Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 23 Kwi, 2023 19:25
Manjaro
Autor Wiadomość
t'challa 
t'challa

Dołączyła: 18 Lis 2022
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Gru, 2022 10:48   

Manji od dwóch tygodni jest u mnie w DT. Właściwie od razu zaczęła do mnie podchodzić, była zainteresowana nowym miejscem. Gdy wchodzę do pokoju od razu przybiega, żeby ją pogłaskać i wytulić. Jest u mnie razem z Ubuntu. Kotki wychodzą na mieszkanie (moja kotka jest wtedy zamknięta w innym pokoju) i bardzo to lubią. Manji biega po pokojach, lubi mieć dużo miejsca. Nie przedstawiam jeszcze mojej kotki, ponieważ możliwe, że Manjaro będzie adoptowana. Jeśli jednak formalności nie będą dopełnione zacznę spotkania przez drzwi z moją kotką (zapachy mają cały czas wymieniane). Manji wydaje się zadowolona i wesoła :)


 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Gru, 2022 18:41   

Co słychać u Manji?
 
 
airam 
airam

Wiek: 29
Dołączyła: 01 Gru 2019
Posty: 1022
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Gru, 2022 17:36   

Manjaro przeniosła się do nowego domu i bardzo szybko odnalazła się w przygotowanym dla niej pokoju. Wypuszczona z transportera natychmiast zwiedziła każdy kąt, by zaraz przewalić się na plecy, pokazując jaka to jest urocza. Prędko również pokochała nowych opiekunów i regularnie obdarowuje ich barankami.
W nowym miejscu mieszka już kocia rezydentka, dlatego Manjaro została odizolowana. Ten fakt nieszczególnie jej się spodobał. Nocą zaczęła nawoływać i domagać się wypuszczenia, więc opiekunka zaczęła spać razem z nią w pokoju i to małą uspokoiło. Obie kotki bardzo pozytywnie na siebie reagują, choć na razie przez drzwi. Zdarza im się grać w łapki pod nimi i wzajemnie się nawoływać.
Nowi opiekunowie podchodzą do procesu socjalizacji z izolacją rozsądnie i nie pomijają żadnego kroku, a same wieści z jego przebiegu płyną pozytywne i wszystko wskazuje na to, że Manji już niedługo zyska do dyspozycji cały dom wraz z kocią przyjaciółką.



_________________
"Świat się kręci i kręci i kręci. Ponieważ kot."
Ponieważ kot Jacek Dukaj
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Gru, 2022 02:28   

wygląda na zadowoloną :)
trzymam mocno kciuki na dobre kontakty z rezydentka :)
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1599
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2023 08:13   

Manjaro na dobre zaaklimatyzowała się w swoim domu. Z kotką Miszką akceptują się, miłości jeszcze nie ma, ale kocie relacje są poprawne. Serca ludzi skradła bezapelacyjnie.
Manjaro jako pierwsza mnie przywitała, kiedy przyszłam w odwiedziny. W dalszym ciągu jest śliczną, towarzyską i puchatą kicią. Na szczęście dała się wymiziać cioci wolontariuszce, bo takie mięciutkie futerko kusi bardzo XD
Manji dużo gada, jest przytulaskiem, bawi się, ma apetyt.
Miesiąc temu podczas kontroli wyszły w badaniu USG problemy z zastojem żółci w pęcherzyku żółciowym. Manji dostała odpowiednie leki, niedługo czeka ją kontrola. Jakichkolwiek objawów chorobowych nie wykazuje.

Manjaro wygląda na szczęśliwą i niech tak zostanie!



 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 282
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2023 10:14   

Nasz szpitalikowy promyczek radości ❤ dobrze wiedzieć, że jej się wiedzie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]