Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 18 Sty, 2014 16:55
Aiko
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 19:41   Aiko

Aiko biegała sobie z chodnika na 28 Czerwca na jezdnię i z powrotem z lekkim przerażeniem w oczach. Takoż mój TŻ podszedł zobaczyć, co się dzieje. Kiedy w pobliżu kota znalazły się ludzkie nogi, Aiko natychmiast wspięła się po nich i schowała pod kurtką. Ubłocona niemiłosiernie, bo lało tego dnia uczciwie. TŻ ułożył kota wygodnie za pazuchą, kot zasnął mrucząc głośno i tak przyjechali do domu...

Aiko ma ok 3 miesięcy, jest zadbana, udomowiona i zakochana w człowieku do granic możliwości. Od środy, kiedy została znaleziona, zdążyła już całkiem nieźle domyć futerko - tu foty zrobione chwilę po przyniesieniu znaleziska do domu:





Aiko na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/AikoMorri
Ostatnio zmieniony przez brynia Pią 18 Lip, 2014 21:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 20:00   

cudna!!
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013 20:56   

CUdna na zdjęciach i na żywo!
 
 
Conwalie 

Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 281
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013 07:11   

Faktycznie cudna. Pytanie tylko skąd tak ufny kociak znalazł się nagle sam na ulicy... :roll:
 
 
kfiatek 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2013
Posty: 49
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013 07:55   

Ależ słodziak! Czemu ja mam takiego nierozsądnego TŻa?
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013 08:41   

A jak Aiko wczoraj po powrocie z Pestki?
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013 09:32   

Po drzemce doszła do siebie :) uszka i łapki już nie były takie ciepłe :)
mała jest tak słodkim, dobrym, kotem, że nie mogę wyjść z podziwu :serce:
zwykle kocięta co jakiś czas robią coś, co doprowadza mnie do białej gorączki, ale jej zabawy są takie... subtelne :) rozczula mnie, jak wzięta na ręce ugniata łapkami ludziową twarz i ani troszeczkę nie wysunie pazurka :)
jako że niestety na razie nie możemy puścić jej wolno z innymi kotami, kiedy nie mamy jej na kolanach, musi niestety siedzieć w łazience - z tym też sobie poradziła :) Usłyszałam wczoraj, że w wannie coś wydaje dziwne odgłosy - to Aiko trenowała biegi i skoki. Wrzuciłam jej więc piłeczkę - zajęcie na godziny :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
viola 

Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Poznań/Skórzewo
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013 10:18   

Śliczna :love:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013 11:02   

Aiko się rozkręca - wychodzi z niej kocię :twisted: Nie z tych wielce szalejących, ale umycie zębów w łazience z kotem na plecach, głowie, karku lub (wersji light) uczepionym nogawki, rękawa, czy stopy, jest już niezłym wyczynem na początek dnia. Prysznic można wziąć w miarę spokojnie - szum wody jednak nieco temperuje poznawcze zapędy, ale kąpiel? Wczoraj weszła TŻ na głowę - w sensie dosłownym - tak sobie siedziała na tej samotnej wyspie w środku mydlanego morza :cool:
Ewidentnie przydałoby się jej towarzystwo rówieśników :roll:

Z ciekawostek kocio-kocich. Wyczesałam koty furminatorem, uzyskawszy całkiem sporą futrzaną kulę. Aiko z zaciekawieniem do niej podeszła, powąchała, po czym zaczęła ją zawzięcie osykiwać i owarkiwać :lol: :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
MonikaP 

Wiek: 55
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013 13:55   

Morri napisał/a:

Ewidentnie przydałoby się jej towarzystwo rówieśników :roll:


To ja Wam mogę podrzucić (prawie) rówieśnice - mają równie pstro w łebkach, co 3-miesięczny maluch :twisted: :twisted: :twisted: ::
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013 14:32   

MonikaP napisał/a:
Morri napisał/a:

Ewidentnie przydałoby się jej towarzystwo rówieśników :roll:


To ja Wam mogę podrzucić (prawie) rówieśnice - mają równie pstro w łebkach, co 3-miesięczny maluch :twisted: :twisted: :twisted: ::


Myślałam akurat o odwrotnym kierunku działań: jednego kota łatwiej przenieść niż dwa :twisted:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Maj, 2013 09:58   

Aiko czuje się już jak u siebie :) Niestety, kiedy nie ma nas w domu, musi siedzieć odizolowana, bo stado nie przyjęło jej zbyt ciepło. Trudno się zresztą dziwić, skoro powitała je serią syków przeplatanych warkami :roll: O dziwo najbardziej upodobała sobie panów - zaczepia ich, atakuje - chyba czuje, że facet nigdy nie dorasta i jest najlepszym kompanem do zabawy :D Niestety musimy mieć oczy wkoło głowy, bo kocury potrafią ją tak przydusić do ziemi, że rozlega się rzewny płacz - stąd boję się zostawiać je bez nadzoru.
Ale cieszy, że kot z ulicy okazał się okazem zdrowia - nic się nie wykluło i się na to nie zanosi :) mała ładnie rośnie, apetyt dobry, nie rzuca się na jedzenie jak kot, który zaznał głodu :) pewnie trafiła do nas jeszcze spod skrzydeł mamy.

Jest skończonym miziakiem i sama zapewnia sobie czułości wdrapując się na nas nie bacząc na wrzaski i przysiady, jakie robimy, kiedy wczepi się w nas pazurkami :cool: A wspina się na sam szczyt i owija wokół szyi :: no słodziak po prostu ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 08:35   

Wyszła wczoraj przy okazji pojawienia się u nas Ogonka vel Diabełka ;) propozycja aby zagwarantować mu towarzystwo :twisted: Pierwszą propozycją była Aiko :)
Obawiam się tylko, że dwa młode kociaki mogły by przerobić mieszkanie na wióry pod naszą nieobecność... :roll:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 13:36   

Aiko nie brak energii, ale wyładowuje ją raczej na zabawkach :roll: tudzież na człowieku :twisted: na razie żadnych strat nie odnotowałam - poza paroma zadrapaniami, ale w przypadku kociąt to oczywista oczywistość :wink:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013 10:46   

Aiko zaliczyła mini sesję zdjęciową ::

Lewy profil:


Prawy profil:


En face, choć lekko z perspektywy żabiej ;)


Jestem piękna :: :: ::

Charakter równie cudowny - kochany, rozmruczany, przytulaśny dzieciak :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]