini się na sam twój widok (nie tylko gdy jesz kanapkę z szynką) i z entuzjazmem pokonuje trudności by poleżeć obok ciebie na kanapie.

 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 17 Lip, 2021 08:35   

Zgodnie z zapowiedziami Klusek zmienił lokum na lipiec. Choć pierwsze dwa dni były okupione strajkiem głodowym, to kolejne odblokowały Kruszonkowe uwielbienie do jedzenia i ludzi, i teraz koleżka śmiga po domu ustawiając kocio-psie towarzystwo, czyszcząc miski i podbijając ludzkie serca (przy okazji łamiąc moje, bo myślałam, że jestem wyjątkowa...).

A wakacje na winogradach spędzałem jeszcze tak:




 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021 07:51   

czy taki masaż pomoże usunąć drugi podbródek? jak tak, to się zapisuję ::
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lip, 2021 11:40   

misiosoft napisał/a:
czy taki masaż pomoże usunąć drugi podbródek? jak tak, to się zapisuję ::


Już sprawdzam w kalendarzu kiedy mamy wolne terminy!
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 21 Sie, 2021 10:25   

Zdrajca Kruszonek po tygodniu kolonii z nową ciocią:


Zatem bierzcie go wszyscy i kochajcie, bo to serduszko nie jest stworzone do monogamii...
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2021 22:04   

Kruszonek zaliczył kolejne wakacje - tym razem u nas. Pokochaliśmy go praktycznie od pierwszego dnia - jego miłość do człowieka jest tak ogromna i niczym niezmącona, że aż trudno uwierzyć. To jeden z najmilszych i najczulszych kotów, z jakimi miałam okazję się spotkać. Jest po prostu przesłodki :love:

Przyznam szczerze, że odrobinę bałam się opieki nad nim - nie wiedziałam, jak nam pójdzie - tymczasem okazał się zupełnie bezproblemowym i bardzo współpracującym pacjentem :) Obawy były zupełnie niepotrzebne i na pewno gdy znów zajdzie taka potrzeba, chętnie przyjmiemy Krusia do siebie :)

Byłam też zachwycona tym, jak bardzo radosny jest mimo swej niepełnosprawności. Początkowo łzy wzbierały mi do oczu, gdy widziałam, co zrobił mu człowiek, ale jego postawa uświadomiła mi, że on nic sobie z tego nie robi :) Cieszy się życiem takim, jakie ono jest :) Jest naprawdę fantastyczny :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Paź, 2021 13:34   

Klusio ostatecznie zakończył okres wakacyjny, udowodnił, że jest bardzo dzielnym kocurkiem i na żadnej kolonii nie płakał za domem. Tymczasowe ciocie opiekowały się nim tak doskonale (za co serdecznie im dziękuję! :serce: ), że mam wrażenie, iż Klusio wrócił do DT z niemałym żalem :P
Całe szczęście foszki nie trwały długo i dni znowu mijają nam po staremu:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Paź, 2021 10:28   

Kolejna seria dowodów, że naturalnym środowiskiem Kruszonka jest człowiek:




 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lis, 2021 10:37   

Kruszonek wybrał się na cokwartalną kontrolę weterynaryjną. W badaniu klinicznym kocurek nie wykazywał żadnych odstępstw od normy. Dupcia dobrze znosi pieluchowanie, nerki, pęcherz i drogi moczowe także. Mocz i ostatecznie krew też potwierdziły, że kawaler cieszy się dobrym zdrowiem! Kruszonek zdecydowanie jest tego samego zdania, bo w domu gra pierwsze skrzypce. Jest pierwszy do jedzonka, pierwszy do tulenia i pierwszy do zabawy z kotami. Niepełnosprawność nie ogranicza jego pewności siebie i Klusek zawsze stawia na swoim. Mam wrażenie, że gdyby Kruszon był człowiekiem, to już dawno zostałby światowym władcą absolutnym :D
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 27 Lis, 2021 18:45   

:serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Gru, 2021 10:42   

No cóż, czasem życie zaskakuje nas prawdziwymi świątecznymi cudami: Kruszonek przeprowadził się do swojego domu stałego. Jest to chyba najbardziej niespodziewana adopcja w jakiej uczestniczyłam, stąd też we mnie mieszanina tak silnych słodko-gorzkich emocji. Nie było łatwo rozstać się z tym słodkim pączkiem, ale wierzę, że w nowym domu będzie szczęśliwy. I chociaż początki nie były łatwe, a Kruszonek zaprzysiągł sobie pokazać się nowym człowiekom ze swej najgorszej strony, to przetrwaliśmy początkowe zwątpienia i w tej chwili Kruszon jest na dobrej drodze by rozkochać w sobie do szaleństwa kolejnych dwunożnych :)
Trzymajcie kciuki, by był równie szarmancki wobec nowych kocich koleżanek i kolegi i by ten dom był ostatnim przystankiem na jego burzliwej ścieżce.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Gru, 2021 13:23   

Trzymamy! :aniolek: :hug:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]