Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Sro 03 Lut, 2010 22:32
kot Aleksander
Autor Wiadomość
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 19:26   kot Aleksander

Kot Aleksander został znaleziony pod szpitalem w okolicach Poznania i od razu pozskał sobie cale moje mieszkanie. Jest kochanym miziajem, załatwiał się od razu bez problemu, oczka i uszy miał i ma czyste, został odrobaczony, niestety zachorował ponad tydzień temu na jakąś infekcję, nie jadł, karmilam go semieniem z calo-petem przez strzykawkę. Nie załatwiał się(kupką) a antybiotyk podawany od soboty nie dawał rezultatów. Byłam z nim 4 razy u weterynarza, dopiero ostatnia wizyta dała szybki efekt, i Aleksander nadrobił w ciągu 1 dnia wszystko czego nie zjadł przez 4 dni. Niestety przerzuciło się to paskudztwo na mojego kota Romka.
A oto dzentelmen:
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 19:32   

 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 24 Paź, 2009 14:23   

Dobrze mu w różu :) Niech je na zdrowie!
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lis, 2009 22:57   


[IMG]http://img694.images...a270025.th.jpg]
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lis, 2009 22:59   

Kot Aleksander ma się świetnie, jak widac poniżej udaje czasem mała dzidzę i siedzi w Amelki kojcu, z nią czy bez niej wszystko mu jedno. Wyrósł kawaler, niestety telefon w sprawie jego adopcji milczy...
Jest przeukochany, przytulanka jak zawsze :P
 
 
kaory 
arcana saga

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1983
Skąd: Poznań - Wilczak
Wysłany: Czw 12 Lis, 2009 21:11   

czyli kolejna dzidzia Ci Aniu przybyła :: śliczny kawaler :)
_________________
semper eadem

http://kaory.digart.pl/

Mimi Kotalina [']
śpij spokojnie Miłeczko...[']
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 21:19   

Kotka odwiedziła wczoraj para, która zamierza adoptowac Olka, lub Miecia, lub Olka i Miecia :wink:
Bardzo sypmatyczni, kotki im sie spodobały, teraz się trochę jeszcze zastanawiają, a ja nie ponaglam bo to powazna decyzja. Ale mam nadzieję że którys z kotków znajdzie dom. Czekam teraz na sygnal od Pani Oli.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009 23:23   

Aleks miał dzisiaj 2 gie szczepienie, więc pakiet ma na rok. Myślę juz o jego kastarcji, bo niestety zaczął posikiwać. Po szczepnieniu jest dzisiaj osowiały, ale wiemy, ze tak może być. a A tak grandzi jak zawsze , a codziennie rano jak zawsze musze zajać się tylko nim, i głaskac po 15 minut inaczej chodzi pod moimi nogami i można się o niego zabić. Kochany jest ... oj bardzo można się do niego przyzwyczaić ( 4 kot, nie da rady,,,...)
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 20:57   




Aleks coraz bardziej mnie ujmuje swoim przywiazaniem, i to taki wszechstronny kot, do tańca i do różanca jak mawiala moja babcia, i się przytuli ale jednoczenśnie nie jest włóczacym się za nogami miziajem, tylko prowadzi normalne kocie zycie obfitujące w łapanie zasuszonych much i pająków, oraz dziwnienie się wszystkiemu i wszystkim.
A że ładna kicia jest kazdy widzi.
 
 
Kri 
Hip-hop, nigdy bęc!!!

Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 4242
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Gru, 2009 20:08   

Czarna ślicznota ::
_________________
:)
Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Robert A. Heinlein

http://www.ezopoznan.pl/
 
 
Cyraneczka 

Dołączyła: 20 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 21:38   

Ania napisał/a:
Myślę juz o jego kastarcji, bo niestety zaczął posikiwać.


Oj, to chyba niedobrze, bo słyszałam, że jak kociak zacznie znaczyć to kastracja może już nie pomóc. I po kastracji też będzie znaczył moczem :(
 
 
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 22:10   

ale dorosłe koty po kastracji...kiedyś znaczące teren jakoś się oduczają więc to chyba nie jest tak do końca :) a kawaler uroczy ::
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 23:06   

Aleksander jest już dzisiaj po kastracji, generalnie śpi, ale wszystko przebiega dobrze. Co do tego znaczenia, to ja tak nie słyszałam, natomiast moich rodziców kotka, i moja kotka posikują czasami- jedna była wystarylizowana jako dorosła, a moja łaciatka na pewno przed piewszą rują, i efekt taki sam. Mocz oczywiscie nie ma zapachu, ale znaki na ścianach i meblach trzeba ścierać. Moim zdaniem jest to efekt tego, że i w jednym i drugim domu sa inne koty, mimo , że wszystkie wysterylizowane, efekt znaczenia terenu pozostał.
 
 
Ania 
Ania od biżuterii

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 1555
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 23:06   

W dniu dziesiejszym Aleks pojechał do nowego domku, na łazarz. Bardzo się ciesze i smuce jednocześnie, tak w domu pusto, moje oblegaja kaloryfer, nikt nie grandzi...
Aleks będzie miał kolegę, kota- kastrata, strachliwego podobno, zobaczymy na dniach jak przebiegnie socjalizacja. Bardzo się ciesze i śpiesze powiadomić opiekunów wirtualnych! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]