Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Beti
Autor Wiadomość
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 19 Sty, 2023 20:00   

jankers, I’m doing great! ::
 
 
MajaF 
MajaF

Dołączyła: 16 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Sty, 2023 21:32   

Do twarzy Beci w tej nowej odsłonie :wink:
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 19 Sty, 2023 22:26   

MajaF, dziękujemy <3
 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 282
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Mar, 2023 15:27   

Hejka! Jak się miewa piękna Beti?
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 02 Mar, 2023 19:40   

U Beci niestety nie dzieje się dobrze… W zeszły piątek poczuła się zle, zwymiotowała i trzęsła sie, siedziała skulona, widać było, ze coś sie dzieje… Popedzilysmy na cito do weta. Po dotarciu na miejsce objawy zaczęły ustępować, ale mimo wszystko Becia została zbadana. Lekarz stwierdził, ze być może ma podrażniony żołądek po wymiotach, dostała No-spe. Szczerze mówiąc, byłam niespokojna. Becia już wcześniej miała zdiagnozowane kamienie w pęcherzyku żółciowym, które mogą dawać objawy w postaci kolki zolciowej i niedrożności przewodu żółciowego, także postanowiłam zabrać ja na kontrole do pani dr, która prowadziła wcześniej Betinke. Na wizycie, podczas USG dostrzegliśmy kolejne i większe kamienie w pęcherzyku :( Niestety leczenie farmakologiczne zostało wyczerpane. Becie czeka operacja. KOLEJNA :( Na domiar złego po leczeniu chirurgicznym raka zalecono zrobienie RTG płuc Beci. Badanie pokazało, ze Mała ma prawdopodobnie powiększony węzeł chłonny w okolicy serca… Mamy nadzieje, ze nie jest to przerzut z malzowin usznych. Najczęściej pojawiają się w miąższu płuc. Jest jeszcze jedna możliwość, może to być zmienione uszko serca :/ Musimy jak najszybciej zrobić echo serca. Jestem bardzo zmartwiona :| To jest za dużo jak na jednego kota… Bardzi proszę, trzymajcie kciuki, bo bardzo tego teraz potrzebujemy…
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Mar, 2023 15:34   

Trzymamy kciuki z całych sił! :aniolek: :aniolek: :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 03 Mar, 2023 15:50   

Dziękujemy Kasiu <3
 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 282
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 18 Mar, 2023 16:03   

Hej, co u tej wspaniałej dziewczynki? Jak jej zdrowie?
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 18 Mar, 2023 17:18   

3łapcie napisał/a:
Hej, co u tej wspaniałej dziewczynki? Jak jej zdrowie?


W piątek byłyśmy z Becia na konsultacji kardiologicznej i miała zrobione echo serca. Betinka była niesamowicie grzeczna pacjentka :) Bardzo dzielnie zniosła całe badanie. Wynik jest pomyślny! Serduszko naszej dzielnej wojowniczki pracuje prawidłowo, wszystko jest w porządku! Kamień spadł mi z serca, bo naprawdę bałam się tego badania… Także szykujemy się do operacji usunięcia woreczka żółciowego… Trzymajcie za Betinke kciuki!
Zdjęcia pojawia się niebawem!
Ostatnio zmieniony przez crestwood Wto 28 Mar, 2023 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 27 Mar, 2023 21:17   

Modeleczka ::





Beciula odpoczywa pod kocykiem ;)






Becia jutro jedzie na operację usunięcia kamieni i woreczka żółciowego... Będzie operowana przez wspaniałą chirurg, także trafi w świetne ręce! Jednakże bardzo się martwię :( Trzymajcie mocno kciuki!
Ostatnio zmieniony przez crestwood Wto 28 Mar, 2023 14:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 30 Mar, 2023 00:44   

Beti jest już po operacji. Bardzo dzielnie ja zniosła. Jest niesamowita wojowniczka <3 Woreczek żółciowy został cały usunięty. Był bardzo zmieniony, w silnym stanie zapalnym, dlatego chirurg zdecydowała, aby zrobić badanie histopatologiczne… Prawdopodobnie nie jest to kwestia nowotworzenia. Natomiast przewód żółciowy jest bardzo poszerzony, nie było możliwości, żeby go usunąć. Becia będzie musiała być pod stała kontrola weterynaryjna w związku z tym.
Jesli chodzi o samopoczucie naszej pacjentki, to wszystko jest w porządku ;) Bardzo ładnie je (jest teraz na diecie niskotłuszczowej), rana wyglada bardzo dobrze!
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1008
Skąd: .......
Wysłany: Czw 30 Mar, 2023 15:08   

Trzymaj się Beciula <3
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 30 Mar, 2023 16:04   

miyazawa napisał/a:
Trzymaj się Beciula <3


miyazawa, dziękujemy! <3
Niestety Beti poczuła się dziś zle. Wymiotowała, bolał ja brzuch, wyglądała mizernie :( Pojechałyśmy na cito do weta, okazało się, ze przy ujściu przewodu żółciowego, znacznie poszerzonego utknął zlog… Beti dostała leki przeciwwymiotne i rozkurczowe. Nadal trzymaj kciuki za dzielna wojowniczkę, bo jej droga do zdrowia jest strasznie długa i kreta…
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Mar, 2023 10:40   

Trzymajcie się tam, dziewczyny! :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2023 19:18   

Morri :serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]