Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sro 17 Sie, 2022 22:58
Płomyk
Autor Wiadomość
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Lip, 2022 09:04   

Płomyk ma się super! Na dobre zaaklimatyzował się w swoim domu. Towarzysko rozkwita - od razu wskakuje na kolana wszystkim, którzy przychodzą w odwiedziny. Apetyt mu dopisuje, a jego problemy jelitowo-bakteryjne należą już do przeszłości. Na tyle się już chłopak odważnie czuje, że polubił się z balkonem, którego się bał. Płomyczek biega za piłeczkami jak kociak i chętnie się bawi.

Już niedługo czeka go korekta powieki i wreszcie będzie można powiedzieć, że Płomyk jest ZDROWY! Wyniki krwi przed zabiegiem ma wzorowe!

Spójrzcie tylko na tego słodziaka :)





 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Paź, 2022 16:47   

Kocia mama Płomyka mówi o nim "Moja Gwiazda" :D
Melduje, że kanapa ulubione miejsce kawalera - na niej najczęściej mijają mu dni. Płomyczek miewa się bardzo dobrze, jest w super formie, trochę pobiega za piłką albo myszką, ale nadal największa pasja to jedzonko i drzemki :lol:
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Paź, 2022 10:04   



 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7388
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Paź, 2022 11:08   

Cudownie 😻 :aniolek: tak powinno wyglądać kocie życie ❤❤❤ :serce:
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024 15:07   

Jesteście ciekawi jak się ma cudny Płomyczek już ponad rok po adopcji? DS śle garść aktualizacji co u naszego kawalera:

"u Płomyka (a właściwie Józefa bo po adopcji zmieniłam mu imię) wszystko w porządku. To imię bardziej pasuje do kochanego nostalgicznego starszego pana :) Reaguje na nie. W zeszłym roku przeprowadziliśmy się do Szczecina. Przeprowadzkę zniósł bardzo dobrze, od razu wyszedł z transportera na nowy teren, więc widziałam dużą zmianę w porównaniu z tym jak pierwszy raz u mnie był. To nie jedyna zmiana, bo Józefek ma teraz też kociego brata. Początki były trudne bo Józefek okazał się jednak z natury jedynakiem, ale po długiej socjalizacji z izolacją chłopaki się dogadali i teraz dobrze ze sobą żyją :) Zdrowotnie wszystko ok. Józef zrobił też ogromne postępy w kontakcie z ludźmi od kiedy u mnie jest. Teraz korzysta z każdej okazji aby wskoczyć na kanapę albo łóżko i od razu się przytulać. Zdecydowanie preferuje spokojne życie, jedzonko i drzemki :) Nie lubi głośnych dźwięków i zamieszania. Taki mój kochany senior :) "







 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2024 15:14   

Wzrusz! Nie do poznania :aniolek: Pamiętam te wycieczki z Płomyczkiem, gdy był jeszcze kulką kociego nieszczęścia. Jak to dobrze, że znalazł swoje prawdziwe miejsce u boku człowieka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]