Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 16:05
Astor i Cody - maluchy ze Szpitalnej
Autor Wiadomość
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Mar, 2021 20:20   

Cody przeżywa wciąż drugą młodość. Skacze z krzesła na krzesło, nawet niektórzy MŁODSI koci domownicy są nieco zniesmaczeni tym nadmiarem energii i dają znać, że nie zawsze każdy ma ochotę na zabawę. Zdziwieni? Ja niekoniecznie :banan:

A oto scenka z dzisiaj - poranek, koci zjedli już śniadanie, ja przysypiam, ale mam już otwarte jedno oko. Słyszę bieg... A to niczym rączy jeleń przybiegł Codusiek - ośmioletni mały kociak. Akurat chwilowo nikt nie chciał się bawić, także przystojniak gonił sam siebie. Można? No oczywiście, że można.

A tu dla niepoznaki Cody w wersji poważnej :diabel:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Mar, 2021 15:48   

Cody to się jednak umie ustawić. Sobota to wiadomo, że dzień kota, ale też dzień porządków. Uwijam się jak w ukropie, zmieniam pościele, odkurzam, myję podłogi, na chwilę przestawiłam też suszarkę z praniem. Trzy minuty później zastałam taki oto widok:



Cody chyba został skazany za malwersacje barfowe i teraz odsiaduje wyrok. :diabel:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Maj, 2021 19:32   

Dawno nas nie było, pora na kilka zdjęć najprzystojniejszego szaraka na świecie. Za te miny Oscar się należy. :diabel:




Ju toking tu mi? :palacz:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Sie, 2021 20:47   

No to witamy po przerwie, za którą bardzo przepraszamy. Nasz Codul czuje się znakomicie - hasa po osiatkowanym balkonie niczym mały kociaczek, a ostatnio szczególnie upodobał sobie pluszowy fotelik. Jest o tyle dziwne, że pokochał fotelik w momencie, kiedy poszewka wylądowała w koszu na pranie. Codisław wykłada swoje szare łapki na fotelu, fotel rozchodzi się w szwach, a każda próba zajęcia fotela przez innego kota kończy się fuknięciem i baaardzo złym humorem. Oj Cody, Ty to masz charakter ;)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2021 20:49   

Jesień już nadchodzi... Codulasty wie, że w takich okolicznościach przyrody najlepiej jest znaleźć jakieś przytulne miejsce na małą drzemkę.



Agent Codulasty w akcji! :banan:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Lis, 2021 20:33   

Coduś nie lubi, gdy człowieki przeszkadzają w drzemce. Kto to widział, kot śpi (ZMĘCZONY!), a ta duża podchodzi, coś mówi, a kot naprawdę chciałby się zrelaksować...



Odejdź kobieto, bom bardzo zajęty!



Tu Cody ewidentnie musiał zabalować. :diabel:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Lut, 2022 15:48   

Oto Codusialski, zakochany na zabój w kartonach:



I jak tu wyrzucić karton po internetowych zakupach, skoro Cody wygląda w nim tak uroczo?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]